61
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń1 tys.
  • Odpowiedzi43
  • Ocen na +0
61 ppt ?

Brak leków dla chorych na raka - dlaczego? (44)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Brak leków dla chorych na raka - dlaczego?

Napisał(a): Sympatyczny1980 -

Witam serdecznie! Chemioterapia powoduje wiele skutków ubocznych, szkód w organiźmie, leki te zabijają nie tylko komórki rakowe ale również zdrowe komórki szybciej dzielące sie, jak np. komórki mieszków włosowych i inne. Chciałem zwrócic uwage na naturalne metody zwalczania czy zapobiegania chorobom nowotworowym. Mało mówi sie jeszcze na ten temat ale są w Polsce przypadki całkowitego uzdrowienia z nowotworu tylko naturalnymi metodami, np. naturalnym sokiem z owoców noni z polinezji francuskiej - Tahitian Noni Juice.
Mozna poczytać wiecej na temat tych soków tutaj:http://www.tn(...)2993320
pozdrawiam serdecznie M.K.
INTERIA.PL

Re: Brak leków dla chorych na raka - dlaczego?

Napisał(a): gość -

Czwartek, 19 kwietnia (07:39) Interia Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami Polska zdecydowała dofinansować Międzynarodowy Fundusz Walutowy kwotą 8 miliardów dolarów. Szefowa Funduszu Christine Lagard podziękowała władzom naszego kraju za wsparcie. Szwecja 14,7 mld USD, Norwegia 9,3 mld USD, Polska 8 mld USD, Dania 5,3 mld USD, Szwajcaria i inne kraje 26 mld USD. Jak widzicie dołożyły się wszystkie krezusy finansowe Europy, szkoda tylko że - Zadłużenie Skarbu Państwa na koniec lutego 2012 roku wzrosło o 8,57 mld zł, czyli o 1,1 proc. i wyniosło 772,44 mld zł ( mało brakuje do biliona ) - podało w piątkowym komunikacie Ministerstwo Finansów. Szkoda Polski i Polków

Re: Brak leków dla chorych na raka - dlaczego?

Napisał(a): jks06 -

Za braki leków na rynku odpowiada "przemysł raka", dla którego ważne są zyski a nie zdrowie ludzi. Oni blokują wprowadzenie do leczenia alternatywnych terapii przeciwrakowych opartych na witamine B17, bo to zagrażałoby ich egzystencji.

Witamina B17 występuje pod handlową nazwą LETRIL, znana jest również jako amigdalina, znajduje sie w wielu pokarmach, w tym w truskawkach, orzechach nerkowca, manioku, nasionach jabłek, jąder pestek brzoskwini i moreli, można ja spożywać w tych postaciach bez szkosy dla zdrowia.
"Wielu terapeutów zajmujących się medycyną alternatywną utrzymuje, że regularne spożywanie witaminy B17 utrzymuje raka w ryzach i stanowi efektywne lekarstwo w przypadku tej choroby wielu organów i skóry.
Tradycyjna medycyna chńska stosuje jądra pestek brzoskwini - znane również jako gorzkie migdały, które zawieraja dużo amigdaliny (witaminy B17) - w leczeniu guzów od 3000 lat. Ich efektywność jest wręcz legendarna i dlatego brzoskwinie kojarzone są w chińskiej kulturze z nieśmiertelnością". / źr. "Witamina B17 kontra rak - australijska opowieść" Nexus nr 3, 2011r./

Re: Brak leków dla chorych na raka - dlaczego?

Napisał(a): gość -

W chorym kraju na wszystko brakuje. Tylko na różne uroczystości zawsze są pieniądze. Na kongresy, sympozja, pomniki - na to zawsze jest kasa. To samo było przed wojną. Niemcy stali na granicy, koncentrując się do uderzenia, a prezydent wraz z generalicją urządzali manewry miło,sne, licząc na Anglię i Francję. Co z tego wyszło każdy wie. 65 ton złota wywieżli z kraju i żyli na emigracji bawiąc się dalej w tzw. rząd polski na emigracji. W tym kraju nigdy nie było i nie będzie dobrze. Wszystko ciągnie się od ludzi, a dla ludzi wielka FIGA. Taka jest i była prawda i ...tak będzie.

Re: Brak leków dla chorych na raka - dlaczego?

Napisał(a): gość -

Wszyscy ktorzy ,dzialaja przeciwko Polsce i Polakom( mam na uwadze obce koncerny farmokologiczne) powinni i powinny byc wywaleni z naszego kraju. Za te sytuacje jaka mamy w kraju,nie sa przeciesz odpowiedzialni marsjanie,musimy dotrzymac do wyborow,a pozniej juz bedzie PO -P.O.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Brak leków dla chorych na raka - dlaczego?