621
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń24 tys.
  • Odpowiedzi161
  • Ocen na +848
621 ppt ?

Biskup Tadeusz Pieronek o Jarosławie Kaczyńskim (162)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Biskup Tadeusz Pieronek o Jarosławie Kaczyńskim

Napisał(a): gość -

Lepiej aby kościół obudził się jak najszybciej. Z całą pewnością i tak zapłaci ogromną cenę za prawie dwa lata sojuszu z PISem a co za tym idzie dzielenia ludzi na lepszy i gorszy sort. Pamiętajmy że wyborcy PISu to nie więcej niż 25-30% społeczeństwa. Wielu ludzi z tych ponad 70% straciło wiarę i zaufanie do kościoła. Kościół sam się od nich odwrócił dając się wciągnąć w tą PISowską retorykę dzielnia. Wielu ludzi inaczej patrzy dziś na kościół, wiarę i wychowywanie dzieci w tej wierze. Napewno kościół poniesie dotkliwe konsekwencje tych decyzji. Zaczyna to dostrzegać tylko czy nie zapóźno?

Napisał(a): gość -

Do tego, który napisał, że Pieronek, Lemański i Sowa to zakała kościoła.
Na jakiej podstawie masz taki osąd? Nie trzeba chodzić do kościoła , żeby być świętym. Szczęśliwie dla siebie erę wiary w Kościół mam już dawno za sobą. Został mi tylko Bóg. Czyli to, co najważniejsze. Swoją drogą brawo za ogromną odwagę dla wszystkich księży, którzy dostrzegając zepsucie Kościoła, mówią o tym głośno . Trzeba mieć wielką odwagę, żeby postawić całą swoją karierę kościelną na jedną kartę. A o papieżu Franciszku co powiesz? Przecież ogólnie polski kler nie darzy go sympatią, bo za dużo grzechów wytyka mu palcem. Oby Franciszek żył jak najdłużej, wg mnie nie przebije żadnego innego papieża, jest po prostu doskonały!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Napisał(a): ~pikollo -

Towarzysz Pieronek jest już niepoczytalny. Nie można go traktować poważnie. Żadne szanujące sie media nie upubliczniały by stanu umysłu biskupa - bo nie wypada (w naszej mentalności).
Ale POwcy wykorzystali by nawet rozjechanego jeza.

Napisał(a): KingHenryHappy -

Chociaż RAZ powiedział PRAWDĘ !!!

Napisał(a): Stanley49 -

BO SĄ ZAKAŁĄ ANTY POLACY ![cytat kogo=gość]Do tego, który napisał, że Pieronek, Lemański i Sowa to zakała kościoła.
Na jakiej podstawie masz taki osąd? Nie trzeba chodzić do kościoła , żeby być świętym. Szczęśliwie dla siebie erę wiary w Kościół mam już dawno za sobą. Został mi tylko Bóg. Czyli to, co najważniejsze. Swoją drogą brawo za ogromną odwagę dla wszystkich księży, którzy dostrzegając zepsucie Kościoła, mówią o tym głośno . Trzeba mieć wielką odwagę, żeby postawić całą swoją karierę kościelną na jedną kartę. A o papieżu Franciszku co powiesz? Przecież ogólnie polski kler nie darzy go sympatią, bo za dużo grzechów wytyka mu palcem. Oby Franciszek żył jak najdłużej, wg mnie nie przebije żadnego innego papieża, jest po prostu doskonały!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/cytatb
« Wróć do tematów
Do góry strony: Biskup Tadeusz Pieronek o Jarosławie Kaczyńskim