41
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń1 tys.
  • Odpowiedzi28
  • Ocen na +-10
41 ppt ?

Całowanie ręki (29)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Całowanie ręki

Napisał(a): Klaudiaja -

Kłócę się ostatnio z koleżanką odnośnie podawania ręki do pocałunku i składania tegoż. Ona twierdzi, że facet nie powinien całować kobiety w rękę w pomieszczeniach. A ja pamiętam, jak mama mi opowiadała o tzw. "Salonach", tam się przecież całowało?

Wiem, że to może być jałowa dyskusja, mój mąż mnie nigdy w rękę nie pocałował ;<
INTERIA.PL

Re: Całowanie ręki

Napisał(a): Judas -

Klaudiaja
Kłócę się ostatnio z koleżanką odnośnie podawania ręki do pocałunku i składania tegoż. Ona twierdzi, że facet nie powinien całować kobiety w rękę w pomieszczeniach. A ja pamiętam, jak mama mi opowiadała o tzw. "Salonach", tam się przecież całowało?

Wiem, że to może być jałowa dyskusja, mój mąż mnie nigdy w rękę nie pocałował ;<
Przyjacielu

Istnieje kilka rodzajów pocałunków w dłoń...

1. Delikatne muśnięcie z głośnym mlaśnięciem.
2. Lubieżne lizanie
3. Perwersyjne kąsanie

Sprecyzuj o jakim rodzaju całowania dłoni rozmawiamy.

Petrescu Z tym całowaniem panowie uwaga bo borelioza przenosi się w ślinie .hej
Przyjacielu

Po namiętnym lizaniu dłoni przez całującego niewiasta musiałaby sama kontynuować lizanie własnej dłoni w celu "załapania" strasznej boreliozy ;)

Petrescu Któraś to nawet tu w Interii opisuje ze sezon na lizanie się zaczol aż strach się bać ,//poliże loda owocowego a potem jęzor wpakuje partnerowi w ucho i infekcja gotowa// .hej
Myślisz , infekcja "jęzora" czy infekcja brudnego z definicji ucha ?

Petrescu Myślę ze jedno i drugie może być zagrożone a jeszcze nie wiadomo czy wcześniej przed tym owocowym lodzikiem nie było całuska z ukochanym pieskiem to dopiero się zawiązuje bakterioliza.hej ,
Przyjacielu

Na razie jedynie skafander kosmiczny i izolatka uchronią na 100% przed jakowąś "zarazą" ale nie uchronią przed szaleństwem ;)

Petrescu Imasz prawdu żuć okiem na temat o wspomnieniach z dzieciństwa a zobaczysz ze z tym sezonem lodowym nie żartuje //sezon się zaczol i to nie na leszcza //.hej
Przyjacielu

Jeśli lubujesz się w nieustannych zagrożeniach i podstępnych zasadzkach ziemskiego mikroświata na nasze powłoki podeślę Ci długą listę abyś mógł szczytować.

Anatolkaa A kto jeszcze całuje kobiety w rękę? Chyba tylko Mariany z wąsami, lub w polityce pod publiczkę.
Przyjaciółko

Oczywistym jest fakt, iż bogobojne na wskroś niewiasty czule całują w rękę błogosławionego kapłana, nigdy na odwrót ;)
« Wróć do tematów
Do góry strony: Całowanie ręki