22
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń114
  • Odpowiedzi7
  • Ocen na +54
22 ppt ?

Burza po wypowiedzi Szydło w Oświęcimiu. (8)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Burza po wypowiedzi Szydło w Oświęcimiu.

Napisał(a): rafal333 -

cytat> "Donald Tusk powinien się zdecydować, czy chce uprawiać politykę w Polsce; jeśli tak, niech zrezygnuje z funkcji przewodniczącego Rady Europejskiej - powiedział w niedzielę rzecznik prezydenta Krzysztof Łapiński na antenie TVN24. Z kolei wicemarszałek Sejmu Joachim Brudziński (PiS), komentując reakcję szefa RE na wystąpienie premier w Auschwitz, nazwał Donalda Tuska "niemieckim popychlem".

Czytaj więcej nahttp://fakty.(...)=chrome Zastanawiam się jak długo ci komunistyczni pachołkowie będą bruździć w Polskiej i Europejskiej polityce , czy komunizm tak ich przeżarł że w tej nienawiści ciągle trwają i obrażają Przewodniczącego Donalda Tuska, który ta wiele zrobił dla Polski i Europy., Człowieka, którego szanuje cały swiat oprócz zawistnej pisowskiej szajki !
INTERIA.PL

Re: Burza po wypowiedzi Szydło w Oświęcimiu.

Napisał(a): cihy -

Wyszedłeś na antysemitę. Razem z Donkiem. Pani premier powiedziała bowiem tylko to co Izrael powtarza od lat. Oto, co Żydzi powiedzieli o jej przemówieniu.

„Wypowiedź Beaty Szydło jest jednoznaczna: jeżeli państwo demokratyczne nie będzie broniło swoich obywateli, to przyjdzie jakieś totalitarne państwo z morderczą ideologią (lub nawet sama ideologia) i ich wymorduje. Te słowa mają sens właśnie w Auschwitz: międzywojenna Polska nie była w stanie obronić swoich obywateli (przede wszystkim Żydów) i III Rzesza wymordowała ich miliony. To się nie może powtórzyć!
Nagonka na Szydło, oparta na świadomym przekręceniu sensu jej wypowiedzi, jest przykładem jak zaślepienie nienawiścią (z przyczyn politycznych) odbiera ludziom przyzwoitość.”

Napisał(a): Laila44 -

Byłam trzy razy w niemieckim obozie koncentracyjnym w Oświęcimiu.Pierwsze dwa razy z córką
i jej koleżankami.Nie wiedziałam gdzie stąpnąć stopą bo wszędzie "widziałam " skulone postacie i krew wsiąkniętą w ziemię.Dziewczyny też to przeżywały.Z mojej strony dwie ciocie były więzione w tym obozie,przeżyły dzisiaj już nie żyją.Jedna zginęła zakatowana--Czeszka siostra mojego
wujka Czecha.W tym miejscu papież Franciszek zachował się stosownie do miejsca w jakim się
znajdował, szedł milcząc.

Napisał(a): Blandare51 -

Laila44 Byłam trzy razy w niemieckim obozie koncentracyjnym w Oświęcimiu.Pierwsze dwa razy z córką
i jej koleżankami.Nie wiedziałam gdzie stąpnąć stopą bo wszędzie "widziałam " skulone postacie i krew wsiąkniętą w ziemię.Dziewczyny też to przeżywały.Z mojej strony dwie ciocie były więzione w tym obozie,przeżyły dzisiaj już nie żyją.Jedna zginęła zakatowana--Czeszka siostra mojego
wujka Czecha.W tym miejscu papież Franciszek zachował się stosownie do miejsca w jakim się
znajdował, szedł milcząc.
....mowa jest srebrem, a milczenie złotem ... Myslisz, ze koltun to rozumie?

madox66 Byłem w Oświecimiu 2 razy,za każdym razem mocno to przeżyłem.A opinie kreatur PISlamskich zupełnie mnie nie interesują.
...A powinny...bo oni chca zmienic kraj!

Napisał(a): madox66 -

Blandare51][cytat kogo=madox66 Byłem w Oświecimiu 2 razy,za każdym razem mocno to przeżyłem.A opinie kreatur PISlamskich zupełnie mnie nie interesują.
...A powinny...bo oni chca zmienic kraj![/cytaóżę

No cóż,kiedyś się mówiło"Przeżyliśmy potop Szwedzki,przeżyjemy i Radziecki" Polacy to mądry naród i można dopowiedzieć że i potop PISlamski też przeżyjemy.

madox66]
Blandare51 [cytat kogo=madox66 Byłem w Oświecimiu 2 razy,za każdym razem mocno to przeżyłem.A opinie kreatur PISlamskich zupełnie mnie nie interesują.
...A powinny...bo oni chca zmienic kraj![/cytaóżę

No cóż,kiedyś się mówiło"Przeżyliśmy potop Szwedzki,przeżyjemy i Radziecki" Polacy to mądry naród i można dopowiedzieć że i potop PISlamski też przeżyjemy.
...aha czyli ambitnym narodem jestesmy....chcemy przeżyć....Nnnno tak... Historia pokazuje.... bo zyjemy... troche krotko (najkrócej w Europie).....no ale zyjemy....
« Wróć do tematów
Do góry strony: Burza po wypowiedzi Szydło w Oświęcimiu.