45
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń401
  • Odpowiedzi41
  • Ocen na +0
45 ppt ?

Bieganie zimą (42)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Bieganie zimą

Napisał(a): gość -

Bluza i dresy, to chyba najlepszy strój do biegania. Nie możesz się też jakoś specjalnie przegrzewać w końcu. Mi ostatnio spodobały się te dresiki: http://superstar-originals.pl/index.php?route=product/product&path=60&product_id=463 Co o nich sądzicie?
INTERIA.PL

Re: Bieganie zimą

Napisał(a): gość -

do biegania zimą potrzebna jest przede wszystkim dobra motywacja, hehe. z nią żadna przeprawa nie będzie straszna. mówiąc bardziej technicznie - oczywiście jak najwięcej produktów specjalnie do tego przeznaczonych, czyli bielizna termoaktywna, specjalne lekkie kurtki, czapki i rekawiczki ze specjalnego materiału. polska firma Brubeck produkuje wszystkie niezbędne do tego elementy, masz tego naprawdę szeroki wybór. poczytaj sobie ich stronę, tam masz też sklep gdzie wszystko jest dobrze wyjasnione czego porzebujesz do danej dyscypliny i temperatury - www.brubeck.pl

Re: Bieganie zimą

Napisał(a): fenrek -

Są specjalne buty do biegania zimą i proponuje nie oszczędzać ale kupić właśnie takie. Są o wiele lepiej wykonane, wygodniejsze i mają grubszą podeszwę. Nie oszczędzaj i nie kupuj sobie tanich butów na cienkich podeszwach przeznaczonych do biegania latem. Na stronie są opisane różnice:
http://www.ru(...),6930,1

Dużo również zależy od tego czy planujesz zainwestować w stabilizowane czy w zwykłe.Stabilizowane koniecznie trzeba przymierzyć przed zakupem.

Re: Bieganie zimą

Napisał(a): eddddes -

~gartek W czym biegacie?
Zależy od pogody. Mam kilka bluz oraz kurtek sportowych ( ubieram się na co dzień na sportowo tak więc nie było z tym problemu). O wiele lepiej jednak biega mi się od czasu jak kupiłam sobie bieliznę termoaktywną. Kiedys nie przykłądałam do tego uwagi , jedna terawz widze,zę w takiej bieliźnie biega sie o wiele lepiej. Jest ciepło i jednoczęsnie ciuszek taki o wiele skuteczniej odprowadza wilgoć. Polecam zainwestować w coś firmowego ponieważ bielizna taka szybko Ci się nie zniszczy i będzie to zakup na dłuższy okres. Poczytaj sobie o tym tutaj
http://sklepg(...)ktywna/

Jest opisane jak wybrać odpowiedni komplet.

Re: Bieganie zimą

Napisał(a): ~pawjol -

bieganie niesie ze sobą bardzo dużo pozytywnych skutków, po za oczywiście kondycją fizyczną, zrzuceniem zbędnych kilogramów, jest to również świetny pomysł na naukę systematyczności. Codziennie bądź co drugi dzień jogging to super sprawa, ja tak się przyzwyczaiłam, że nie wyobrażam sobie życia bez biegania! Zalety uprawiania tego sportu można wymieniać bez końca, tu znalazłam wszystkie info w pigułce - http://wzdrow(...)biegac/ , jeśli chodzi o bieganie zimą to minimalizuję nieco aktywność na zewnątrz, jednak niska temperatura nie sprzyja uprawianiu sportu, wtedy siłownia i bieżnia jako alternatywa :)
« Wróć do tematów
Do góry strony: Bieganie zimą