621
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń24 tys.
  • Odpowiedzi161
  • Ocen na +848
621 ppt ?

Biskup Tadeusz Pieronek o Jarosławie Kaczyńskim (162)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Biskup Tadeusz Pieronek o Jarosławie Kaczyńskim

Napisał(a): szanel59 -

~realista Księżę biskupie!!! Dobrze by było żeby ksiądz sie nie zajmował polityka. Chyba,ze chce dalej dzielić społeczenstwo. Trochę szacunku do wszystkich wiernych a nie tylko do niektórych.
Ale taki Rydzyk,Hoser ,Michalik czy inny Depo moze jak najbardziej -hipokryta!

Napisał(a): ~Lech -

~Burza Ks. Bp. lepiej niech się wypowie na temat grzechów i bezeceństw Kościoła. Niech opowie o pedofilii, kochankach księży i ich dzieciach, lichwie uprawianej na naiwnych wiernych i innych grzechach księży....... . Od polityki niech się trzyma lepiej z daleka i dopilnuje swojego zabrudzonego grzechem poletka.
Nie oceniaj abyś nie był oceniony !!!! Widać po wypowiedzi piso-rydzykowego raka.

Napisał(a): ~Lech -

~pio niech ten pieronek wezmie do siebie na plebanie np tych gwałciciei z rimini moze mu troche we łbie rozjasnia
Fee ! Jad i Nienawiść płynąca stumieniami a źródło w kościele polsko-katolickim(?) ze stolicą w toruniu.

Napisał(a): ~gość -

szanel59
~realista Księżę biskupie!!! Dobrze by było żeby ksiądz sie nie zajmował polityka. Chyba,ze chce dalej dzielić społeczenstwo. Trochę szacunku do wszystkich wiernych a nie tylko do niektórych.
Ale taki Rydzyk,Hoser ,Michalik czy inny Depo moze jak najbardziej -hipokryta!
Różnica jest taka, że wymienieni przez ciebie głoszą poglądy zgodne z nauką Kościoła, a pan Pieronek ( już dawno powinien przestać być biskupem) głosi poglądy lewicowe z tą nauką sprzeczne. Nie znaczy to , że bronię wypowiedzi Kaczyńskiego, choć rozumiem go jako człowieka. Nie wiem jakie byłoby moje zachowanie, gdyby ci , którzy wyśmiewali się , poniżali i ośmieszali za życia moją bliską osobę, nagle po jej śmierci zaczęli powoływać się na jej autorytet i zdanie.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Biskup Tadeusz Pieronek o Jarosławie Kaczyńskim