7
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń36
  • Odpowiedzi5
  • Ocen na +5
7 ppt ?

brokerzy usług kurierskich WTF?! (6)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

brokerzy usług kurierskich WTF?!

Napisał(a): martawolanska -

No dobra, kto mi wyjaśni o co chodzi z tymi brokerami usług kurierskich? Dlaczego wysyłając paczkę przez takiego pośrednika, płaci się mniej niż jakbym wysyłała bezpośrednio przez kuriera? Przecież logicznie rzecz biorąc, nie ma to sensu - pośrednik zazwyczaj dolicza sobie opłaty, a nie odlicza od pierwotnej ceny usługi...
INTERIA.PL

Re: brokerzy usług kurierskich WTF?!

Napisał(a): martawolanska -

~qwerty123 No ale w czym problem? Nie umiesz Guugla obsługiwać? Wystarczyło mi 30 sekund, żeby znaleźć odpowiedź:https://www.w(...)acalna/ Quo Vadis narodzie?
A mógłbyś w kilku słowach wytłumaczyć z polskiego na nasze o co chodzi w tym tekście? Bo ja trochę tego wciąż nie łapię... XD

Napisał(a): Blandare51 -

martawolanska
~qwerty123 No ale w czym problem? Nie umiesz Guugla obsługiwać? Wystarczyło mi 30 sekund, żeby znaleźć odpowiedź:https://www.w(...)acalna/ Quo Vadis narodzie?
A mógłbyś w kilku słowach wytłumaczyć z polskiego na nasze o co chodzi w tym tekście? Bo ja trochę tego wciąż nie łapię... XD
Samodyskusja? Samoobsługa? Spamerzy z nad Wisły?

Napisał(a): Ventage -

martawolanska
Ale czego nie rozumiesz konkretnie? Przecież wyraźnie masz napisane skąd tak niskie ceny mają ci cali brokerzy...:

Brokerzy usług kurierskich (pośrednicy) negocjują z dużymi przewoźnikami atrakcyjne stawki deklarując wysyłkę dużej ilości przesyłek. Następnie tak wynegocjowane ceny oferują oni swoim klientom indywidualnym. Dzięki temu każdy ma dostęp do tanich usług kurierskich wysokiej jakości. Wszystko to bez wychodzenia z domu i podpisywania długoterminowych umów. Na stronie internetowej www.WysylajTaniej.pl uzyskają Państwo informacje o aktualnych cenach przesyłek i czasie, w którym będą one dostarczone a także o innych ciekawych informacjach związanych z branżą kurierską.

Napisał(a): pifpaf -

martawolanska No dobra, kto mi wyjaśni o co chodzi z tymi brokerami usług kurierskich? Dlaczego wysyłając paczkę przez takiego pośrednika, płaci się mniej niż jakbym wysyłała bezpośrednio przez kuriera? Przecież logicznie rzecz biorąc, nie ma to sensu - pośrednik zazwyczaj dolicza sobie opłaty, a nie odlicza od pierwotnej ceny usługi...
wysyłam przez stronkę wysylajtaniej.pl od dobrych kilku lat paczki DHLem, i w sumie nawet nigdy nie zastanawiałem się dlaczego w ten sposób wychodzi mi taniej niż bezpośrednio przez kuriera XD
« Wróć do tematów
Do góry strony: brokerzy usług kurierskich WTF?!