Komentarze (51)

Dodaj komentarz
Odpowiedź (0)

Napisał(a): nie ważne -

nie łudź się jest na nowym silnku
Odpowiedź (0)

Napisał(a): Messor -

Mam nadzieje, że nowy CoD pociągnie na starszych peceta i będzie dobrze zoptymalizowany.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): reed3 -

Co łączy COD i B4 obydwoje są kotletami .
Odpowiedź (0)

Napisał(a): jaaa -

tylko nie kolejny cod!!! ile razy mozna odgrzewac kotleta ?
Odpowiedzi (3)

Napisał(a): Serek -

Tak było zapowiadane.Ostatni kompletnie nie innowacyjny BO2 na starym silniku powstanie,a pod koniec przyszłego roku już po premierze nowych konsol będzie możliwość to grę odświeżyć i to dojść solidnie.I myślę że w tym filmie jest coś co się potwierdzi.Dużo lepsza grafika,nowe rozwiązania.Poczekamy zobaczymy okażę się.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): Hanke -

Uwielbiam grać w gry z IIWS. Stad tez lubilem poczatkowe CoDy czy MoH. Jakie jeszcze gry tego rodzaju moglibyscie polecic?
Odpowiedzi (1)

Napisał(a): milk -

Rozumiem że na obecnie dostępnych konsolach poprawienie kucania czy wślizgi z strzelaniem przekraczają granice możliwość oferowane przez konsole już nie wspominając o możliwości rozglądania się .

Mam dla was panowie propozycje w nowej odsłonie serii zróbcie nie tylko to co tu już zostało wspomniane ale dodajcie również możliwość użycia kamuflażu i wtopienia sie w tło , możliwość wskoczenia do beczki czy do pojemnika na śmieci i z pod jego wieka umożliwcie obserwacje otoczenia do tego dodajcie fetor gdy się wyjdzie z takiego pojemnika czy torsje gdy beczka w której się turlamy w końcu się zatrzyma , możecie również dodać możliwość wczołgania się pod wolno-stojący pojazd by z pod niego prowadzić ostrzał z ukrycia . Dodajcie zróżnicowaną amunicje np substancje psychoaktywne , obezwładnianie przeciwnika przy użyciu broni lub branie go jako zakładnika , przeszukiwanie ciał poległych graczy w poszukiwaniu amunicji . Możliwość odwrócenia uwagi przeciwnika na kilka sposobów od stuknięcia czy podrzucenie "świerszczyka" .

Jest tylko jeden problem wszystko to co opisałem zostało już zrobione w grze na ps3 Metal Gear Solid 4 - Guns of the Patriot , wprawdzie to nie full fpp ale pokazuje że można to zrobić jeśli tylko się chce i ma choć odrobinę pasji w tym co się robi (H.Kojima) .
Odpowiedź (0)
Odpowiedzi (2)

Napisał(a): bf3 -

COD - Gra dla masowni. Większość graczy tej gry ich IQ wynosi nie więcej niż 0
Odpowiedź (0)
Dodaj komentarz