138
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń9 tys.
  • Odpowiedzi15
  • Ocen na +106
138 ppt ?

ceny wody w górę, a PiS wciąż swoje (16)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

ceny wody w górę, a PiS wciąż swoje

Napisał(a): ~Leon -

Zapewniali nas, że ceny wody nie skoczą w górę, a jednak. Póki co dostanie się właścicielom dużych gospodarstw rolnych, branży elektronicznej czy wszystkim innym producentom, którzy do produkcji wykorzystują dużą ilość wody...
Potem problem dotknie zwykłych użytkowników każdego gospodarstwa domowego.

Dobra zmiana?
INTERIA.PL

Re: ceny wody w górę, a PiS wciąż swoje

Napisał(a): ~gość1 -

Przedsiębiorstwo Wodociągi Miejskie jest właśnie w grupie tych co zużywają powyżej 5 m3 wody dziennie na równi z zakładami przetwórstwa spożywczego i przemysłu.
Jak myślisz kto zapłaci ten podatek Pisowski 400% od wody ze studni głębinowych i 200% z ujęć rzecznych?

Napisał(a): ~gość -

~gość1 Przedsiębiorstwo Wodociągi Miejskie jest właśnie w grupie tych co zużywają powyżej 5 m3 wody dziennie na równi z zakładami przetwórstwa spożywczego i przemysłu.
Jak myślisz kto zapłaci ten podatek Pisowski 400% od wody ze studni głębinowych i 200% z ujęć rzecznych?
Trzeba było napisać 1000 % bardziej będzie wiarygodne dla debili.

Napisał(a): ~lolo -

~gość1 Przedsiębiorstwo Wodociągi Miejskie jest właśnie w grupie tych co zużywają powyżej 5 m3 wody dziennie na równi z zakładami przetwórstwa spożywczego i przemysłu.
Ja go zapłacę gdyż myślę także o przyszłych pokoleniach. Z tych pieniędzy przekopią Mierzeję Wiślaną, udrożnią rzeki w celach transportu, porty itp. W UE podatek za przeładunki płaci się państwu, na którego terenie ten towar się przeładowuje. 60 % polskich towarów przeładowujemy w UE. Przyciągnijmy to do nas. Dodatkowo takie tematy jak Jedwabny Szlak, zamknięcie portu w Rotterdamie (największego w UE). Transport wodny jest najtańszy. Za czasów PRL planowano pobudować co 100 km przeładownie towarów z PKP na TIR - y, no ale lobby samochodowe wygrało (kolej jest drugim z kolei tanim transportem). Pieniądze zapłacę z 500 + i podwyżek najniższej krajowej (te pieniądze zostały zabrane nieuczciwym przedsiębiorcom i przestępcom). Aaa i jeszcze myślenie, że" jednym trzeba zabrać, żeby drugim dać" funkcjonuje od ok. trzech wieków , ale to jest pomysł miernot ekonomicznych. Prawdziwa ekonomia twierdzi inaczej (wystarczy pomyśleć). Jakieś pytania?

Napisał(a): ~ryba -

Co za idiotyczny wpis.......

~lolo
Ja go zapłacę gdyż myślę także o przyszłych pokoleniach. Z tych pieniędzy przekopią Mierzeję Wiślaną, udrożnią rzeki w celach transportu, porty itp. W UE podatek za przeładunki płaci się państwu, na którego terenie ten towar się przeładowuje. 60 % polskich towarów przeładowujemy w UE. Przyciągnijmy to do nas. Dodatkowo takie tematy jak Jedwabny Szlak, zamknięcie portu w Rotterdamie (największego w UE). Transport wodny jest najtańszy. Za czasów PRL planowano pobudować co 100 km przeładownie towarów z PKP na TIR - y, no ale lobby samochodowe wygrało (kolej jest drugim z kolei tanim transportem). Pieniądze zapłacę z 500 + i podwyżek najniższej krajowej (te pieniądze zostały zabrane nieuczciwym przedsiębiorcom i przestępcom). Aaa i jeszcze myślenie, że" jednym trzeba zabrać, żeby drugim dać" funkcjonuje od ok. trzech wieków , ale to jest pomysł miernot ekonomicznych. Prawdziwa ekonomia twierdzi inaczej (wystarczy pomyśleć). Jakieś pytania?

Napisał(a): gość -

Ty zapłacisz z 500 + i z podwyżki wynagrodzenia. Te pieniądze dał ci rząd z moich podatków. Ja jestem emerytem. Nie mam 500+,a emeryturę podnieśli mi o 7,20 zł. Płacę PIT ok.300 zł i zdrowotne ok.170 zł. Więc nie pier...dol,że to ty zapłacisz,bo sto ja i inni starsi ludzie zapłacą.

Napisał(a): ~Rob -

Podziękujcie unii europejskiej i jej dyrektywom matołki, a PIS-owi możecie co najwyżej podziękować, że Polska nie zapłaciła kary za opóźnienie w wprowadzaniu prawa unijnego (opóźnienie spowodowane przez PO - zapewne nie chciało podnosić cen przed wyborami)

Napisał(a): ~deusss -

Wy wsioki i tak jesteście w luksusowej pozycji, nie płacicie podatków, macie nierzadko wielkie posiadłości i wielkie domy , a jeszcze nie chce Wam się robić mleka .
W zime nie robicie nic - wiem bo jeżdżę na wieś to widzę. Tylko rosną dupy od siedzenia, a faceci tylko chleją pod sklepem piwska.Na całą wieś jest tylko kilku prawdziwych pracowitych rolników.

Napisał(a): ~obserwator -

~lolo
Ciekawe skąd chcecie wziąć wodę do tych szlaków wodnych, przy zmieniającym się klimacie i malejącej ilości opadów. Dwa lata temu wody było tak mało, że brakowało jej do chłodzenia agregatów w przemyśle energetycznym. A i jeszcze zapomniałeś, że te barki towarowe, będzie trzeba "przenosić" obok mostów, zamiast pod nimi przepływać, bo tylko JEDEN most w RP jest na tyle wysoki, że barka towarowa pod nim przepłynie, ale to się da zrobić, gorzej z tą wodą z nieba. No chyba, że ojciec Rydzyk nam to zapewni u Najwyższego. Tak to jest, jak się bezkrytycznie słucha rządzących nie używając własnego rozumu, chyba że deficyt onego, wtedy to już klapa.
« Wróć do tematów
Do góry strony: ceny wody w górę, a PiS wciąż swoje