​Biedny jak Gowin (987)

​Biedny jak Gowin

Temat dotyczy artykułu: ​Biedny jak Gowin

"Czym się różni Gowin od balkonu? Balkon utrzyma rodzinę" - internauci nie mogą darować wicepremierowi Jarosławowi Gowinowi wypowiedzi o tym, że jako ministrowi sprawiedliwości "nie starczało mu do pierwszego". Specjalnie od nas, dla wicepremiera, garść porad, jak oszczędzać pieniądze.

Komentarze (987)

Dodaj komentarz

Napisał(a): Edek -

Jaki ten PiS jest niedobry,jaki kaczy! 1-Przyznał na dziecko 500 złotych przez co zlikwidował w 80% biedę w Polsce. 2-Przywrócił wiek emerytalny dla kobiet od 60 lat dla mężczyzn od 65 lat. 3-Podniósł płacę minimalną do kwoty 2100 złotych. 4-Podniósł minimalną stawkę godzinową do kwoty 13 zł. 50 gr. 5-Podniósł emeryturę minimalną do kwoty 1000 złotych. 6-Praktycznie zlikwidował bezrobocie,które obecnie jest na poziomie około 6,5% 7-Przyznał też darmowe leki dla seniorów w pewnymwieku. 8-Buduje mieszkania dla obywateli z bonifikatą w systemie „mieszkanie plus” 9-Od stycznia 2018 r. kwota wolna od podatku 8 tys. złotych-nie dla każdego. 10-Nareszcie utrwalacze komuny z tamtego mrocznego okresu doczekali się sprawiedliwości w postaci obniżonych emerytur do poziomu średnie krajowej. Osobiście uważam,że nawet na nią nie zasłużyli. 11-Przytrzasnął paragrafami lepkie łapki oszustom od Vat-u przez co budżet Polski zyskał około 30 miliardów złotych. a)Mafii paliwowej. b)Mafii tytoniowej i papierosowej. c)Mafii alkoholowej. 12-Rozpędził gospodarkę aż do wrzenia! a)Teraz zapewne znany schładzacz koniunktury czeka w blokach startowych z pełną konewką wody. Zreformował: I-Wymiar Sprawiedliwości,którego domagali się wyborcy w 80% według sondaży. II-Zamierza wszcząć postępowanie roszczeniowe w sprawie reparacji wojennych wobec naszego Zachodniego sąsiada jak i mam nadzieję sąsiada Wschodniego. III-Chce przyznać 500+ emerytom. Ja już nie mogę biorę szturmówkę Unijną i maszeruję na Nowogrodzką. Czy panie ubrane na czarno z parasolką oraz organizacja na trzy duże litery mnie wesprą ?


Odpowiedzi (15)

Napisał(a): Pawciozxc -

Ciekawe ja zarabiam czasami 1700zł i żyje chce zostać władcą polski pokarze wam jak przeżyć
Odpowiedź (0)
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ola -

Jacy internauci taki rząd i jego wypowiedzi. Sami sobie na taki rząd zasłużyliśmy.
Odpowiedzi (2)
Odpowiedź (0)

Napisał(a): Jazgot pisi -

Dzisiaj Bielan skamlal że gdyby nie pracująca żona toby za jego 13 tys nie wyżyli z 2 dzieci.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): wawas -

Gdy go praca w rece pazy to niech idzie do strazy a gdy w strazy nie poptna to w policji sie umyje
Odpowiedź (0)

Napisał(a): Derek -

Tak się zastanawiam się, co on jeszcze robi w rządzie, skoro tak źle mu płacą?
Odpowiedzi (6)

Napisał(a): emeryt 1,60zł + -

P. Gowin, czas przestawić się na zupki chińskie. Mając na nie kasę, da się nie zdechnąć z głodu.
Odpowiedzi (5)

Napisał(a): yolekk -

kupiłem karabin maszynowy na kaczki i gowinki ktos chce kupic ha ha ile chyba 17 tys tok zeby mi starczył o do pierwszego
Odpowiedź (0)
Dodaj komentarz