509
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń30 tys.
  • Odpowiedzi175
  • Ocen na +116
509 ppt ?

Apodyktyczna kobieta gorsza od mężczyzny? (176)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Apodyktyczna kobieta gorsza od mężczyzny?

Napisał(a): ~PolAnonim -

~życzliwy Spróbuj z nią porozmawiać, może powinna zapisać się na terapię? A jak nie pomaga, to uciekaj..
Przyznam z przykrością, że z mojego doświadczenia coraz więcej kobiet ostatnio tak się zachowuje.
"Równouprawnienie" zostaje "przegięte" w "drugą" stronę.
Tym razem kobieta powoli staje się tym, który dręczy "brzydszą połówkę".

Napisał(a): korbacz1 -

Jeśli ta kobieta prócz tej wady, o której piszesz ma same zalety, albo ma ich wiele, to pokaż jej, że Ty też potrafisz mieć swoje zdanie, a nawet rację w sprawach, w których czujesz się mocny. Nie rób nic na siłę i na przemoc nie odpowiadaj przemocą, lecz mądrym postępowaniem. Jeśli takie, Twoje postępowanie nie wpłynie na poprawę Waszych stosunków, to nadszedł najwyższy czas do rozstania. Ktoś inny doceni Twoje walory.

Napisał(a): ~doswiadczony -

To ze jest dominujaca to nic zlego o ile pragnie byc z toba i dbac o ciebie, o ile jest rozsadna i zadba o wasz zwiazek (tutaj musisz miec pewnosc).
Ja bylem w podobnej sytuacji, moja kobieta byla dominujaca takze w lozku i spedzilismy razem wspanialych 33 lat, moi znajomi nieraz mowili ze "jestem pod pantoflem" ale ona mnie nigdy nie zdradzala a wrecz gardzila innymi facetami gdy probowali sie do niej umizgiwac i dlatego nie musialem byc o nia zazdrosny a ja zdradzic to nawet nie przychodzilo mi do glowy (zreszta nie mialem szans).
Poza tym jako osoba dominujaca w naszym zwiazku brala na siebie duzo wiecej odpowiedzialnosci za wychowanie dzieci oraz utrzymanie domu.

Napisał(a): ~Koza -

Uciekać. Chyba że odpowiada Ci podporządkowanie. Ja jestem apodyktyczna, mój mąż również, dlatego od 36 lat "żremy się " na okrągło, ale w ważnych sprawach, ważnych chwilach umiemy dojść do kompromisu albo od razu mieć podobne zdanie.... I chyba dlatego wciąż jesteśmy razem...

Napisał(a): ~Mirka -

Musiałbyś wyjaśnić co się kryje za "wszystko musi być, tak jak ona chce". Jakie wszystko? Może chodzi jej o podstawy takie jak np. czystość, zdrowy styl życia, rozsądne spędzanie czasu i pieniędzy? Wtedy albo musisz się dostosować albo spadaj na niższy poziom.

Napisał(a): ~Zuza -

Tzn ty wolalbys byc apodyktyczny?
Zwiazek dproactiveinvestorsojgo (idelany ) to taki kiedy jest kompromis i szacunek i milosc od obustron.
Widac ze ta kobieta wyczula ze nie jestes przyzwyczajony do podejmowania decyzji i ona przejela paleczke.
Z reguly tak jest kiedy kobieta jest przyzwyczajona do decydowania sama za siebie, byla dlugo sama i musiala sobie radzic.
Jesli kocha to sprobuje zrozumiec ciebie.
Inna sprawa jakim ty jestes facetem? Jesli byles sterowany i obslugiwany przez Mamuske isie nie wyzwoliles z jej wplywu to katastrofa dla kazdego zwiazku.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Apodyktyczna kobieta gorsza od mężczyzny?