25
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń2 tys.
  • Odpowiedzi0
  • Ocen na +14
25 ppt ?

Babcia i sekrety Kasi.(krótkie moje opowiadanie na pochmurną pogodę) (1)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Babcia i sekrety Kasi.(krótkie moje opowiadanie na pochmurną pogodę)

Napisał(a): krzysztoff -

Babcia i sekrety Kasi.

Kasia miała swoje ukryte sekrety, tak jak każda czternastoletnia dziewczynka, ale ze swoją babcią, rozmawiała ona o wszystkim, tak jak ze swoją najlepszą przyjaciółką. Pewnego dnia gdy Kasia przyszła do babci, zapytała się ona ją wtedy, czy to jest prawda babciu, że jak ty miałaś dwadzieścia lat, to byłaś jeszcze dziewicą, przecież to musiał być wtedy niezły obciach, w takim wieku jeszcze nią być. Widzisz Kasiu odpowiedziała wtedy babcia, zależy z jakiej strony na to wszystko spojrzymy, spójrz na przykład na twoją koleżankę Basię, ma ona dopiero szesnaście lat i już jest chora na AIDS, albo na Izę która mieszkała na przeciwko ciebie, miała dopiero ona osiemnaście lat i też umarła na AIDS. Czy Basia cieszy się teraz jakakolwiek miłością , czy ma ona teraz chłopaka, nie babciu bo leży ona cały czas bardzo chora i lekarze mówią, że zostało jej jeszcze, tylko dwa lata życia. No widzisz, a ile ja mam teraz lat, no siedemdziesiąt pięć lat odpowiedziała wtedy Kasia, a dziadek siedemdziesiąt siedem, no właśnie i przeżyliśmy razem ze sobą wiele wspaniałych chwil. Kiedy ja miałam osiemnaście lat, to wtedy poznałam twojego dziadka, w wieku dziewiętnastu lat pierwszy raz kochaliśmy się i byliśmy w sobie tak zakochani, że z każdym kolejnym rokiem, nasza miłość rozkwitała coraz to bardziej. Przeżyłam wiele wspaniałych lat i cieszę się nimi aż do dzisiaj, moje życie jest o wiele ciekawsze i bardziej wartościowe, niż na przykład to które ma teraz Basia, chociaż zaczęła ona uprawiać seks w tak wczesnym wieku. Dlatego w miłości nie jest ważne to, kto szybciej utraci swoje dziewictwo i kto szybciej rozpocznie uprawiać seks, ale ważne jest to, aby umieć w życiu kierować się rozumem i aby umieć podejmować te właściwe decyzje i aby potrafić żyć i umieć kochać, bo prawdziwa miłość to nie tylko seks, zabawa i przyjemność, ale decyzja na całe swoje życie. Dzisiaj mam dwadzieścia lat powiedziała Kasia, wiele moich koleżanek odeszło już przez choroby w między czasie z tego świata, a ja mam wspaniałego męża i dwoje wspaniałych dzieci, mogę cieszyć się teraz miłością i swoją własną rodziną. Bo kiedy miałam czternaście lat, mogłam wtedy popełnić wiele błędów, ale wtedy na mojej drodze pojawił się anioł, czyli pojawiła się wtedy moja babcia, która pomogła mi w tym, abym mogła podejmować w swoim życiu te prawidłowe decyzje i w tym abym mogła jeszcze dalej żyć.
Załączniki:
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • sex z babci opowiadania
  • seks zbabcia-opowiadania
  • babcia uprawia sex z dziatkiem
  • seks babci dziadkiem-opowiadania
  • babcie o sexie opowiadanie
  • opowiadania sex z babciami
  • babcia sex opowiadania
  • sex z dziadkiem opowiadania
  • dziadek z babci uprawiaj seks-opowiadania
  • sexzbabciami.pl
  • babcia z dziadkiem uprawiaj seks-opowiadania
  • seks z babcia-opowiadania
  • babcia z dziadkiem uprawia seks-opowiadania
  • sex opowiadania z dziadkiem
  • krtkie sex opowiadania kobiet
Do góry strony: Babcia i sekrety Kasi.(krótkie moje opowiadanie na pochmurną pogodę)