12
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń343
  • Odpowiedzi9
  • Ocen na +-3
12 ppt ?

Brak masturbacji a zdrowie - Czy zostałem upokorzony? (10)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Brak masturbacji a zdrowie - Czy zostałem upokorzony?

Napisał(a): Painkiller -

Dosyć trudny dla mnie temat.
Moja dziewczyna od jakiegoś czasu ma jakiś problem z seksem. Coś ją boli, była u ginekologa, ale nie chce mi nic powiedzieć. Mówi, że kiedy ma już "dojść" nagle zaczynają łapać ją skurcze w nogach - miała w dzieciństwie porażenie mózgowe (czasami to widać, kiedy się zmęczy, ale cudem uniknęła komplikacji), to prawdopodobnie jest powód... nie potrafię jej sprawić przyjemności, bo kiedy zaczyna ją odczuwać, to zwyczajnie zaczyna krzyczeć. Z bólu.

W związku z czym od długiego czasu nie mieliśmy seksu. I tu zaczyna się mój wstydliwy problem. Starałem się nie masturbować, ale pewnego razu moja Asia powiedziała mi, że to może źle wpłynąć na moje zdrowie - i że mam się przy niej masturbować. Przyznam, podnieciło mnie to. Bardzo.

Spytałem się jej, czy naprawdę tego chce i czy ją to podnieca. Powiedziała, że tak. Kiedy skończyłem, zapytałem się czy ją to podnieciło. Odparła, że nie i poszła spać.

Nie spałem w nocy długo. Czuję się jak śmieć. Oszukany. Trochę wykorzystany.

Czy to w ogóle prawda, że brak masturbacji może zaszkodzić?
INTERIA.PL

Re: Brak masturbacji a zdrowie - Czy zostałem upokorzony?

Napisał(a): ~penisman -

Gdyby nie tabletki eXtra large do dzis bym mial problem ze znalezieniem sposobu na powiekszenie czlonka. Udalo mi sie dzieki nim. Nie dosc ze mam wiekszego to jeszcze seks sprawia mi tyle przeyjmnosci jak nigdy wczesniej.

Napisał(a): ~BIZONEK -

Z moim penem bylo tak ze wystarczyly 22-23 dni jak zauwazylem pierwsze zmiany ze jest wiekszy,grubszy. Pozniej doszlo ze byl twardszy. Wiem,ze to zasluga tabletek eXtra large, ktore kupilem sobie bez jakiegos przekonania ze sie uda, a jednak....20 cm robi wrazenie, nie tylko na mnie:D

Napisał(a): ~kanciasty -

Kupilem cale opakowanie EXTRA LARGE i musze przyznac ze sprawdzil sie w 100%. Moj przyjaciel maly juz nie jest taki maly i zawsze przy masturbacji jak i samym seksie ma sporo do roboty:). Na szczescie sprawdza sie w kazdej sytuacji . :)

Napisał(a): ~ostry22 -

Zdarzyło mi się uprawiać seks praktycznie wszędzie. W plenerze, na basenie, a nawet w przebieralni ale nigdy nie czułem się tak dobrze jak w czasie etapu, gdzie powiększałem penisa. Kupiłem najbardziej polecane teraz tabletki Extra Large(http://extral(...)rge.pl/). Niezapomniane przeżycia, związane z następnym dniem, żeby zmierzyć i zobaczyć wynik. Myślałem, że jest to jakiś sztuczny efekt, nadmuchany a tu nic z tych rzeczy. Obawiałem się, że za jakiś czas wrócę do poprzedniego rozmiaru. Obawy jednak były bezpodstawne. Jestem świadomy, że kobiety mogą obawiać się takiego dużego ale nigdy nie narzekałem na brak powodzenia o potrafiłem każdą przekonać do uprawiania seksu ze mną. Myślę, że po będą chciały ponownie się ze mną spotykać bo kto im zapewnia takie doznania i taką głęboką penetrację? Tylko Ci z wielkimi ptakami. Jako kolejny zadowolony klient Extra Large mogę się śmiało do nich zaliczyć.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Brak masturbacji a zdrowie - Czy zostałem upokorzony?