Odpowiadasz na:
Brak selsu w związku

Koteczek26
Temat dodał(a):
Koteczek26 -
Mam taki problem gdyż mój partner tzn narzeczony od miesiąca kompletnie nie ma ochoty na seks kładzie się spać i odwraca plecami próbowałam coś zdziałać to brał mi ręce pytalam co się dzieje mówił ze jest zmęczony wiec ok ale później była druga taka sytuacja. Więc więcej nie próbowałam już.. Spalam u niego po weselu ale wrocilismy i mówi ze ładnie wyglądam ze ma ochotę ale po ilości alkoholu nie da się nic zrobić i było tyle.. Przestałam czuć ze mu się podobam ze go podniecam. Mamy ślub za 8 miesięcy kupujemy teraz mieszkanie nie wiem czy się nie wycofać. . Napisałam dziś sms czy mu się podobam wogole jeszcze. Odp podobasz o co mi chodzi znowu. Ja mowie czemu tak Odp. On ze mnie kocha mówi mi to bardzo często ze stara się planuje przyszłość ze mną a ja się pytam i nie wierze itd. Nie wiem co zrobić miesiąc albo około 2 jest z seksem lipa. Boje się ze po slubie i zamieszkaniu razem będzie jeszcze gorzej. A ja nie chce brata tylko mężczyzne - męża a nie kogoś kto jest zmęczony. On stara się robi wszystko dla mnie oprócz tych zblizen ostatnio. Dobry facet ale chyba tak długo się nie da..

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: Brak selsu w związku

Napisał(a): mlodziak18 -

Extra Large sa najlepsze na wiekszego penisa, po nich penis jest sprawniejszy i seks o wiele dluzszy i korzystniejszy. To sie nazywa dopiero podwojny efekt dzialania. :) same korzysci:)

Napisał(a): ja91fajny -

dla mnie nr1 jest PENIXEN3d bo w latwy i szybko sposob daje zarabisty efwekt a o to w tym przeciez chodzi ,jestem dumny teraz ze mam w spodniach to co mam....bylo warto

Napisał(a): ~minkao2 -

mój tak miał bo palił, papierosy każdego tak wykańczają, że libido siada, straszne to jest... nie namówiłam go co prawda do rzucenia, bo to jak walka z wiatrakami, ale łyka maxon kiedy potrzebujemy poszaleć w łózku i wszystko mu wraca do normy

Napisał(a): ~jurnygosciu -

chcialem podziekowac tym ktorzy polecili mi penixen3D bo poznalem go dzieki wlasnie komentarzom tutaj i BRAWO, faktycznie mam wiekszego i ciesze sie ze zaufalem temu produktowi