44 tys.
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń307 tys.
  • Odpowiedzi41 tys.
  • Ocen na +496
44 tys. ppt ?

Bardzo dziwne MIASTO ;))))) (41327)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Bardzo dziwne MIASTO ;)))))

Napisał(a): Dusia31 -

misza55
Dusia31 Tak jakoś zebrało mi się na pogaduchy , pewnie z samą sobą <nie ma w tym nic takiego nadzwyczajnego>dość często sama tutaj ze sobą rozmawiam.Tylko "wrodzona skromność"
powstrzymuje mnie przed :" czasami z kimś (....) trzeba pogadać:)))

Jest ciemna noc, cisza, w drugim pokoju gra telewizor (iluzja , że nie jestem sama)..Zawsze
mnie śmieszy, kiedy na pytanie "czy pan, pani są samotni"pada odpowiedź- sam, ale nie samotny.
Mnie się to wydaje śmieszne, skoro sam, to i samotny. tak ciężko się przyznać? Dlaczego?
Przecież tu nie chodzi o znajomych, rodziny, tylko o sam fakt, ze kiedy jest smutno i źle,
kiedy potrzebujemy się wyżalić, przytulić, to się okazuje, że trzeba wstać, poszukać chusteczki ,
pójść do kuchni po coś do picia i co dalej....

Zawsze Bardzo dziwne Miasto było dla wielu z nas tą chusteczką, która ocierała łzę samotności..Czasami nam to wychodzi lepiej, czasem gorzej, ale świadomość, że tu jesteśmy
już cztery lata o czymś jednak świadczy, a przynajmniej powinno świadczyć.
Proszę Was o życzliwość dla wszystkich mieszkańców, dla mnie też<święta też nie byłam>
postarajmy się tę naszą samotność odpędzić tak, jak udawało się przez ubiegłe lata..
Czy proszę o zbyt wiele??
Jeśli chodzi o samotność to często się tak zdarza: będąc duszą towarzystwa, mając szerokie grono znajomych, przyjaciół, nawet będąc w związku człowiek odczuwa samotność. Wydaje mnie się że, jet to najgorsze co może nas w życiu spotkać ...
Rodzimy się samotni i umieramy samotni, ale między jedną samotnością, a drugą,jest czas
na życie i niektórym udaje się przeżyć je tak "całym sobą", zeby kiedyś móc sobie powiedzieć
było mi dobrze na tym swiecie bo nie bylem/am sam.
I tym jakże "optymistycznym" akcentem, w dzisiejszym kończącym się dniu mówię wszystkim
dobranoc:))

Napisał(a): misza55 -

Dusia31

Rodzimy się samotni i umieramy samotni, ale między jedną samotnością, a drugą,jest czas
na życie i niektórym udaje się przeżyć je tak "całym sobą", zeby kiedyś móc sobie powiedzieć
było mi dobrze na tym swiecie bo nie bylem/am sam.
I tym jakże "optymistycznym" akcentem, w dzisiejszym kończącym się dniu mówię wszystkim
dobranoc:))

Dobranoc Dusiu :)))

Napisał(a): Landor -

Landor Niechybnie Złota Polska Jesień nas przywita. Na razie Pani Jesień z taką pewną ostrożnością zajrzała do Dziwnego Ogrodu. Trzeba mieć nadzieję, ze nie mgły lecz słońce z sobą niesie :)
A w sobotę i niedzielę na pewno z Panią Jesień trzymając się za ręce na spacery będzie można (trzeba) się wybrać :)

Załączniki:

Napisał(a): Landor -

Dusia31
Dobry wieczór Landor:)
Jak oglądałam teraz Twoje wpisy i zdjęcia przypomniały mi się dawne czasy, choć nie aż tak dawne, które wprowadzały nas wszystkich w baśniowy świat, zgodnie z założeniem Bardzo
Dziwnego Miasta....
Ciągle mam nadzieję, ze powrócą Ci wszyscy, którzy potrafią się przestawić i zwyczajnie bawić..
Ja w to wierzę i mam nadzieję, że nie tylko ja:)
Dzień Dobry Dusiu. Baśniowy świat Bardzo Dziwnego Miasta nie może obyć się w pierwszej kolejności bez pięknych księżniczek lub choćby tylko śpiących królewien. Inaczej pozostanie Dziwnym Miastem. Dziwnym, lecz nie baśniowym. :)

Załączniki:

Napisał(a): misza55 -

Antoinette Też zostawię coś od siebie i życze miłego dnia Dziwnym :)

[video]https://www.youtube.com[/video]
Witaj Ameno :))
Ja też od siebie coś zostawię :)))
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • Bardzo dziwne
  • forum.interia.pl/bardzo-dziwne-miasto--tematy/odpowiedz,did,2362950
Do góry strony: Bardzo dziwne MIASTO ;)))))