475
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń27 tys.
  • Odpowiedzi172
  • Ocen na +107
475 ppt ?

Apodyktyczna kobieta gorsza od mężczyzny? (173)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Apodyktyczna kobieta gorsza od mężczyzny?

Napisał(a): gość -

Powiem tak .Nie ryzykuj.Chyba ,że ją bardzo kochasz,ale pamiętaj pewnych przepaści nie wypełnisz nawet miłością.Poszukaj sobie normalnej ciepłej ,delikatnej kobiety.Moze będziecie mieli mniej forsy ,nie będziecie jeździć do dalekich krajów na wakacje ,ale będziesz szczęśliwym człowiekiem.Ta obecna- jeśli się nie poddasz,zgotuje Ci piekło na ziemi ,a jeśli się poddasz,przetrąci Ci kręgosłup i nie będziesz już facetem tylko mężem swojej żony.Powodzenia i nie martw się ,świat nie kurza d...a,jest na nim miejsca wiele.
INTERIA.PL

Napisał(a): ~PKS -

Natura egocentryczna, neurotyczna, chodząca destrukcja - po prostu wariatka!
Spieprzaj jak najdalej, bo po ślubie będzie za późno i dopiero ona pokaże Ci swoją prawdziwą naturę... Byłem z taką jędzą 3 lata przed ślubem i 6 lat w związku małżeństkim, ale dopiero po ślubie zaczęło się prawdziwe spektrum fochów, fanaberii, konfabulacji i paranoi! Szczęśliwie jestem już 4 lata po rozwodzie. Zostałem z ranami psychicznymi i długami, ale żyję wolny z dala od niej!

Na początku może będziesz znosił jej zniewagi z nadzieją, że się zmieni. Powiedz jej wprost co ci w niej nie pasuje. Jeśli nie zmieni się w najbliższym czasie, to radzę żebyś to Ty zaczął szanować siebie i nie dał się zamieść pod dywan. Jeśli kobieta nie szanuje Ciebie jako partnera to myślę że lepiej będzie poszukać na bardziej liberalnej partnerki. Powodzenia!

Napisał(a): rysiek08031969 -

Ja jestem po rozwodzie.Ta sama sytuacja.Zawijaj się stamtąd i to szybko wtedy dasz jej szanse bo zobaczysz czy będzie jej zależało na tobie.Nie rób się podnóżkiem.Jeśli dasz szanse to ona poczuje że nad tobą panuje i się dla nie poznaki zmieni ale na krótko.W końcowym efekcie będziesz rozwodnikiem i do tego cwana kobieta wydoi z ciebie alimenty na MAXA.Ratuj się puki czas.

Uciekaj. Seks to tylko Seks. Będzie coraz gorzej. Kiedy się postawisz wszystko się skończy Seks też a jak się zaczniesz rzucasz, bo uważam że w końcu nie wytrzymasz to wyladujesz w kryminale. Posłuchaj dobrze Ci radzę. Uciekaj od niej.

Pozdrawiam
Wiktor
« Wróć do tematów
Do góry strony: Apodyktyczna kobieta gorsza od mężczyzny?