475
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń27 tys.
  • Odpowiedzi172
  • Ocen na +107
475 ppt ?

Apodyktyczna kobieta gorsza od mężczyzny? (173)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Apodyktyczna kobieta gorsza od mężczyzny?

Napisał(a): gość -

Kiedyś każe Ci wejść pod stół i szczekać, i zrobi awanturę że na swojego szczekasz. Osoby apodyktyczne(psychopatyczne) muszą się nad kimś wyżywać(znęcać).Jeżeli ktoś się przeciwstawi, porzucają ofiarę i szukają innej.Jeżeli ich potrzeby nie będą zaspokojone mogą zachorować na depresję. Naukowcy nie wiedzą kiedy się zaczyna i jak leczyć.Dołączają siebie do sukcesów innych a błędy innych wyolbżymiają.Są różne rodzaje np.charyzmatyczny psychopata,poczytaj w google.

Napisał(a): tegas -

Jako przedstawiciel ginącego już gatunku mężczyzny musisz pozostać na stanowisku i sprostać wymaganiom genetycznym. Z kobietą agresywną Twoje potomstwo ma większe szanse na przeżycie aniżeli z inną. Wszystkie problemy załatwi za Ciebie, będzie odpowiedzialna za całą rodzinę a Ty tylko masz być obok, jakie to proste. Za chwile okaże się , że Twoja wybranka to zdiagnozowany zespół "Otella" i trzeba tylko wytłumaczyć kiedy ,gdzie , z kim , po co byłeś to też proste , prawda? Trudniejsze przed Tobą , gdy urojenia sięgają zenitu a małżonka wmawia zdradę lub romans prawie z każdą kobietą. Tchórz ucieknie natomiast głupi twardziel zostanie tylko jak długo? Aż nie wytrzyma presji i sukę uciszy raz na zawsze lub rozwiedzie się czyli znów ucieknie tchórzliwa bestia .Życzę powodzenia choć sam w to nie wierzę i zapewne nigdy się już nie dowiemy gdzie tchórz odebrał sobie życie i dlaczego?

Feministyczny bełkot. Uważasz, że kobieta musi być mniej zaradna, mniej zarabiać bo jest kobietą? W sposób nieudolny próbujesz tłumaczyć zołzowaty charakter, sprowadzając kobietę do roli zwierzęcia, które mężczyzna ma ujarzmić i niańczyć bo przecież jest taka nieporadna...

Napisał(a): ~syriusz -

Z autopsji ,zrezygnuj bo mnie przestrzegano przed apodykcyzmem wybranki,a teraz już nie mam ochoty na nic,bowiem swoją postawą małżonka doprowadziła po 25-ciu latach małżeństwa do wypalenia związku i wypalenia mojej świadomości-jestem "wrakiem".

25 lat to dziecko, ktore probuje na ile sobie moze pozwokic, trzymaj ja krotko ale ucz gowniare co to jest partnerstwo, terapia szokowa czasami sie przydaje,nie badz ciota, nie mowie ze musisz byc jak apodyktyczny furiat idiota, po prostu na tobie spoczywa odpowuedzialnosc modelowania tego zwiazku bo twoja partnerka to mloda idiotka
« Wróć do tematów
Do góry strony: Apodyktyczna kobieta gorsza od mężczyzny?