Reklama

57
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń3 tys.
  • Odpowiedzi22
  • Ocen na +0
57 ppt ?

Brak ogrzewania w samochodzie (23)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Brak ogrzewania w samochodzie

Napisał(a): Artur -

Mam kłopot z ogrzewaniem w samochodzie.Nawet gdy juz jeżdze autkiem dłuższa chwile wskaźnik temperatury podnosi się raptem tyci tyci.A z kratek nawiewu wydobywa się takie Letnie powietrze a powinno byc gorące.Po zaczerpnięciu kilku porad większośc pytanych wskazuje ze moze być to uszkodzony Termostat.Co wy o tym sadzicie, co to moze być i jaki moze być koszt naprawy.Z góry dziękuje za odpowiedzi.Pozdrawiam
INTERIA.PL

Re: Brak ogrzewania w samochodzie

Napisał(a): Artur -

Płynu chłodniczego jest Okej.Tak jak powinno byc.Natomiast co zauwazyłem.Gdy stoje w Korku autko się nagrzewa.Natomiast gdy ruszam i jade temperatura diametralnie spada.Marka Samochodu to Seat Ibiza.Wczesniej nie było z tym problemów.Później zaczeło się psuć bez względu na to czy jechałem czy stałem nie grzało lub tak tylko tyci tyci.A teraz coś się naprawiło i jest tak jak opisałem wyżej

Re: Brak ogrzewania w samochodzie

Napisał(a): Gość -

w grupie vw to jest na pozadku dziennym,pierwsze to sprawdz se termostat,jak jest dory to nagrzewnica bedze zapchana i nie ma pszeplywu cieczy chlodzacej takiego jak powinno byc,system chlodzacy bedzie dobry skoro dziala prawidlowo,najlepiej sprawdic termostat bez rozbiurki tak,odpalic,czekac az sie nagrzeje sprawdzajac dolna rure od chlodnicy do pompy wody powinna byc chlodna,dopiero jak sie zacznie otwierac ok.80stopni i robi sie ciepla powoli a jak otwozy sie termostat powinna dostac takiej temperatury jak gorma odchlodnicy do bloku.jezeli tak jest to uklad vhlodzenia jest dobry i nie radze zaslaniac wtedy chlodnicy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!jezeli do ukladu chlodzenia byla lana woda a nie ply to bankowo nagrzewnica!!!jezeli jest tak jak napisalem to nie kupuj uzywanej tylko nowa roznica w cenie jest niewielka a na pewno dluzej posluzy:-d
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • brak ogrzewania w samochodzie
  • dlaczego nie ma ogrzewania w samochodzie
  • nie dziaa ogrzewanie w samochodzie
  • termostat a ogrzewanie w samochodzie
  • dlaczego w samochodzie moze nie dzialac ogrzewanie
  • brak grzania w samochodzie
  • dlaczego nie dziaa ogrzewanie w samochodzie
  • przyczyny braku ogrzewania w samochodzie
  • dlaczego niema ogrzewnia w samochodzie
  • odczego nie ma ogrzewania seat ibiza