130
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń5 tys.
  • Odpowiedzi53
  • Ocen na +81
130 ppt ?

Budżet Pokryje Abonament RTV (54)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Budżet Pokryje Abonament RTV

Napisał(a): Marduk1986 -

No no,dojna zmiana widocznie doszła do wniosku że wszystkich nie zamkną.
Od 2019 roku abonament RTV najprawdopodobniej będzie pokrywany pieniędzmi z budżetu.
Ciekawe jakie podatki wzrosną? Budżet nie jest rozciągliwy wiadome.
INTERIA.PL

Re: Budżet Pokryje Abonament RTV

Napisał(a): taie -

Czy reklamy Spółek Skarbu Państwa w mediach RTVPiS to nie omijanie prawa ?
W radiu słyszę reklamę śmigłowców (jaka jest ich sprzedaż w Polsce) Orlenu (jaki ma wpływ na sprzedaż) ?

taie Czy reklamy Spółek Skarbu Państwa w mediach RTVPiS to nie omijanie prawa ?
W radiu słyszę reklamę śmigłowców (jaka jest ich sprzedaż w Polsce) Orlenu (jaki ma wpływ na sprzedaż) ?
Nie wiem,za bardzo nie znam się na prawie,a ono tutaj często się zmienia.

Ktoś tu kiedyś planował kupić sobie awionetkę,ja się przymierzam do kupna śmigłowca,w sam raz,ominę zakorkowane ulice mojej metropolii. A tak na prawdę,omijam spółki w których macza macki polski rząd, patriota jestem.

Napisał(a): Kajetana -

No i dobrze bo jak słyszałam inne pomysły wg których powinnam płacić za coś czego nie używam to szlag jasny trafia. Fakt m jest że skoro z budżetu to z naszych podatków i znów nieroby wychodzą na tym najlepiej. Dość że dostaną 500+ to jeszcze tv za darmo :D

aliada Od dawna mówię, że państwowa telewizja nie jest mi do niczego potrzebna. Nie dałabym na nią dobrowolnie złamanego grosza i dlatego władza musi mnie okradać cichcem i łaskawie finansować ten badziew "z budżetu"... Taka sytuacja.
Mi też nie jest potrzebna,ponad rok temu zdarzyło mi się obejrzeć trochę może kilkanaście programów "w tyle wizji",ale tak ogólnie jakby zniknęła publiczna,nawet bym tego nie zauważył.

Kajetana No i dobrze bo jak słyszałam inne pomysły wg których powinnam płacić za coś czego nie używam to szlag jasny trafia. Fakt m jest że skoro z budżetu to z naszych podatków i znów nieroby wychodzą na tym najlepiej. Dość że dostaną 500+ to jeszcze tv za darmo :D
My zawsze pod górkę,płacić za tv której się nie ogląda, sponsorować ludzi którzy nie są nam potrzebni (w dodatku wielu tych ludzi nienawidzi nas i uważa za zdrajców), ciekawe jakie jeszcze genialne pomysły ma dojna zmiana. Zapomniałem,to my opłacamy tych bydlaków którzy teraz na nas ukręcają bicz.

Napisał(a): aliada -

Marduk1986
aliada Od dawna mówię, że państwowa telewizja nie jest mi do niczego potrzebna. Nie dałabym na nią dobrowolnie złamanego grosza i dlatego władza musi mnie okradać cichcem i łaskawie finansować ten badziew "z budżetu"... Taka sytuacja.
Mi też nie jest potrzebna,ponad rok temu zdarzyło mi się obejrzeć trochę może kilkanaście programów "w tyle wizji",ale tak ogólnie jakby zniknęła publiczna,nawet bym tego nie zauważył.
Ja nie mam telewizji już prawie rok i fajnie mi z tym. Myślałam że na zimę wykupię sobie jakiś pakiet, ale już mnie nie ciągnie w ogóle... Nie wiem jak będzie z MŚ, może gdzieś sobie luknę czasem, w jakimś pubie albo u kogoś, ale pewnie i to nie.

aliada
Marduk1986
Ja nie mam telewizji już prawie rok i fajnie mi z tym. Myślałam że na zimę wykupię sobie jakiś pakiet, ale już mnie nie ciągnie w ogóle... Nie wiem jak będzie z MŚ, może gdzieś sobie luknę czasem, w jakimś pubie albo u kogoś, ale pewnie i to nie.
MŚ w kopaną tak samo jak przeszły TCS i przyszła Olimpiada, relacja w sieci,telewizora nie włączę,niech wisi sobie.

Przynajmniej oczu sobie nie psujesz :)

Napisał(a): taie -

Marduk1986
U Ministra Propagandy oglądam tylko 1 z 10-ciu - a w TV francuską "Planet +"
Wiadomości w necie.

taie
Marduk1986
U Ministra Propagandy oglądam tylko 1 z 10-ciu - a w TV francuską "Planet +"
Wiadomości w necie.
Pamiętam ten teleturniej z moich młodych lat, 1z10, Wielka Gra, jeszcze może coś tam wyciągnąłbym z zakamarków mej pamięci.

Napisał(a): ~Ul Decynius -

ha ha ha , już za Tuska była taka pani co chciała aby to było finansowane z budżetu i nawet jakieś prace były , komisja sejmowa była w tej sprawie i nic z tego nie wyszło . A trwało to przez 8 lat rządów Tuska i teraz prawie 3 lata rządów PIS-u i nic nie zrobiono . Uważam że nic nie zrobią bo tu chodzi o grube miliony które można wydać bez żadnej kontroli . Czy ktoś z Prezesów , TVP ostatnich 29 lat został pociągnięty do odpowiedzialności za wydawanie kasy z Abonamentu . ??? Otóż nie , Abonament to taka kasa że każdego można skorumpować , dać łapówkę w majestacie prawa , zatrudnić na stanowisku w TVP i nikt się nie przyczepi że to łapówka . Tyle że społeczeństwo w swojej masie jest durnowate i takich oczywistych rzeczy nie wyłapuje .

~Ul Decynius ha ha ha , już za Tuska była taka pani co chciała aby to było finansowane z budżetu i nawet jakieś prace były , komisja sejmowa była w tej sprawie i nic z tego nie wyszło . A trwało to przez 8 lat rządów Tuska i teraz prawie 3 lata rządów PIS-u i nic nie zrobiono . Uważam że nic nie zrobią bo tu chodzi o grube miliony które można wydać bez żadnej kontroli . Czy ktoś z Prezesów , TVP ostatnich 29 lat został pociągnięty do odpowiedzialności za wydawanie kasy z Abonamentu . ??? Otóż nie , Abonament to taka kasa że każdego można skorumpować , dać łapówkę w majestacie prawa , zatrudnić na stanowisku w TVP i nikt się nie przyczepi że to łapówka . Tyle że społeczeństwo w swojej masie jest durnowate i takich oczywistych rzeczy nie wyłapuje .
Nie pamiętam tego,pamiętam nawoływania do niepłacenia abonamentu.
Mówili że najprawdopodobniej od 2019,czyli wiadome że to jeszcze nie jest do końca wiadome, może wymyślą coś innego (lepiej nie),chodzi mi po głowie jeden pomysł,ale nie napiszę bo może rządowi durnie tu wpadną,ukradną to i powiedzą że wpadli na to sami,a ten pomysł byłby gorszy od tego który funkcjonuje i tego który planują wprowadzić w życie,razem wziętych oczywiście.

Napisał(a): Lilith1 -

Marduk1986
~Ul Decynius ha ha ha , już za Tuska była taka pani co chciała aby to było finansowane z budżetu i nawet jakieś prace były , komisja sejmowa była w tej sprawie i nic z tego nie wyszło . A trwało to przez 8 lat rządów Tuska i teraz prawie 3 lata rządów PIS-u i nic nie zrobiono . Uważam że nic nie zrobią bo tu chodzi o grube miliony które można wydać bez żadnej kontroli . Czy ktoś z Prezesów , TVP ostatnich 29 lat został pociągnięty do odpowiedzialności za wydawanie kasy z Abonamentu . ??? Otóż nie , Abonament to taka kasa że każdego można skorumpować , dać łapówkę w majestacie prawa , zatrudnić na stanowisku w TVP i nikt się nie przyczepi że to łapówka . Tyle że społeczeństwo w swojej masie jest durnowate i takich oczywistych rzeczy nie wyłapuje .
Nie pamiętam tego,pamiętam nawoływania do niepłacenia abonamentu.
Mówili że najprawdopodobniej od 2019,czyli wiadome że to jeszcze nie jest do końca wiadome, może wymyślą coś innego (lepiej nie),chodzi mi po głowie jeden pomysł,ale nie napiszę bo może rządowi durnie tu wpadną,ukradną to i powiedzą że wpadli na to sami,a ten pomysł byłby gorszy od tego który funkcjonuje i tego który planują wprowadzić w życie,razem wziętych oczywiście.
Będzie kasa w budżecie, będzie dotacja na tv. Zapłacisz podatek od deszczu, który spadnie, nie spadnie na Twój dach, zapłacisz kataster, zapłacisz... kreatywność bez granic.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Budżet Pokryje Abonament RTV