74
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń1 tys.
  • Odpowiedzi63
  • Ocen na +0
74 ppt ?

Botoks w młodym wieku? (64)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Botoks w młodym wieku?

Napisał(a): gość -

Posiadamy DARMOWE kierunki takie jak:
- Technik Weterynarii
- Technik Usług Kosmetycznych
- Technik Rachunkowości
-Technik Administracji
- Technik Informatyk
- Florysta
-Opiekun Medyczny
- Technik BHP
i wiele innych
Można zapisać się telefonicznie lub osobiście w sekretariacie szkoły.

W szkole Delta Edukacja nie płacisz:
- wpisowego
- czesnego
- za sesje egzaminacyjną
-egzaminy zawodowe
-legitymację, indeks
-rezygnację
-frekwencję

oraz nie podpisujesz żadnej umowy!

Nauka jest w 100 % darmowa!
W szkole Delta Edukacja do zapisu potrzebujemy świadectwa ukończenia szkoły średniej oraz podania i dwóch zdjęć!
INTERIA.PL

sweetie Mam dopiero 25 lat ale widzę już u siebie pierwsze zmarszczki przy ustach i oczach. myślicie, że powinnam spróbować botoksu? Szczególnie denerwują mnie zmarszczki mimiczne przy ustach przez to czuję się staro. Mam mniejsze niż na tym zdjęciu ale już je widać.

00046MFG3FXD4H56
Botoks jest niezłym pomysłem, ale może spróbuj najpierw thermolifting Zaffiro? To super nieinwazyjna metoda, a efekt liftingujący - zwłaszcza w Twoim wieku będzie widoczny! To bardzo przyjemny zabieg, przynajmniej ja bardzo go lubię. Lifting termiczny sprawdza świetnie sprawdza się do ujędrniania skóry twarzy (i nie tylko). Jeśli nie znasz tez zabiegu - poczytaj sobie o nim np na stronie WellDerm.

gość
sweetie Mam dopiero 25 lat ale widzę już u siebie pierwsze zmarszczki przy ustach i oczach. myślicie, że powinnam spróbować botoksu? Szczególnie denerwują mnie zmarszczki mimiczne przy ustach przez to czuję się staro. Mam mniejsze niż na tym zdjęciu ale już je widać.

00046MFG3FXD4H56
Botoks jest niezłym pomysłem, ale może spróbuj najpierw thermolifting Zaffiro? To super nieinwazyjna metoda, a efekt liftingujący - zwłaszcza w Twoim wieku będzie widoczny! To bardzo przyjemny zabieg, przynajmniej ja bardzo go lubię. Lifting termiczny sprawdza świetnie sprawdza się do ujędrniania skóry twarzy (i nie tylko). Jeśli nie znasz tez zabiegu - poczytaj sobie o nim np na stronie WellDerm.
O, nie słyszałam wcześniej o thermolifftingu zaffiro. Brzmi super. I to w tym WellDermie coś takiego można zrobić? To jest zabieg na ciepło?

Napisał(a): marakao -

jak masz jeszcze mało lat, no to po co sobie wstrzykiwać botoks? Przecież to już zakrwawa o kpinę. Naprawdę dziewczyny szanujcie swoje zdrowie, bo macie je tylko jedno. Wiem o czym mówię. Chyba trudno się zgodzić, że w tak młodym wieku można domowymi sposobami nawet poprawić swój wygląd

gość Botoks nie jest wcale takim złym rozwiązaniem. Możesz spróbować Baby Botox (takie zabiegi są dostępne w WellDerm w Warszawie i Wrocławiu). Baby Botoks to specjalna technika podawania toksyny botulinowej, gdzie najważniejszy jest naturalny efekt. Twarz ma zrelaksowany wygląd bez „zamrożenia” mimiki, nie ma efektu maski. Naprawdę polecam, dobrze wykonany Baby Botox jest naprawdę super!
A ten Baby botox jak długo sie utrzymuje? W jakim wieku można to zrobić? ja strasznie marszczę czoło, robię to nieświadomie i w wieku 29 lat mam straszne zmarszczki mimiczne na czole. Okropnie mnie to denerwuje. WellDerm to dobra klinika jest?

gość
gość Rozsądnie robiony botoks nie zaszkodzi! Ale jeśli obawiasz się botoksu, to spróbuj Thermoliftingu. Chodziłam na takie zabiegi do Kliniki BBC. Efekty są od razu widoczne, pod wpływem ciepła w skórze odnawia się kolagen. Dla mnie ten zabieg jest mega relaksujący. :-)
Ja też planuję ten zabieg. Mieszkam na Ursynowie, więc mam blisko. Ale słyszałam, że w Klinice BBC będą jakieś zmiany? Coś wiadomo? Mam nadzieję, że nie przenoszą się w jakieś inne miejsce... Szkoda by było!
Nie, Klinika BBC jest cały czas na Ursynowie, tam gdzie była! A botoks robią super!

Botoks warto zrobić ok 30. Oczywiście zalezy, jak wyglada twarz, jakie są zmarszczki itp. Wystarczy wybrać dobrego lekarza lub klinikę medycyny estetycznej - ja mam dobre doświadczenia z klinika Krajewskiego niedaleko metra Wilanowska. Nie ma się co bać fachowcy wiedza jak to zrobić, żeby było ok.

gość
gość

00046MFG3FXD4H56
O, nie słyszałam wcześniej o thermolifftingu zaffiro. Brzmi super. I to w tym WellDermie coś takiego można zrobić? To jest zabieg na ciepło?
tak, to jest thermolifting, jest ciepło. Ja bardzo lubie ten zabieg. Dla mnie te impulsy światlne dają przyjemne uczucie. W młodszym wieku ten zabieg jest bardzo skuteczny, więc zdecydowanie Ci polecam. Tak, zdobisz w WellDerm.

gość
gość
gość

00046MFG3FXD4H56
tak, to jest thermolifting, jest ciepło. Ja bardzo lubie ten zabieg. Dla mnie te impulsy światlne dają przyjemne uczucie. W młodszym wieku ten zabieg jest bardzo skuteczny, więc zdecydowanie Ci polecam. Tak, zdobisz w WellDerm.
Zdecydowanie polecam Zaffiro. Świetny zabieg, tylko trzeba go wziąć w serii, wtedy działa najskuteczniej. Odkryłam do w Rituals SPA. Świetne miejsce, kameralne i klimatyczne. Można tam fantastycznie odpocząć i podreperować urodę.

gość
gość
gość Rozsądnie robiony botoks nie zaszkodzi! Ale jeśli obawiasz się botoksu, to spróbuj Thermoliftingu. Chodziłam na takie zabiegi do Kliniki BBC. Efekty są od razu widoczne, pod wpływem ciepła w skórze odnawia się kolagen. Dla mnie ten zabieg jest mega relaksujący. :-)
Ja też planuję ten zabieg. Mieszkam na Ursynowie, więc mam blisko. Ale słyszałam, że w Klinice BBC będą jakieś zmiany? Coś wiadomo? Mam nadzieję, że nie przenoszą się w jakieś inne miejsce... Szkoda by było!
Nie, Klinika BBC jest cały czas na Ursynowie, tam gdzie była! A botoks robią super!
Ja robiłam botoks u dr Kochana, w Klinice BBC na Ursynowie. Lekarz fajny, ma poczucie humoru. No i słucha pacjentek. A sama klinika BBC jest sprawdzona, bywałam tam tez na innych zabiegach i zawsze było wszystko w porządku.

Botoks jest ok, warto go zrobić, kiedy pojawią się pierwsze zmarszczki. Możesz też spróbować osocza bogatopłytkowego, to bardzo skuteczny zabieg. Ja robiłam botoks w Centrum medycznym SKJ. Profesjonalnie, wszystko było w porządku.

gość
gość
gość

00046MFG3FXD4H56
Dziewczyny, a w WellDermie to można tak z ulicy się zapisać na Zaffiro? Czy trzeba iść na konsultację? czy konsultacje są odpłatne?
« Wróć do tematów
Do góry strony: Botoks w młodym wieku?