503
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń29 tys.
  • Odpowiedzi174
  • Ocen na +115
503 ppt ?

Apodyktyczna kobieta gorsza od mężczyzny? (175)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Apodyktyczna kobieta gorsza od mężczyzny?

Napisał(a): ~Olek -

Od pół roku spotykam się z kobietą, około 25-letnią, dobrze zarabiającą i rozwijającą się zawodowo. Na początku wszystko było pięknie, do czasu, w którym nie postanowiliśmy ze sobą zamieszkać. I bardzo dobrze, że stało się to tak szybko, bo okazało się, że moja partnerka jest bardzo apodyktyczna, wszystko musi być, tak jak ona chce, nie znosi sprzeciwu i jest bardzo awanturnicza. Nie wiem czy dać jej szansę, przeczekać czy uciekać? Obawiam się, że za niedługo zaczną latać talerze..
INTERIA.PL

Re: Apodyktyczna kobieta gorsza od mężczyzny?

Napisał(a): abce -

Dobrze , że tak szybko ją poznałeś i wyciągasz właściwe wnioski. Pokazała swój prawdziwy charakter i on się nie zmieni po ślubie ale jeszcze bardziej się nasili . Pamiętaj , że życie jest długie i wszystko przed Tobą . Jeśli mogę poradzić -to skończ ten związek i nie skazuj się na niewolę . Odejdż z godnością.

~Luka A jak w łóżku drogi Olku? Twoja kobieta też musi rządzić?
Zdecydowanie tak! Bardzo lubi dominować w łóżku, co niesamowicie mnie kręci. Jest to jedna z nielicznych rzeczy, która mnie jeszcze przy niej trzyma.

Napisał(a): ~gOSKA -

~Olek
Zdecydowanie tak! Bardzo lubi dominować w łóżku, co niesamowicie mnie kręci. Jest to jedna z nielicznych rzeczy, która mnie jeszcze przy niej trzyma.
To się jej trzymaj!

Napisał(a): ~gość -

Ale życie z taką osobą, która nie znosi sprzeciwu, jest strasznie męczące. No chyba, że lubi się być sterowanym na każdym kroku. Tylko gorsze, jak takie sterowanie zacznie sie wiązać z poprawianiem, następnie krytyką. Na dłuższą metę nie wróżę niczego dobrego takiemu związkowi. Czy autor wątku nie czuje się przytłoczony przez taką osobę?

~gość Ale życie z taką osobą, która nie znosi sprzeciwu, jest strasznie męczące. No chyba, że lubi się być sterowanym na każdym kroku. Tylko gorsze, jak takie sterowanie zacznie sie wiązać z poprawianiem, następnie krytyką. Na dłuższą metę nie wróżę niczego dobrego takiemu związkowi. Czy autor wątku nie czuje się przytłoczony przez taką osobę?
No właśnie się czuję, stąd ten post. Seks jest świetny, ale poza tym, to zachowanie mojej partnerki jest straszne, awantury na każdym kroku, wstyd się przyznać, ale czasami ona mnie przeraża.

Napisał(a): abce -

~Olek
Zdecyduj się albo WOLNOŚĆ albo zniewolenie ,poniżenie i seks podporządkowany jej zasadom ,wymaganiom.....
« Wróć do tematów
Do góry strony: Apodyktyczna kobieta gorsza od mężczyzny?