61
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń158
  • Odpowiedzi59
  • Ocen na +0
61 ppt ?

BURAK, kartofel skrzyżowanie nie jedz Polaka na śniadanie? (60)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

BURAK, kartofel skrzyżowanie nie jedz Polaka na śniadanie?

Napisał(a): Twoja bogini -

BURAK ,KARTOFEL SKRZYŻOWANIE NIE JEDZ POLAKA NA ŚNIADANIE ? Witam wszystkich cieplutko chciałam poruszyć bardzo delikatny temat jaki dokładnie ?Już tłumaczę ostatnio zauważyłam mała wojnę a raczej wojenke między nami Polakami dokładnie miedzy mężczyznami i kobietami coraz częściej można znaleźć wpisy albo posłuchać jakie to my Polskie kobiety be jesteśmy i puszczalskie bo przecież polka lubi murzyna i araba i że polski facet to zaniedbany ham i tu się zgodzę owszem jako kobieta stwierdzam że Polki zachowują się poniżej krytyki za granicami ale mieszając nas wszystkie z bagnem sami wpychacie nas w ramiona innych a przecież wiele polskich kobiet dumnie żyję z wami Polakami kochając was i zachowując pięknie wartości i to właśnie chciałam poruszyć najmocniej ponieważ mam pewien problem i potrzbuje porady Nie lubię się chwalić ale mam nie małe powodzenie u panów w kraju jednak jakis dłuższy czas czuje pewną nie chęć do Polaków właśnie dlatego że dobre kobiety mieszają ze złymi tworząc całokształt i tu nasuwa mi sie myśl mając 22 latka i całe życie przed sobą zaczynam powoli myśleć o stałym związku i czy błędem nie będzie spędzić je u boku kogoś kto nie szanuje swego ?Nie ja wiem że mamy dobrych facetów i każdy jest inny jednak coś ciągle zaburza mi to myślenie Żeby nie było nie jestem zwolenniczką czarnoskórych i nigdy nie będę zauważyłam jednak ogromne zainteresowanie nami kobietami ze strony Ukraińców których jest tu sporo i widać że pociągają ich Polskie dziewczyny czego nie ukrywają jednak historia pwoduje u mnie to że nie widzę się w związku z Ukraińcem:) i jeszcze drugą grupę czyli Amerykańskich żołnierzy będących tutaj na służbie którzy kochają u nas nie tylko Polskie pierogi ale i kobietki i coraz więcej zostaje u nas na stałe w poszukiwaniu żony nie kochannicy bo nie od dziś wiadomo jak żyje się w Usa i że Amerykanki żyją szybko więc Amerykanie cenią nas za ognisko domowe dobre zasady i wartości takie jak rodzina i tu chciałam spytać czy któraś miała przyjemność poznać bliżej Amerykańskiego mężczyznę jego podejście i chatkater mi wydają się mili tacy delikatni acz kolwiek waleczni zawsze szanowlam ludzi walczących na lini frontu i mam słabość do mundurów :) w dodatku miło widzi się Amerykańskie uśmiechy kierowane w moją stronę proszę jednak o wasze opinie na ten temat i pamiętajcie szanujmy się jako Naród. Pozdrawiam bądźcie piękni :) :) :)
INTERIA.PL

Re: BURAK, kartofel skrzyżowanie nie jedz Polaka na śniadanie?

Napisał(a): Jiraya -

Eh, ale szit. Amerykanie są tu na misji, nudzą się i baby im brakuje to wiadomo że zarywają. Ukraincy pewnie chcą się wżenić w obywatelstwo z kolei. Jak chcesz sobie eksperymentować z rasami to luz, masz jeszcze na to czas (też eksperymentowałem we wczesnej 20-tce z kobietami różnych ras i najpiękniejsza jaką w całym życiu widziałem była pól saudyjką pół Syryjką). Jednak te różnice na dłuższą metę męczą i so problematyczne: gdzie będziecie mieszkać, jak nazwiecie dzieci, czy społeczeństwo będzie wyrozumiałem i tolerancyjne. Multi-obywatelstwa i papierkowa robota. Mój obecnie filtr ustawiony jest na: Słowianka.

Napisał(a): meend -

gość Chodzi mi o różnice między traktowanien i podejściem czemu odbieracie to jak hejt nie rozumiem jaki shit
roznica miedzy traktowaniem i podejsciem jest taka
ze nie ma jak podejsc by nie polknac robaka

traktowanie jak w teatrze
z udawanymi uczuciami
zmierzasz w takie sciezki
ze cie obled poprowadzi ktoregos dnia

Napisał(a): ~absmak -

gość Liczyłam na odpowiedzi kobiet wy faceci jesteście dziwni bo w sumie co możecie wiedzieć na ten temat.
ale jaki temat to sama nie wiesz?
dziwni bo w sumie - jakiego ty slownika uzywasz dziewczyno?

Napisał(a): ~jenny -

Twoja bogini Jeżeli chcesz zobaczyć idiotke polecam spojrzeć ci w lusterko, po co komentujesz ten temat widzę że masz problem z główką
polecam spojrzeć ci w lusterko,
napisz cos jeszcze:) mam polew

lustereczko powiedz przecie kto najlepiej wy. gruha na swiecie? :D
« Wróć do tematów
Do góry strony: BURAK, kartofel skrzyżowanie nie jedz Polaka na śniadanie?