229
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń19 tys.
  • Odpowiedzi28
  • Ocen na +32
229 ppt ?

Bielizna dla partnerki (29)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Bielizna dla partnerki

Napisał(a): ~jogi -

Czy kupujecie czasem bieliznę dla swoich partnerek? A jeśli tak to czy im się to podoba?
Bo ja ostatnio kupiłem swojej dziewczynie bieliznę, która bardzo mi się w sklepie spodobała. Myślałem, że się ucieszy a ona naskoczyła na mnie i powiedziała, że to zbyt intymne rzeczy żebym ja jej bieliznę wybierał. A mi po prostu wydawało się, że będzie w tym pięknie wyglądać.
Mam nadzieje, że w końcu się przekona i kiedyś ją założy.
Załączniki:
INTERIA.PL

Re: Bielizna dla partnerki

Napisał(a): Kajetana -

~jogi
Kajetana A sypiacie ze sobą?
Tak ale nie mieszkamy razem
i sex nie jest dla niej intymny a boelizna tak? W koszuli z dziurka sie z nia kochasz czy jak... pytanie retoryczne.
Zablokowane dziewczę. Współczuję.

Napisał(a): ~baba -

~jogi A Wy kobiety jaką bielizną lubicie? Wolicie kupować same czy jak facet Wam kupuje?
Myślę, że taką samą jak mężczyźni wybieraja dla siebie tzn.....WYGODNĄ, MIĘKKĄ. Spróbujcie choć 1 dzień pochodzić w pracy w stylonowych stringach, a wtedy porozmawiamy jaką bieliznę lubią kobiety. Do łóżka i na imprezę kobiety wkładają niewygodne, obcierające majtki i uciskające biustonosze , bo wam się to podoba panowie, a kobiety lubią się umartwiać, żeby was ucieszyć.Ot taka ich natura.Z tego samego powodu kłamią też o swojej satysfakcji i potrzebach seksualnych, bo mogłaby ucierpieć wasza próżność.

Napisał(a): ~asdf112 -

~baba
~jogi A Wy kobiety jaką bielizną lubicie? Wolicie kupować same czy jak facet Wam kupuje?
Myślę, że taką samą jak mężczyźni wybieraja dla siebie tzn.....WYGODNĄ, MIĘKKĄ. Spróbujcie choć 1 dzień pochodzić w pracy w stylonowych stringach, a wtedy porozmawiamy jaką bieliznę lubią kobiety. Do łóżka i na imprezę kobiety wkładają niewygodne, obcierające majtki i uciskające biustonosze , bo wam się to podoba panowie, a kobiety lubią się umartwiać, żeby was ucieszyć.Ot taka ich natura.Z tego samego powodu kłamią też o swojej satysfakcji i potrzebach seksualnych, bo mogłaby ucierpieć wasza próżność.
No tak, lepiej się męczyć i zostać męczennicą (szkoda tylko że w swoim mniemaniu). Niczym mnie nie zaskoczyłaś.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Bielizna dla partnerki