18
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń99
  • Odpowiedzi17
  • Ocen na +0
18 ppt ?

Centralne smarowanie - warto się zastanawiać? (18)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Centralne smarowanie - warto się zastanawiać?

Napisał(a): ~Wasyl -

Panowie, mam pytanie, czy ktoś z Was ma lub sam zastanawia się nad nowym systemem centralnego smarowania? Chodzi o to, że mam już dość stare maszyny w zakładzie i czy wgl jest sens w to isć, czy jednak podstawą byłaby inwestycja w nowy sprzęt, jak sądzicie?
INTERIA.PL

Re: Centralne smarowanie - warto się zastanawiać?

Napisał(a): ~Nowak -

Moim zdaniem warto się tym zainteresować pomimo tego. Cieżko coś stwierdzić więcej bez detali, napisz coś więcej. Albo po prost skontaktuj się z konkretną firmą i oni Ci na 100% na wszystkie pytania odpowiedzą, sprawdź sobie choćby firmą Gacol

Napisał(a): ~galimatias -

gościu, sprawdź sobie oponie o nich, nie są jakoś strasznie ukryte, serio, masz fb, masz wizytówek google firma, tam tych opinii naprawdę troszkę jest, trzeba tylko poszukać ;) ale pomogę, pisza o nich dobrze, wiec się nie zastanawiaj, tylko sie z nimi po prostu.. skontaktuj

Napisał(a): ~Ludwik K -

[b][/b]Ja firmą gacol znam dość dobrze, bo z nimi współpracuję od początku tego roku, dostarczają dla ans przewody, złączki i takie tam. I powiem szczerze, że złego słowa nie powiem. U nich jakość jest na pierwszym miejscu i bardzo mnie się to podoba

Napisał(a): ~semonersy -

[b][/b]Polecam poszukać po prostu opinii o firmie, serio, to nie jest takie trudne, na całkiem sporej ilości for o nich piszą, więc dobrze po prostu użyć googla ;) firma podobno bardzo dobra, tyle moge powiedzieć :P

Napisał(a): ~Wasyl -

Super, wielkie dzieki, jesteście po prostu najlepsze! Aż się nie spodziewałem, ze będzie az tyle odpowiedzi! Ogólnie jak też będe miał z nimi jakieś doświadczenia - a będę miał na pewno, to też się podzielę, dla potomnych, bo pewnie ktoś jeszcze będzie szukał ;)

Napisał(a): ~adrienn -

Ja też się wypowiem, bo miałem z gacol trochę do czynienia. Naprawdę dobra firma, konkretna, rzetelna, terminowa. Wszystko, co nam zamontowali do tej pory działa bez jakichkolwiek zarzutów. A było to jakieś 1,5 roku temu. Co prawda to jeszcze nie jest jakos długo, ale mam nadzieję, ze się na tym nie skończy

Napisał(a): ~Piroman88 -

To chyba zależy, sensowna inwestycja, ale warto mieć dobrych partnerów. Ktoś wspominał o gacolu - też z nimi współpracujemy i przyznam, że bardzo dobre oparcie jeśli chodzi o podzespoły i serwisowanie.

Napisał(a): ~Granular90 -

Po pozytywnych komentarzach również skorzystałem z oferty Gacola i nie zawiodłem się. Solidni są w tej branży, można liczyć na ich duża wiedzę jeśli chodzi o serwis smarowania, a do tego ceny naprawdę w porządku.

Napisał(a): ~Marcin -

Polecam ci po prostu do nich przedzwonić albo podjechać. Zapewniam, że już z nimi zostaniesz, bo znają się na tym co robią i świetnie potrafią doradzić. Ja korzystam z ich usług dwa lata i nie miałem ani jednego problemu ;)
« Wróć do tematów
Do góry strony: Centralne smarowanie - warto się zastanawiać?