Reklama

99
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń5 tys.
  • Odpowiedzi42
  • Ocen na +-4
99 ppt ?

Boli mnie... dlaczego? pytanie zwłaszcza do pań... (43)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Boli mnie... dlaczego? pytanie zwłaszcza do pań...

Napisał(a): JULECZKA -

Miesiąc temu pierwszy raz uprawiałam sex. Chodzę z moim chłopcem już od ponad roku, on miał już przede mną dziewczynę. Myślałam że pójdzie gładko, ale gdy we mnie wchodził przeszył mnie ogromny ból. Spodziewałam się bólu i krwi ale nie wiedziałam że będzie to aż tak bolesne!!! Około 2 godziny męczyliśmy się by wkońcu mógł dostać się do środka. Bolało strasznie, mimo że on był bardzo delikatny. Czułam się jakby mnie gwałcił. Wszystko mnie bolało.
Od tamtej chwili robiliśmy to już ok.6 razy i za każdym razem gdy wchodził bolało piekielnie. Ostatnio przy wchodzeniu przestało mnie już boleć, ale żadnej przyjemności nie miałam z seksu. Kiedy tylko on wchodzi za głęboko przeszywa mnie straszny ból brzucha, czuję że pochwa już przyzwyczaiła się do członka i rozciągnęła się, ale niepokoi mnie ten ból brzucha. Członek mego chłopca ma ok.13 cm, nie jest więc jakichś niepokojących rozmiarów. Nie wiem czy poprostu nie jest tak że mam ''za płytką'' pochwę.
Nie odczuwam żadnej przyjemności z seksu, chociaż za pierwszym razem gdy to robiliśmy przez kilka sekund było mi nawet dobrze, gdy robił to bardzo szybkim tempem. Prosiłam go później by robił to zawsze szybko, ale on woli wolniej, bo jak robimy to szybko to on już wtedy bardzo szybko dochodzi. Do tego że nie mam żadnej przyjemności dochodzi ten ból brzucha i strach przed nim. Najbardziej boli gdy robimy to od tyłu.
Proszę pomóżcie bo nie wiem czy ze mną jest coś nie tak, czy poprostu nie dobraliśmy się w seksie, czy poprostu musi minąć trochę czasu zanim zacznę coś odczuwać.
INTERIA.PL

Re: Boli mnie... dlaczego? pytanie zwłaszcza do pań...

Napisał(a): Gość2 -

A GRA WSTĘPNA JEST NAJWARZNIEJSZA MUSISZ MIEĆ MOKRO MIĘDZY NOGAMI TO NIEBĘDZIE BOLEĆ.JAK NIESPRAWIA CI TO PRZYJEMNOŚĆI TO ZRÓB MU LODA MOZE TO ZROBI CI PRZYJEMNOŚĆ BO MI TO SPRAWIA ALE KAZDY MA SWÓJ GUST.POZDRAWIAM

Napisał(a): Gość -

a czy on Cię najpierw pieści?całuje Twoje piersi,lize je,ssie?czy zajmuje się najpierw Twoją cipeczką,dotyka ją,jeśli nie pokieruj Go,gra wstępna jest bardzo ważna żeby razem wam było przyjemnie

Napisał(a): ssak -

Boze co za idioci sie tu wypowiadają, kompletni kretyni. mój pierwszy raz był dość dawno temu, ale mojej Pani było b.dobrze i nic ją nie bolało, starałem sie byc delikatny. Wybierz sie koniecznie do ginekologa, opowiedz mu co i jak, napewno coś poradzi. jak dłuzej bedzie Cie boleć to się napewno zrazisz do seksu. także zastanów sie dobrze. pozdrawiam

Napisał(a): Gogo -

Po pierwszymrazie musi być ok 2 tyg przerwy aby przerwana błona dziewicza się zagoiła, a wy widocznie jej nie mieliście i tam wciaz jestrana i dlatego boli. Zrócie przerwe a potem spróbujcie znowu, jeśli to nic nie da to muszisz wybrać sie do lekarza.
Pozdrawiam
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • czy w dupe boli
  • w dupe boli
  • dlaczego w dupe boli
  • dlaczego za 4 razem boli
  • dlaczego boli mnie pipka
  • pytka pochwa
  • dlaczego po stosunku boli mnie w srodku pochwa
  • dlaczego za kazym razem stosunek boli
  • za pytka pochwa
  • czy w dupe boli kobiete
Do góry strony: Boli mnie... dlaczego? pytanie zwłaszcza do pań...