44 tys.
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń308 tys.
  • Odpowiedzi41 tys.
  • Ocen na +496
44 tys. ppt ?

Bardzo dziwne MIASTO ;))))) (41461)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Bardzo dziwne MIASTO ;)))))

Napisał(a): Dusia30 -

Jest już późno, wszyscy już poszli spać, a ja obejrzałam zwiastuny wiosny, które nam przedstawił
Landor nowy/nie nowy forumowicz i zapragnęłam aby ta wiosna oczyściła nasze miasto z zeschniętych liści, wiatr trochę oczyścił nam atmosferę i jakoś śmielej patrzę na to, co przyniesie nam wiosna. Kiedy zobaczyłam obrazek z malwami uśmiechnęłam się. Właśnie dzisiaj postanowiłam, że ja też będę miała malwy w ogrodzie, najlepiej dwumetrowe i bajecznie kolorowe.
Marzy mi się, że już za parę dni wysieję nasiona wszystkich kwiatów w moim zaczarowanym
okręgu, a mój pies będzie się znowu uczył omijać te miejsca.

Nie chcę myśleć o smutkach, o złych i złośliwych ludziach, ucieszyłam się widząc Aliadę i Mo choć
wiem, że on już nie Mo:))*
Nie opuszczę Miasta, przecież to obiecałam Kanibalowi....Gdzie On teraz szybuje, kto to wie....

Napisał(a): Marduk1986 -

Dusia30 Jest już późno, wszyscy już poszli spać, a ja obejrzałam zwiastuny wiosny, które nam przedstawił
Landor nowy/nie nowy forumowicz i zapragnęłam aby ta wiosna oczyściła nasze miasto z zeschniętych liści, wiatr trochę oczyścił nam atmosferę i jakoś śmielej patrzę na to, co przyniesie nam wiosna. Kiedy zobaczyłam obrazek z malwami uśmiechnęłam się. Właśnie dzisiaj postanowiłam, że ja też będę miała malwy w ogrodzie, najlepiej dwumetrowe i bajecznie kolorowe.
Marzy mi się, że już za parę dni wysieję nasiona wszystkich kwiatów w moim zaczarowanym

Nie chcę myśleć o smutkach, o złych i złośliwych ludziach, ucieszyłam się widząc Aliadę i Mo choć
wiem, że on już nie Mo:))*
Nie opuszczę Miasta, przecież to obiecałam Kanibalowi....Gdzie On teraz szybuje, kto to wie....
Ja jeszcze nie poszedłem spać :) Za godzinę idę,dobra jak Ci pasuje może być te Mo, skoro już się przyzwyczaiłaś to niech tak zostanie :) No i miłych snów,Dobranoc :*

Dusia30 Byłam parę chwil w ogrodzie. Jest ciepło i poczułam zapach rozwijających się pąków moich krzewów. Ja też mam takie swoje morgi :))

Dziękuję za wyrozumiałość Mo:))
Do jutra zatem;-****
U mnie też jest ciepło :) Do jutra Dusiu :*

Napisał(a): Kinia223 -

Witam Dziwne Miasto :)
Wiem, pora bardzo późna, ale oglądam program "Bake Off - Ale Ciacho" (jeden z niewielu w publicznej tv) i tak mnie naszło na słodkości:

Już kiedyś pisałam, że bardzo lubię tapety z jedzeniem, szczególnie ze słodkościami :)
Załączniki:

Kinia223 Witam Dziwne Miasto :)
Wiem, pora bardzo późna, ale oglądam program "Bake Off - Ale Ciacho" (jeden z niewielu w publicznej tv) i tak mnie naszło na słodkości:
Zdjęcie
Już kiedyś pisałam, że bardzo lubię tapety z jedzeniem, szczególnie ze słodkościami :)
Dobry wieczór :) U mnie ze słodkości to tylko gorzka czekolada może być :)

Marduk1986
Kinia223 Witam Dziwne Miasto :)
Zdjęcie
Dobry wieczór :) U mnie ze słodkości to tylko gorzka czekolada może być :)
Dobry wieczór :)
No ja to jednak preferuję nieco bardziej słodką, ale samej czekolady jako takiej nie jem. Jak już to w postaci batonów, ciasteczek, ciast itd. I koniecznie z mlekiem, bo bym się zasłodziła.

Takie coś na dobranoc :)
A może na śniadanie :)))
Załączniki:

Napisał(a): Landor -

Dusia30 Kiedy zobaczyłam obrazek z malwami uśmiechnęłam się. Właśnie dzisiaj postanowiłam, że ja też będę miała malwy w ogrodzie, najlepiej dwumetrowe i bajecznie kolorowe.
Takie duże..... takie wielkie, takie bajecznie kolorowe?

Załączniki:

Napisał(a): Landor -

Dusia30
No i jeszcze jednorożce same sobie samopas nie mogą pozostawać, aczkolwiek one zawsze są wolne i pojawiają się często wtedy gdy najmniej można się ich spodziewać. Tak to już jest z tymi bajecznymi stworzeniami :))

Załączniki:
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • Bardzo dziwne
  • forum.interia.pl/bardzo-dziwne-miasto--tematy/odpowiedz,did,2362950
Do góry strony: Bardzo dziwne MIASTO ;)))))