25
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń133
  • Odpowiedzi24
  • Ocen na +0
25 ppt ?

Bukiety i dekoracje ślubne Warszawa (25)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Bukiety i dekoracje ślubne Warszawa

Napisał(a): mufffinka -

Mam duży problem co zrobić, bo pomysły Pani odpowiedzialnej za dekoracje w miejscu gdzie robimy wesele jak dla mnie są tragiczne! Nie wiem jak jej to delikatnie powiedzieć, ale nigdy w życiu nie zgodzę się żeby zajmowała się ozdabianiem tej sali.
Projekty jej wiązanek ślubnych które wykonywała, jak dla mnie też do niczego. Może jestem za bardzo wymagająca ? No ale w końcu to mój ślub :/
Powiedzcie jak to było u Was?
INTERIA.PL

Re: Bukiety i dekoracje ślubne Warszawa

Napisał(a): ~Alinkaka8 -

A jak masz w umowie z tą salą weselną? Musisz się zgadzać na tą panią dekoratorkę? Jeśli nie to żaden problem. Nie musisz jej mówić, że jest do kitu tylko, że znalazłaś już sobie firmę zewnętrzną i to oni będą robić dekoracje i tyle. To Twoje wesele i nie musisz się przecież tłumaczyć ze swojego wyboru.

Ja początkowo rozważałam czy nie zrobić tego sama. Miałam swoją wizję i zabrałam się już za szukanie produktów żeby zrealizować to wszystko co sobie wymyśliłam. Niestety wtedy zaczęło mnie to przerastać. Okazało się, że zajmuje to mnóstwo czasu, a do tego i tak ciężko mi znaleźć to wszystko co sobie wymyśliłam, więc musiałam zmieniać po 100 razy koncepcje. Ostatecznie już niczego nie byłam pewna. I jak już mi się wszystkiego odechciało to wtedy zgłosiłam się do profesjonalnej firmy która zajmuje się organizacją takich przyjęć.

Ojj jak ja wtedy żałowałam, że od razu na to nie wpadłam, tylko najpierw sama straciłam mnóstwo czasu na zajmowanie się tym tematem. Dobre firmy tego typu, tak jak ta z której ja korzystałam mają duże doświadczenie więc podpowiadają fajne rozwiązania.
Mnie urzekli przede wszystkim swoimi niebanalnymi pomysłami.

Napisał(a): mufffinka -

No właśnie o to mi chodzi! O oryginalne i niebanalne pomysły. Dlatego jak zobaczyłam co proponuje mi tamta kobieta to się załamałam. Wszystkie przedstawione projekty na jedno kopyto. Ciągle to samo tylko np różnica w kolorach :/ Normalnie jak na jakiś bal sylwestrowy dla gimnazjalistów :P
A możesz podać jakiś namiar na tą firmę z której korzystałaś? Bo chętnie sprawdziłabym czy wpadnie mi coś w oko ;)

Napisał(a): ~Nataieczka -

Nie zapomnijcie o wynajęciu autokaru dla gości. Moja znajoma ostatnią sobotę powiedziała tak. Wszytko odbyło się jak najlepiej ale.... tydzień przed ceremonią uświadomiła sobie, że nie zamówili autokaru.... Zamawiać na tydzień przed autokar to za przeproszeniem strzał w kolano. Dobrze, że miałam namiar na kierowcę z mojego wesela. Zadzwoniłam i na całe szczęście miał wolny termin. Moja koleżanka do tej poty mi co dzień dziękuję. http://www.pr(...).net.pl zawsze w pogotowiu.

Napisał(a): czarna05 -

Najlepiej jeśli wszystkie dekoracje robi jedna firma, wtedy wszystko będzie do siebie pasowało. Ja nie lubię wymyślnych sztucznych dekoracji, my postawiliśmy po prostu na kwiaty. Dekoracje kwiatowe sa piękne same w sobie i nie potrzebują juz niczego innego. Popatrzcie sobie na portfolio Amarant: http://amaran(...)tfolio/
Cuda wyczarowują, bukiety, wianki, dekoracje na sali i w kościele.

Napisał(a): ~Lidka -

czarna05 Najlepiej jeśli wszystkie dekoracje robi jedna firma, wtedy wszystko będzie do siebie pasowało. Ja nie lubię wymyślnych sztucznych dekoracji, my postawiliśmy po prostu na kwiaty. Dekoracje kwiatowe sa piękne same w sobie i nie potrzebują juz niczego innego. Popatrzcie sobie na portfolio Amarant: http://amaran(...)tfolio/
Cuda wyczarowują, bukiety, wianki, dekoracje na sali i w kościele.
A ten Amarant to tylko Warszawa czy np. Piaseczno też?
« Wróć do tematów
Do góry strony: Bukiety i dekoracje ślubne Warszawa