219
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń16 tys.
  • Odpowiedzi43
  • Ocen na +41
219 ppt ?

Biała sukienka na wesele? (44)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Biała sukienka na wesele?

Napisał(a): ~tynka -

Czy zażyło Wam się założyć na wesele białą sukienkę? Dla mnie jest to nieco dziwne, zwłaszcza, że niedawno moja koleżanka zapytała mnie czy się nie pogniewam jeśli ona na moje wesele założy właśnie białą sukienkę. Powiedziałam, że absolutnie nie ma takiej możliwości! Na co ona się pogniewała :/ teraz mam trochę wyrzuty sumienia ale do cholery jest tyle kolorów i akurat biały musi ubrać? Co myślicie, powinnam się zgodzić?
INTERIA.PL

Re: Biała sukienka na wesele?

Napisał(a): ~tynka -

tom100 A co ci to przeszkadza?. Uroku Panny młodej w ślubnej białej sukni nikt nie przyćmi.
Wiadomo, że nie przyćmi ale w tym dniu chciałabym się czuć wyjątkowo. A biały kolor to właśnie symbol tej wyjątkowości, że to ona, panna młoda w tym dniu może ubrać suknię w bieli. Jeśli już ktoś inny ubierze ten kolor to już klops z całej wyjatkowości.

Re: Biała sukienka na wesele?

Napisał(a): ~Ola -

Idąc myśleniem , ze panna młoda tylko w białej sukni na weselu to moze tak: biała suknia dla młodej , ale takiej która jeszcze nie skonsumowała związku przed ślubem czyli jest " czysta" - taka tradycja ;-). Jest wiele innych kolorów dla gości to się zgadza , ale bez przesady: u mnie teściowa i bratowa były ubrane na biało i jakoś mi to nie przeszkadzało.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Biała sukienka na wesele?