Odpowiadasz na:
Brak selsu w związku

Koteczek26
Temat dodał(a):
Koteczek26 -
Mam taki problem gdyż mój partner tzn narzeczony od miesiąca kompletnie nie ma ochoty na seks kładzie się spać i odwraca plecami próbowałam coś zdziałać to brał mi ręce pytalam co się dzieje mówił ze jest zmęczony wiec ok ale później była druga taka sytuacja. Więc więcej nie próbowałam już.. Spalam u niego po weselu ale wrocilismy i mówi ze ładnie wyglądam ze ma ochotę ale po ilości alkoholu nie da się nic zrobić i było tyle.. Przestałam czuć ze mu się podobam ze go podniecam. Mamy ślub za 8 miesięcy kupujemy teraz mieszkanie nie wiem czy się nie wycofać. . Napisałam dziś sms czy mu się podobam wogole jeszcze. Odp podobasz o co mi chodzi znowu. Ja mowie czemu tak Odp. On ze mnie kocha mówi mi to bardzo często ze stara się planuje przyszłość ze mną a ja się pytam i nie wierze itd. Nie wiem co zrobić miesiąc albo około 2 jest z seksem lipa. Boje się ze po slubie i zamieszkaniu razem będzie jeszcze gorzej. A ja nie chce brata tylko mężczyzne - męża a nie kogoś kto jest zmęczony. On stara się robi wszystko dla mnie oprócz tych zblizen ostatnio. Dobry facet ale chyba tak długo się nie da..

Piszesz jako ...a zalogowani dostają więcej. lub załóż Konto Interia

Treść

Odpowiadając w dyskusji trzymaj się jej tematu. Pamiętaj o przestrzeganiu regulaminu forum.
4000 znaków do wpisania

Załączniki

Dodając odpowiedź pomyśl o załączeniu zdjęcia lub wideo.

przepisz kod z obrazka

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: Brak selsu w związku

Napisał(a): ~szalowy -

Rzeczywiscie sam stosowalem EXTRA LARGE i wiem ze jest to Jakosc przez duze J, w razie niepowodzenia producent zwraca pieniadze wiec nie tracimy nic. Warto dac mu szanse.

Napisał(a): ~assesor -

Znam tylko jeden produkt ktory nie dosc ze powieksza penisa to zapewnia rowniez jego twardosc, lepsza kondycje w lozku jak i obfite spusty. To eXtra large! Warto sie z nim zapoznac jesli jakims cudem go nie znacie.

Napisał(a): ~adam27 -

Uwielbiam uprawiac seks. Mam co prawda dopiero 20 lat ale od dawna nie jestem prawiczkiem :D. Moglbym rzec ze nałogowo to robie jednak nie robie nic na sile. Jestem dość atrakcyjny :D wiec koleżanki chętnie korzystają ze tak powiem z moich usług. Niedawno miałem okazje zapoznać się z dość interesującym srodkiem: http://extral(...)rge.pl/, który sprawil ze owy seks uwielbiam jeszcze bardziej. A to dlaczego? Chocby dlatego ze mam teraz wieksza wytrzymalosc i mogę chwile po finale zaczynać praktycznie od nowa i regeneruje się znacznie szybciej. Dla mnie to jak wygrana w totka. Nie wspomnę już o tym ze mam teraz penisa XXL i mysle sobie ze gdybym był kobieta to chciałbym go poczuc w sobie bardzo dogłębnie a ze jestem po tej drugiej stronie :D to mogę penetrować wszelkie „zakamarki” i bawic się dopóki sila i energia mi pozwala ;). Poki co żadna kolezanka reklamacji nie zglaszala i oby tak już zostało :D.