Odpowiadasz na:
Brak selsu w związku

Koteczek26
Temat dodał(a):
Koteczek26 -
Mam taki problem gdyż mój partner tzn narzeczony od miesiąca kompletnie nie ma ochoty na seks kładzie się spać i odwraca plecami próbowałam coś zdziałać to brał mi ręce pytalam co się dzieje mówił ze jest zmęczony wiec ok ale później była druga taka sytuacja. Więc więcej nie próbowałam już.. Spalam u niego po weselu ale wrocilismy i mówi ze ładnie wyglądam ze ma ochotę ale po ilości alkoholu nie da się nic zrobić i było tyle.. Przestałam czuć ze mu się podobam ze go podniecam. Mamy ślub za 8 miesięcy kupujemy teraz mieszkanie nie wiem czy się nie wycofać. . Napisałam dziś sms czy mu się podobam wogole jeszcze. Odp podobasz o co mi chodzi znowu. Ja mowie czemu tak Odp. On ze mnie kocha mówi mi to bardzo często ze stara się planuje przyszłość ze mną a ja się pytam i nie wierze itd. Nie wiem co zrobić miesiąc albo około 2 jest z seksem lipa. Boje się ze po slubie i zamieszkaniu razem będzie jeszcze gorzej. A ja nie chce brata tylko mężczyzne - męża a nie kogoś kto jest zmęczony. On stara się robi wszystko dla mnie oprócz tych zblizen ostatnio. Dobry facet ale chyba tak długo się nie da..

Piszesz jako ...a zalogowani dostają więcej. lub załóż Konto Interia

Treść

Odpowiadając w dyskusji trzymaj się jej tematu. Pamiętaj o przestrzeganiu regulaminu forum.
4000 znaków do wpisania

Załączniki

Dodając odpowiedź pomyśl o załączeniu zdjęcia lub wideo.

przepisz kod z obrazka

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: Brak selsu w związku

Napisał(a): ~edyta -

U mnie tak bylo w domu, ale to.ja sama odpychalam męża tak naprawdę. Sama nie miałam ochoty na igraszki. Chciałam zacząć stosować tabletki antykoncepcyjne, żeby nasze życie intymne wyglądało lepiej, ale miałam takie skutki uboczne że w ogóle nic nie chciałam. A do tego przybralam kilka kilogramów. Poszłam.do.lekarza, porozmawialam z nim, zrobił.badania i przepisał mi.znacznie inne tabletki, takie które są odpowiednie dla.mnie, a mianowicie vines. Ochota od.razu mi wróciła i z mężem więcej czasu spędzamy teraz w sypialni 🙂

Napisał(a): ~mustafenek -

tez bralem eXtra large i seks po nim odbiega od tego jaki mialem wczesniej, jest zecydowana poprawa, widze to i czuje na kazdym kroku

Napisał(a): ~tylomena -

Ja bym obstawiala ze facet albo jest zbyt zmecozny zyciem albo boi sie wpadki. Zabezpieczacie sie jakos? Moj taki byl dopoki uzywalismy gumek, gdy zalozylam wkladke levosert to zmienil sie o 360 stopni i teraz pozycie seksualne mamy udane