44 tys.
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń301 tys.
  • Odpowiedzi40 tys.
  • Ocen na +496
44 tys. ppt ?

Bardzo dziwne MIASTO ;))))) (40926)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Bardzo dziwne MIASTO ;)))))

Napisał(a): ~gosc -

~gość
~aaa
~Alex
Landor Ciekaw kiedy Czarnowłosa Baletnica w końcu się obudzi? Przecież w sen stuletni nie zapadła, więc zapewne już niedługo się pojawi w Dziwnym Mieście wśród mieszkających tam przedziwnych ludzi... :))
Zdjęcie
Czarnowłosa baletnica nie śpi. Raczej jest rozbudzona przez blond żołnierza i na nim chce skupiać teraz swoją uwagę, bo wierzy, że łączy ich podobne rozumienie świata i ludzi.
Mogłaby coś napisać, tu albo prywatnie. Przyjaciele (a tak nas nazywała) czekają.
Hehe Duśka wszystkich wycyckała. Oczywistym było, że baletnicy zależy tylko na tym, żeby tańczyć z wojakiem. Reszta była tłem;)
Z Medisiem?
INTERIA.PL

Napisał(a): Dusia30 -

Dzień dobry Dziwne Miasto;)
Przeczytałam ostatnie wpisy i wklejki Landora, jak zwykle piękne i romantyczne, Posłuchalam piosenki Kini, która bardzo mi się spodobała, Widziałam Miszkę, Mo i jego sugestię o emigracji...
Coś w tym jest, może najzwyczajniej muszę odpocząć, nabrać jeszcze większego dystansu...
Ostatnie wpisy mnie w tym utwierdziły. W prawdzie pisane z gościa, ale ja i tak wiem kto się kryje
za tymi wpisami. Szkoda, myślałam, że Pani Gość jest rozsądniejsza, mądrzejsza....Nie będę
nikomu udowodniać, że nie jestem wielbłądem.Czy po takich wpisach można dalej się cieszyć, że
jest Miasto i życzliwi ludzie. Czy kiedykolwiek wrócą te chwile pełne radości z samej przyjemności pisania w Bardzo dziwnym Mieście. Sam Landor nie da sobie rady uzdrowić miasta, choćby nie wiem jak się starał.....

Może to przesilenie wiosenne tak na wszystkich działa, obym się przynajmniej w tym momencie
nie pomyliła.Zresztą kiepski nastrój, to nie tylko w Dziwnym Mieście....Może jak zakwitną forsycje, wiosenne tulipany, żonkile, przestanie wiać i wyjdzie tak długo oczekiwane słońce
i nastanie wiosna, taka piękna i radosna.....:)

Napisał(a): ~Drum drum -

Dusia30 Dzień dobry Dziwne Miasto;)
Przeczytałam ostatnie wpisy i wklejki Landora, jak zwykle piękne i romantyczne, Posłuchalam piosenki Kini, która bardzo mi się spodobała, Widziałam Miszkę, Mo i jego sugestię o emigracji...
Coś w tym jest, może najzwyczajniej muszę odpocząć, nabrać jeszcze większego dystansu...
Ostatnie wpisy mnie w tym utwierdziły. W prawdzie pisane z gościa, ale ja i tak wiem kto się kryje
za tymi wpisami. Szkoda, myślałam, że Pani Gość jest rozsądniejsza, mądrzejsza....Nie będę
nikomu udowodniać, że nie jestem wielbłądem.Czy po takich wpisach można dalej się cieszyć, że
jest Miasto i życzliwi ludzie. Czy kiedykolwiek wrócą te chwile pełne radości z samej przyjemności pisania w Bardzo dziwnym Mieście. Sam Landor nie da sobie rady uzdrowić miasta, choćby nie wiem jak się starał.....

Może to przesilenie wiosenne tak na wszystkich działa, obym się przynajmniej w tym momencie
nie pomyliła.Zresztą kiepski nastrój, to nie tylko w Dziwnym Mieście....Może jak zakwitną forsycje, wiosenne tulipany, żonkile, przestanie wiać i wyjdzie tak długo oczekiwane słońce
Nie pisałbym, że wiem, bo to może powodować, że wszystkie będą czuły się podejrzewane. A jeśli rzeczywiście wiesz i chcesz, by ktoś wiedział, że wiesz, i jednocześnie nie chcesz wymieniać nikogo z nicka, to dałbym to jakoś tej osobie do zrozumienia.
Co do uzdrawiania, to starać powinny się zawsze osoby, którym zależy. Kogoś, komu zobojętniało, nie da się namówić na udzielanie się, tak samo jak nie da się zmusić nikogo do lubienia kogokolwiek i czegokolwiek. Pozwalaj żyć miastu swoim życiem. Jeszcze może zaskoczy;)

Napisał(a): Marduk1986 -

Cześć :) Jam Marduk nie Mo :D Widzę że zmiana nicku nic nie dała,a więc chyba wracam do starego :) W sumie może to nie emigracja,tylko urlop :) Miłego dnia,a u mnie nadal pochmurno,ale ciepło jest,jutro dzień wagarowicza :))

Napisał(a): aliada -

Ostatnie wpisy mnie w tym utwierdziły. W prawdzie pisane z gościa, ale ja i tak wiem kto się
Dzień dobry, Dusiu, miło Cię widzieć, szkoda że masz nie najlepszy nastrój.
Chyba tak jest, że kiedy się nie odzywasz, jakoś i nam się nie chce, a wtedy jakieś dziwne stwory wyłażą z kątów...
Pozdrowienia :)

Napisał(a): Dusia30 -

Jest już późno, wszyscy już poszli spać, a ja obejrzałam zwiastuny wiosny, które nam przedstawił
Landor nowy/nie nowy forumowicz i zapragnęłam aby ta wiosna oczyściła nasze miasto z zeschniętych liści, wiatr trochę oczyścił nam atmosferę i jakoś śmielej patrzę na to, co przyniesie nam wiosna. Kiedy zobaczyłam obrazek z malwami uśmiechnęłam się. Właśnie dzisiaj postanowiłam, że ja też będę miała malwy w ogrodzie, najlepiej dwumetrowe i bajecznie kolorowe.
Marzy mi się, że już za parę dni wysieję nasiona wszystkich kwiatów w moim zaczarowanym
okręgu, a mój pies będzie się znowu uczył omijać te miejsca.

Nie chcę myśleć o smutkach, o złych i złośliwych ludziach, ucieszyłam się widząc Aliadę i Mo choć
wiem, że on już nie Mo:))*
Nie opuszczę Miasta, przecież to obiecałam Kanibalowi....Gdzie On teraz szybuje, kto to wie....

Dusia30 Jest już późno, wszyscy już poszli spać, a ja obejrzałam zwiastuny wiosny, które nam przedstawił
Landor nowy/nie nowy forumowicz i zapragnęłam aby ta wiosna oczyściła nasze miasto z zeschniętych liści, wiatr trochę oczyścił nam atmosferę i jakoś śmielej patrzę na to, co przyniesie nam wiosna. Kiedy zobaczyłam obrazek z malwami uśmiechnęłam się. Właśnie dzisiaj postanowiłam, że ja też będę miała malwy w ogrodzie, najlepiej dwumetrowe i bajecznie kolorowe.
Marzy mi się, że już za parę dni wysieję nasiona wszystkich kwiatów w moim zaczarowanym
okręgu, a mój pies będzie się znowu uczył omijać te miejsca.

Nie chcę myśleć o smutkach, o złych i złośliwych ludziach, ucieszyłam się widząc Aliadę i Mo choć
wiem, że on już nie Mo:))*
Nie opuszczę Miasta, przecież to obiecałam Kanibalowi....Gdzie On teraz szybuje, kto to wie....
Ja jeszcze nie poszedłem spać :) Za godzinę idę,dobra jak Ci pasuje może być te Mo, skoro już się przyzwyczaiłaś to niech tak zostanie :) No i miłych snów,Dobranoc :*

Dusia30 Byłam parę chwil w ogrodzie. Jest ciepło i poczułam zapach rozwijających się pąków moich krzewów. Ja też mam takie swoje morgi :))

Dziękuję za wyrozumiałość Mo:))
Do jutra zatem;-****
U mnie też jest ciepło :) Do jutra Dusiu :*

Napisał(a): Kinia223 -

Witam Dziwne Miasto :)
Wiem, pora bardzo późna, ale oglądam program "Bake Off - Ale Ciacho" (jeden z niewielu w publicznej tv) i tak mnie naszło na słodkości:

Już kiedyś pisałam, że bardzo lubię tapety z jedzeniem, szczególnie ze słodkościami :)
Załączniki:
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • Bardzo dziwne
  • forum.interia.pl/bardzo-dziwne-miasto--tematy/odpowiedz,did,2362950
Do góry strony: Bardzo dziwne MIASTO ;)))))