10
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń488
  • Odpowiedzi5
  • Ocen na +-3
10 ppt ?

Brak masturbacji a zdrowie - Czy zostałem upokorzony? (6)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Brak masturbacji a zdrowie - Czy zostałem upokorzony?

Napisał(a): Painkiller -


Dosyć trudny dla mnie temat.
Moja dziewczyna od jakiegoś czasu ma jakiś problem z seksem. Coś ją boli, była u ginekologa, ale nie chce mi nic powiedzieć. Mówi, że kiedy ma już "dojść" nagle zaczynają łapać ją skurcze w nogach - miała w dzieciństwie porażenie mózgowe (czasami to widać, kiedy się zmęczy, ale cudem uniknęła komplikacji), to prawdopodobnie jest powód... nie potrafię jej sprawić przyjemności, bo kiedy zaczyna ją odczuwać, to zwyczajnie zaczyna krzyczeć. Z bólu.

W związku z czym od długiego czasu nie mieliśmy seksu. I tu zaczyna się mój wstydliwy problem. Starałem się nie masturbować, ale pewnego razu moja Asia powiedziała mi, że to może źle wpłynąć na moje zdrowie - i że mam się przy niej masturbować. Przyznam, podnieciło mnie to. Bardzo.

Spytałem się jej, czy naprawdę tego chce i czy ją to podnieca. Powiedziała, że tak. Kiedy skończyłem, zapytałem się czy ją to podnieciło. Odparła, że nie i poszła spać.

Nie spałem w nocy długo. Czuję się jak śmieć. Oszukany. Trochę wykorzystany.

Czy to w ogóle prawda, że brak masturbacji może zaszkodzić?
INTERIA.PL

Re: Brak masturbacji a zdrowie - Czy zostałem upokorzony?

Napisał(a): ~walikonik -

Mialem zawsze problem ze mam za malego bo 13 cm to chyba taki byl co nie? Teraz 16 cm moze szalu nie robi ale dla mnie to byl szczyt marzen a te marzenia pomogl mi spelnic EXTRA LARGE,bierzcie sprawy w swoje rece bo warto:)
« Wróć do tematów
Do góry strony: Brak masturbacji a zdrowie - Czy zostałem upokorzony?