27
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń860
  • Odpowiedzi18
  • Ocen na +0
27 ppt ?

boje sie zastrzyków robionych przez chłopaka (19)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

boje sie zastrzyków robionych przez chłopaka

Napisał(a): ~ola -

witam piszę ponieważ mam problem .
od dzis ma mi mój chłopak robić zastrzyki wypisane przez lekarza rodzinnego .
strasznie sie ich boje ponieważ na widok igły wpadam w szał
mój chłopak jest ratownikiem medycznym wiec ma do tego wprawę
ale jest też nie zbyt delikatny ponieważ powiedział ze będzie je robił na siłe jak nie będę spokojnie leżała bo to dla mojego dobra.
dodam ze mam 19 lat a on 22 wiem ze zachowuje sie jak dziecko ale mam ten strach do igieł od małego :(
co mam zrobić ?
INTERIA.PL

Re: boje sie zastrzyków robionych przez chłopaka

Napisał(a): Edytt5 -

Olka !!! Niby jakiej rady od nas oczekujesz? Każdy jakoś się tam stresuje przed zastrzykiem. Skoro lekarz zalecił zastrzyki to trzeba je wziąć i tyle. Skoro Twój chłopak jest ratownikiem medycznym to wie jak się to robi. Nie powiem, że zastrzyki nie bolą bo to bezsensu. Po prostu nie spinaj się, wyluzuj mięśnie a na pewno będzie łagodniej.

Napisał(a): Edytt5 -

Wyluzować? po prostu się nie stresować. Pomaga też pozycja siedząca lub stojąca ale nie na baczność tylko na spocznij :) ...
Jak to na przymuś ? .... nie może tego zrobić siłą, bo chyba dobrze wie jakie mogą być tego skutki ? poza tym, jako Twojemu chłopakowi powinno mu zależeć aby było delikatnie ... :) mam nadzieję że normalnie Cię tylko wkręca i straszy :))

Napisał(a): Sabatnica144 -

Hej :-) Uspokój się przede wszystkim,mnóstwo ludzi boi się zastrzyków,ja też- ale gdy robi to zaufana osoba jest inaczej,powinniaś czuć się bezpiecznie przy chłopaku.Powiedz mu że doceniasz jego dbałość o twoje zdrowie i zaangażowanie,ale nie tym tonem. Z nim porozmawiaj,że oczekujesz większej empatii. A może z zaufaniem coś u was szwankuje?
Zanim oddasz się w jego ręce pogadaj z nim i nie panikuj.Powodzenia

Napisał(a): ~ola -

ufamy sobie
ale on wie jaka ze mnie panikara i wie ze ja spokojna nie bede a wie tez ze musi to zrobić wiec zrobi wszystko by mu sie udało ;/
zna sie troche na medycynie i wie ze nie wolno odpuscić takeigo czegos bo mi mówił i ze w takim przypadku mi nie odpusci wiec nie wiem co mam robić
jak moge mu przegadać ze nie chce tego i zeby dał spokój

~ola ufamy sobie
ale on wie jaka ze mnie panikara i wie ze ja spokojna nie bede a wie tez ze musi to zrobić wiec zrobi wszystko by mu sie udało ;/
zna sie troche na medycynie i wie ze nie wolno odpuscić takeigo czegos bo mi mówił i ze w takim przypadku mi nie odpusci wiec nie wiem co mam robić
jak moge mu przegadać ze nie chce tego i zeby dał spokój
O mam coś dla Ciebie,poczytaj jak to widzi druga strona www.samosia.pl/pokaz/.../jak_uspokoic_dziewczyne_przed_zastrzykiem‎

~ola tylko problem w tym ze ja sobie wogóle tego nie wyobrazam nie dam sie poprostu i boje sie jego reakcji ;/ jak mnie kocha to tego nie zrobi prada?
Będzie chciał dla twojego dobra..
Skoro nic Ci nie pomaga to spróbuj cofnąć się do tego lekarza i zapytać o jakieś inne wyjście,np jakieś antybiotyki. Więcej nie mam pomysłów.

Napisał(a): On48Tarn -

~ola tylko problem w tym ze ja sobie w ogóle tego nie wyobrazam nie dam sie poprostu i boje sie jego reakcji ;/ jak mnie kocha to tego nie zrobi prada?
Olu, czemu zachowujesz się jak 3 latka?
Przecież zastrzyki będzie robił Ci Twój ukochany. Nie wyobrażam sobie, by mógł Cię skrzywdzić. Jeśli sobie żartuje z tego Twojego lęku, to po to, byś wyluzowała. Podczas iniekcji musisz rozluźnić mięśnie, bo wtedy igła łatwo przejdzie przez skórę. Po iniekcji należy miejsce rozmasować, żeby nie utworzył się guzek i lek lepiej rozejdzie się po ciele.
Pamiętaj, że Twój chłopak jest ratownikiem i wie jak się to robi. Poproś, żeby powolutku wciskał tłoczek strzykawki, to wtedy mniej boli. Jeśli to nie zawiesina, to można użyć bardzo cienkiej igły.
A po zastrzyku to może on Cię wymasuje, no i miejsce wkłucia niech wycałuje :)
Powodzenia
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • boj si zastrzykw
  • boje sie zastrzykow
  • zastrzyki mj chlopak
  • mj chopak robi mi zastrzyki
  • chopak robi mi zastrzyki
  • mj chopak jest ratownikiem medycznym
  • ratownik medyczny zastrzyki
  • zastrzyki od chopaka
  • Moj chlopak daje mi zastrzyk