BRE wydał na projekt nowego mBanku ok. 50 mln złotych (64)

BRE wydał na projekt nowego mBanku ok. 50 mln złotych

Temat dotyczy artykułu: BRE wydał na projekt nowego mBanku ok. 50 mln złotych

- BRE Bank rozpoczął pierwszy etap rebrandingu, zmienia logo mBanku i system transakcyjny. Marki BRE i MultiBanku będą funkcjonować do listopada. Na projekt nowego mBanku wydano około 50 mln zł z budżetu założonego na 100 mln zł - poinformowali przedstawiciele banku na wtorkowej konferencji prasowej.

Komentarze (64)

Dodaj komentarz

Napisał(a): k.ph. -

jestem przeciw nowemu mb. bardzo szanuje i cenię stary mb. ekscytowalem się i wypisywałem komentarze, dość nieeleganckie. uspokoiłem się. inteligo !!! podobne funkcjonalności jak w starym mb spełniają moje wymagania. i tam odchodzę. pozdr. dla pana prezesa i mekipy. ...
Odpowiedź (0)

Napisał(a): Kriss -

Kuźwa !!! nie ma w żadnym banku konta za zero złotych!!! Tym bardziej w mBanku!!!
Mam konto i za kartę płatniczą jeżeli nie przeprowadzisz miesięcznie tranzakcji na kwotę 100zł to opłata od czerwca tego roku wynosi 4zł miesięcznie.
Pozdrawiam!!!
Odpowiedzi (7)

Napisał(a): podobni -

To wciąż ten sam mbank. Zmienili wygląd i wszyscy się zachwycają nie wiadomo czym.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): Magda -

Zmiana logo i wydanie 100 mln zł ma służyć wyłącznie zrobieniu sobie kosztów, by nie płacić podatków z zysku w Polsce. Najlepiej zlecić pracę firmom za granicą u siebie, spółką córką i wyprowadzamy legalnie kasę do swojego kraju. Tak firmy wysysają kapitał z Polski. Tak kiedyś zrobiła kupiona przez Francuzów TPSA i kupiła nowe logo od swojej matki firmy France Telecom.
Żadnych zwolnień z podatków dla zagranicznych inwestorów, a jeżeli tak to na równi z naszymi rodzimymi firmami.
Pozdrawiam
Odpowiedzi (3)

Napisał(a): pk, -

poprzez takie operacje wyprowadza się z Polski masę pieniędzy, 50 mln to ułamek
Odpowiedzi (2)

Napisał(a): embaaaaank -

Jestem gejem, POdoba mi się nowe logo bo czuję jak dobro płynie do mnie
Odpowiedź (0)

Napisał(a): basia -

lokaty mogliby lepiej oprocentowac, ja swoje pieniadze mam ulokowane w skoku chmielewskiego, bo chce zarabiac
Odpowiedzi (1)

Napisał(a): Piotr_waw -

Te 100 mln to jest i tak pikus, w porownaniu z tym ile TP SA musiala odprowadzic do Francji za zmiane nazwy na orange. Jak myslicie - kto za to placi ??? ;)
Odpowiedź (0)

Napisał(a): LP -

A ja mam lokate w skok'u Jaruzelskiego. Jak myślicie, bezpieczna to lokata jest ?
Odpowiedź (0)
Odpowiedź (0)
Dodaj komentarz