44 tys.
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń305 tys.
  • Odpowiedzi41 tys.
  • Ocen na +496
44 tys. ppt ?

Bardzo dziwne MIASTO ;))))) (41081)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Bardzo dziwne MIASTO ;)))))

Napisał(a): misza55 -

aliada
Jeśli skoro świt, to pewnie na rybach byłeś. :)https://m.you(...)-ul3mao Dzień dobry.
Witaj Aliado :)))
Na rybach nie byłem, tylko słońce mnie obudziło świecąc prosto w twarz i już spania nie było :)))
Tak szczerze to cwany ten misiek :)))

Napisał(a): Dusia30 -

Dzień dobry odwiedzającym ten wątek:))
Wpadłam na parę chwil, żeby przywitać się z Wami, przyjechałam i znowu wyjeżdżam:))
Jak dotąd pogoda dość łaskawa, jak na moje potrzeby. W tym roku sama nie wiem gdzie i na jak
długo będę wyjeżdżać i to jest najfajniejsze. To są takie niespodzianki, które lubię:))
Mój sezon urlopowy z przerwami już trwa. Przytulam Was mocno, nie zapomnijcie o naszym Mieście, ja jak tylko będę miała warunki też tu wpadnę.-*****

Napisał(a): Marduk1986 -

Dusia30 Dzień dobry odwiedzającym ten wątek:))
Wpadłam na parę chwil, żeby przywitać się z Wami, przyjechałam i znowu wyjeżdżam:))
Jak dotąd pogoda dość łaskawa, jak na moje potrzeby. W tym roku sama nie wiem gdzie i na jak
długo będę wyjeżdżać i to jest najfajniejsze. To są takie niespodzianki, które lubię:))
Mój sezon urlopowy z przerwami już trwa. Przytulam Was mocno, nie zapomnijcie o naszym Mieście, ja jak tylko będę miała warunki też tu wpadnę.-*****
Witaj Dusiu :) No to wypada życzyć Ci udanego wypoczynku :)

Napisał(a): Dusia30 -

Marduk1986
Jeszcze zdążyłam, dziękuję, a Ty kiedy planujesz wyjazd gdzieś, gdzie Cię jeszcze nie było??;))
Może tak jak ja, bez planu, tak po prostu " w siną dal"?

Dusia30 Takich, a może jeszcze lepszych <jak na filmiku> wakacji wszystkim życzę:))****
[video]https://www.youtube.com[/video]

Do następnego spotkania-****
Witaj Dusiu i do następnych literek :)))***

Napisał(a): Marduk1986 -

Dusia30
Marduk1986
Jeszcze zdążyłam, dziękuję, a Ty kiedy planujesz wyjazd gdzieś, gdzie Cię jeszcze nie było??;))
Może tak jak ja, bez planu, tak po prostu " w siną dal"?
Jeszcze nie wiem,do wakacji trochę daleko,a ja dziś kończę chorobowe,tzn bardzo długi weekend,dziewięciodniowy :) Nie wiem czy wyzdrowiałem,jeszcze ten kaszel mnie męczy.

Napisał(a): Kinia223 -

Cześć Misiek :) Witam Dziwne Miasto :)
Taka tapetka z moimi ulubionymi kwiatuszkami w deszczu:

Miłego wieczorku :)))
Załączniki:

Kinia223 Cześć Misiek :) Witam Dziwne Miasto :)
Taka tapetka z moimi ulubionymi kwiatuszkami w deszczu:
Zdjęcie
Miłego wieczorku :)))
Cześć Kiniu :)))
Dziękuję i wzajemnie :)))
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • Bardzo dziwne
  • forum.interia.pl/bardzo-dziwne-miasto--tematy/odpowiedz,did,2362950
Do góry strony: Bardzo dziwne MIASTO ;)))))