Birma: Najpiękniejszy kraj Azji? (15)

Temat dotyczy artykułu: Birma: Najpiękniejszy kraj Azji?

To kraj nieskażony cywilizacją, co sprawia, że wiele miejsc zachowało urok sprzed wieków. Sukcesywnie zyskuje na popularności, a w nadchodzącym sezonie letnim może okazać się jednym z najpopularniejszych kierunków wakacyjnych podróży.

Komentarze (15)

Dodaj komentarz

Napisał(a): poroda -

Wybieramy się tam we wrześniu, objazdówka z Logostour. Wybieraliśmy z kilku kierunków - ten wydaje się nam zdecydowanie najmniej komercyjny. Z fotek faktycznie pięknie. Nie braliśmy pod uwagę podróży na własną rękę - wolimy z BP. Nie spodziewam się, że w Birmie łatwo się będzie dogadać po angielsku. Z resztą - ten kraj wciąż ma taki sobie wizerunek i kiedy mówimy znajomym, że tam jedziemy to dziwnie na nas patrzą. Ale my wiemy swoje.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): Jagoda -

Jadąc na urlop zabieram ze sobą apteczkę podróżną. Zdarzyło mi się już raz zatrucie i teraz biorę zapas Nutramilu - ten preparat da sie wypic nawet gdy ma się dolegliwości, bo ich nie nasila i pozwala zdecydowanie szybciej wrócić do sił
Odpowiedź (0)
Odpowiedź (0)
Odpowiedź (0)

Napisał(a): Adam -

Faktycznie jak chodzę na jakieś rózne pokazy slajdów, to wszyscy mówią, że Birma się zmienia, że dzieje się to bardzo szybko i ceny podskoczyły. Ale podskoczyły w głównych turystycznych miejscach typu Pagan. Jak słuchałem, to warto wybierać miasta i miasteczka troszkę na uboczu, tam jeszcze nie dotarł dziki kapitalizm w naszym rozumieniu.
Ktoś opowiadał w jednym klubie o tym, że warto odwiedzić nie tylko to skupisko pagód ale i inne, mniej znane jakim jest Mrak U. O tym nie ma wiele w sieci, a szkda, bo jak poszukałem to piasli coś na portalu mandalaypl oraz jakiś czas temu trafiłem na coś o nazwie osmol.pl i tam jest opis tego miejsca.http://osmol.(...)-bagan/

Mam zamiar do Birmy lecieć jesienią tego roku, mam nadzieję, że do tego czasu otworzą już ten region, bo jakies konflikty tam teraz trwają:/
I liczę, że boom sie skończy i ceny spadną do azjatyckiego poziomu 10 dolarów na nocleg :)
Załączniki:
Odpowiedź (0)
Odpowiedź (0)

Napisał(a): Tajlandia -

Birma? Owszem, ale nie tak jak Tajlandia. Teraz jest najlepsza pora aby Tajlandię odwiedzić - jest ciepło, nie pada, ale nie jest za gorąco. Polecam zorganizowaną, bezpieczną wycieczkę "Baśniowa Tajlandia", od Rainbow Tours. Warto!
Odpowiedź (0)

Napisał(a): rambo4 -

film john rambo pokazuje doskonale piekny kraj zwany birma :D
Odpowiedź (0)

Napisał(a): m. -

Była w Birmie i jestem zachwycona, upłynęlo prqawie 2 lata od czasu wycieczki, a ja pamiętam jakby to było wczoraj. Polecam loty balonem nad Baganem i widok na świątynie przy wschodzie słońca, niezapomnainy widok.....:)
Odpowiedzi (1)

Napisał(a): Ania -

Kolejny artykul z milionem bledow wynikajacych z totalnej niewiedzy autora!
Birma jest hitem 2012. A nie dopiero bedzie. Troche za pozno i nie na czasie...
Wedlug Lonly Planet jeden z dwoch krajow na swiecie ktore koniecznie trzeba zobaczyc w 2012 roku.
A noclegi poza turystycznymi miejscami sa od 8 USD. W turystycznych czesto zaczyna sie od 40 USD.

Niestety jest taki bum na Birme, ze wszedzie jest tlok turystow, co bardzo zniecheca i psuje urok i klimat...:( Bylam w Birmie w 2011 i bylam we wrzesniu 2012. Zupelnie inny kraj zobaczylam. Dodam tylko, ze ten z 2011 bardziej mi sie podobal!!
Odpowiedź (0)
Dodaj komentarz