Komentarze (18)

Dodaj komentarz

Napisał(a): Karina -

Znalazłam sposób na szybsze odzyskiwanie sił po chorobie. Gdy dopadną mnie objawy infekcji zwykle mam słaby apetyt. Mało kalori = mało sił do walki z chorobą. Zamiast posiłków piję teraz nutramil gdy tylko dopadnie mnie infekcja. dzięki temu dostarczam do organizmu łatwo przyswajalne kalorie i zapobiegam osłabieniu
Odpowiedzi (2)

Napisał(a): Kasia -

Bezsenność, przygnębienie, trudności z funkcjonowanie w ciągu dnia- właśnie takie problemy rozwiązał Forsen Forte z Melatoniną. W końcu mogę przespać całą noc. Melisa zawarta w Forsenie ma działanie uspokajające i wreszcie lepiej radzę sobie z codziennością.
Odpowiedzi (1)

Napisał(a): Amanda -

za bezsenność i przygnębienie może odpowiadać brak wit. D w organizmie. warto zrobić sobie badanie i sprawdzić czy się nie ma niedoboru. Ja miałam i przyjmowałam na początku D-Vitum 4000 tys. j.m. Po kolejnym badaniu lekarz polecił mi stosować profilaktycznie d-vitum 2000 j.m.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): dawwida -

Po nervomixie zasypiam jak małe dziecko ;) Jeśli masz problemy z zasypianiem to na pewno ci pomoże zasnąć.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): faliczka3333 -

a można go brać bez problemu przed snem, po takim leku na uspokojenie można bez problemu zasnąć?
Odpowiedź (0)

Napisał(a): kalinka -

Ja niestety cierpię od jakiegoś czasu na bezsenność a raczej na duże problemy z zasypianiem, od kilku dni biorę nervomix przed snem i chyba trochę lepiej już jest, niestety takie mamy czasy że stresu jest pełno, człowiek się boi o pracę i odbija się to na śnie, bo ja mam tendencje do analizowania wszystkiego i zamartwiania się
Odpowiedź (0)
Odpowiedzi (1)

Napisał(a): dawid -

prawie 12 lat zasuwaylem na etancie i ledwo starczalo na zycie, od niemal 2 lat prackuje w domu w internecie, teraz mam znacznie wiecej niz gdybym pracowal w norrwegii, w internecie kazdy moze zarxabiac bo jest mnostwo sposowbow tylko czasu malo, ja glownie dziahlam tu www.gingery.nysa.pl i od dwoch lat mam dobra pensje
Odpowiedź (0)

Napisał(a): krzysiek -

prawie 12 lat zasuwaslem na etamcie i ledwo starczalo na zycie, od niemal 2 lat pracxuje w domu w internecie, teraz mam znacznie wiecej niz gdybym pracowal w norrwegii, w internecie kazdy moze zareabiac bo jest mnostwo sposoabow tylko czasu malo, ja glownie dziaqlam tu www.gingery.nysa.pl i od dwoch lat mam dobra pensje
Odpowiedź (0)

Napisał(a): eko -

Od kilku lat piję soki owocowe i codziennie stosuję czosnek do różnych potraw. Wyniki są spektakularne! Przytyłem 15 kilogramów i żaden dezodorant nie maskuje zapachu czosnku.
Odpowiedź (0)
Dodaj komentarz