Bordello bum bum, czyli dlaczego faceci korzystają z burdeli (446)

Bordello bum bum, czyli dlaczego faceci korzystają z burdeli

Temat dotyczy artykułu: Bordello bum bum, czyli dlaczego faceci korzystają z burdeli

Najstarszy zawód świata zawsze miał powodzenie i nie narzekał na brak klienteli. Nie rusza go żaden kryzys, załamanie gospodarki, czy wojna. Trwa w najlepsze od wieków. Dlaczego mężczyźni korzystają z usług pań lekkich obyczajów? Poszukaliśmy odpowiedzi na to pytanie.

Komentarze (446)

Dodaj komentarz

Napisał(a): nidok -

Ja mam faceta , ktory ma duzy temperament I uprawiamy sex codziennie.Ja to lubie I go zaspokajam po kilka razy dziennie.Sama tez mam duzy temperament I nie zaslaniam sie bolem glowy.ostatnio znalazlam w jegotel z kontakty do agencji towarzyskiej I co tez popowiecie ze xa malo dbam o niego ? I co mam zrobic , mam udawac ze nie wiem ze on sie tam wybiera ? I kto mi teraz wytlumaczy jaka jest przyczyna ze tam idzie ?
Odpowiedzi (3)

Napisał(a): nika -

Hi pracuje jako prostytutka i widze ze ten artykol nienapisala osoba ktora sie zna perfekcyjnie na tych sprawach
nie ma faceta ktory by nie odwiedzil takiej osoby conajmniej raz w zyciu (czy tez platnie czy nie)
mam sporo klienteli ktorzy kochaja swoje zony i czuja sie perfekt w lozku co wiecej dobrze zarabiaja i maja dzieci w ktorych sa bezgranicznie zakochani a pomimo to podczas przerwy przychodza do mnie.... zeby poprostu sobie posunac...smiac mi sie chce ciut z kobiet ktore wierza ze facet to aniolek ale natym to polega....zeby wierzyc w to co sie chce
pozdro
Odpowiedzi (5)

Napisał(a): saddam -

Sprawa jest prosta. Mężczyźni szukają tego, czego im brakuje. Znam takie małżeństwa, gdzie zdrad ze strony mężczyzny nie ma. Odpowiedź jest prosta: "Po co mam ją zdradzać z jakąś rozepchaną lalą?". Wiecie gdzie tkwi sekret? Jego żona sprawia, że czuje się jak prawdziwy mężczyzna, jak samiec alfa, najważniejszy, najinteligentniejszy, najlepszy w łóżku, nie woli fochów, nie jest głupia. Seks na dzień dobry, oral na pobudkę, cztery razy w sobotę a jak najdzie ją ochota to i anal. Taaraaa. Niestety takich kobiet ze świecą szukać.
Odpowiedzi (3)

Napisał(a): burdelfan -

droga autorko/autorze, zdradze ci tajemice dlaczego faceci chodzą do burdeli, ale nie mów tego nikomu, OK ? Otóż faceci chodza do burdeli bo mają ochotę podupczyć.
Odpowiedzi (3)

Napisał(a): ale pyk pyk;) -

Nie poszedłbym do łóżka z prostytutką , poprostu brzydzę się jak miałbym całować ciało które wczesniej dotykał i o... inny facet.
Odpowiedzi (8)

Napisał(a): Sandra -

Nigdy nie wyjdę za mąż. Czytam komentarze mężczyzn, widzę jak wiele osób się z nimi zgadza. Dlaczego to robicie? Czemu jesteście tacy okrutni? Przecież to potworne - zdradzić drugą osobę. Zdeptać i zranić. Jak można przehandlować związek, zaufanie, wsparcie - w zamian za chwilę przyjemności? Nie życzę Wam tego, by Was żony i partnerki zdradziły. Nie. Marzę, by ten cykl się zamknął i kobiety nie godziły się na zadawanie z kimś, kto drugiego człowieka traktuje jak szmatę i zwykłą rzecz. Jak to robicie Wy.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): martii -

Witam.. pięć tygodni temu gdy wyjechałam z dziećmi do rodzinnego miasteczka rozegrał się mój mały horror.
O 4.40 nad ranem zadzwonił telefon to był mój mąż zaskoczona odebrałam.. Lecz On mnie nie słyszał mówił coś do kogoś okazało się, że jechał taksówką i opowiadał o tym, że ma rodzinę, ożenił się. Lecz gdy mijali burdel stwierdził "co tam słychać" i ku mojemu zdziwieniu zawitał tam (z lekkim szokiem, że usługa 200 zł. nawet sprawdził w portfelu czy go stać).Nie muszę chyba mówić co wtedy przeżyłam-to był szok połączony z nerwicą żołądka- nawet nie wiem jak to nazwać, ale do tamtej chwili było to coś czego nigdy nie przeżyłam .
I nie spodziewałam się tego po moim ukochanym mężu. Po człowieku z którym założyłam nową, kolejną rodzinę. Zaufałam mu. oddałam mu siebie. Chyba całą. Nigdy z nikim nie byłam tak blisko. A tu taki cios. To było jak jakiś straszny film. Byłam jak sparaliżowana zastanawiałam się czy się rozłączyć i zadzwonić z krzykiem by wypie...... do domu ale bałam się,że telefon ma przyciszony i, że potem się nie dowiem co tam robił.
Zresztą przez moją głowę przepływało tonę myśli które ciągle wracały do jednego "nasz synek, co mu powiem",Boże to sen, ale to tak bolało myślałam, że serce mi wyskoczy-niestety to nie był sen. Słyszałam jak tam wchodził jakieś głosy, szmery potem cisza i może po 5-7 może i 10 minutach znowu szmery i padł tekst "jedziemy do Bilczy" .
Do dziś nie wiem co o tym myśleć....
Nie wiem czy mnie zdradził ....
Nie wiem czy mu to zapomnę, wybaczę...
Nie wiem czy go dalej kocham...

Boże przecież nic mu nie brakowało miał wszystko.. Dom, rodzinę, miłość, seks jaki tylko chciał.. to o co tu chodzi
Odpowiedzi (1)

Napisał(a): lubieplackiii -

To proste. Jeśli mam zdobywać piękną kobietę, muszę: pójść na siłownię, rozpocząć regularne wizyty u psychologa lub jakiegoś trenera osobistego, może nawet zrobić sobie operacje plastyczną. Zmienić zawód, zdobyć dobrą pracę, zarobić kupę kasy. I nawet nie po to, żeby jeździć super samochodem, ale chociażby po to żeby móc zabrać dziewczynę na wycieczkę za w góry czy za granicę za własne pieniądze. To ogromna strata finansów, nerwów i czasu. Burdel wychodzi o wiele wiele taniej, to tylko niewielka strata pieniędzy. A w zamian za to mogę robić to kobietami, o jakich w rzeczywistym świecie mogę tylko pomarzyć. Dzięki temu mając 30 lat gdy ożenię się z przeciętną kobietą będę w stanie dochować jej wierności, bo swoje wyszaleję za młodu. Gdybym nie zaznał jak to jest z piękną kobietą, na pewno zdradzałbym swoją przeciętną żonę wiele razy, gdyby tylko nadarzyła mi się okazja. Pozdrawiam.
Odpowiedzi (1)

Napisał(a): Ola -

Po co to ceregiele.. ten cały srajślub, domowe srelesze, srakacje i wmawianie kobietom, że miłość jest możliwa..jak i tak faceci bzykają gdzie popadnie. Mój chodzi na dziwki.
Odpowiedzi (2)

Napisał(a): magda -

Wypowiem sie ten jeden raz, jestem zona i chodzę w bok.Mój maz interesuje się głównie telewizorem w wolnej chwili ogląda sport ,mecze,koszykówka ,kanapa i browar.Leży na kanapie przed swoim 55cali i beka - jak myślisz czy wracając do domu robi mi się mokro w majtkach na widok rozwalonego niedźwiedzia z brzuchem? Masz odpowiedz po za tym jest w miarę dobrym ojcem, nieźle zarabia,szanuje mnie nosi zakupy,ugotuje obiadek - ale widocznie niektórym do szczęścia nie potrzeba obiadkow.
Odpowiedź (0)
Dodaj komentarz