10
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń44
  • Odpowiedzi7
  • Ocen na +11
10 ppt ?

biuro w domu (8)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: biuro w domu

Napisał(a): ada7 -

Pracuję w domu od niedawna i mam podobne odczucia.....jak jestem sama wszystko ok, wystarczy że ktoś wróci ...i już rozprasza:)
Staram się dzielić pracę i tą która wymaga większej uwagi robię jak jestem sama, potem ewentualnie jakieś telefony czy przeglądanie notatek.

Napisał(a): ~mruczka -

o widzę że więcej nas, pracujących w domu jest :) a już się martwiłam, bo np moi rodzice uważają ze jak nie wychodze z domu to znaczy nie pracuje :P ale co do problemu to jeżeli masz możliwość wstaw sobie ścianę skłądaną akustyczną, na stronie prodeucenta masz opisane co i jak. u mnie pomogło, mam spokój kiedy potrzebuje a jak kończę pracę mogę ścianę złożyć i po kłopocie. ps. wcale nie mam wielkiego mieszkania ;)

Napisał(a): mefisto -

~mruczka o widzę że więcej nas, pracujących w domu jest :) a już się martwiłam, bo np moi rodzice uważają ze jak nie wychodze z domu to znaczy nie pracuje :P ale co do problemu to jeżeli masz możliwość wstaw sobie ścianę skłądaną akustyczną, na stronie prodeucenta masz opisane co i jak. u mnie pomogło, mam spokój kiedy potrzebuje a jak kończę pracę mogę ścianę złożyć i po kłopocie. ps. wcale nie mam wielkiego mieszkania ;)
Mój ojciec podobnie. Ale ty synek co to za praca jak nie chodzisz do niej....
« Wróć do tematów
Do góry strony: biuro w domu