418
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń8 tys.
  • Odpowiedzi326
  • Ocen na +29
418 ppt ?

Cenzura na forum, zły admin i biedni użytkownicy (327)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Cenzura na forum, zły admin i biedni użytkownicy

Napisał(a): BezNicka -

wielokropek
intryguje mnie jeszcze jedna rzecz i mam nadzieje,ze admin zna na to odpowiedz.. a moze admminka zna odpowiedz.. dlaczego moderatorzy nigdy nie widza trolli? usuwaja nasze ( moim zdaniem) nie lamiace regulaminu komentarze czyli widza wszystko, czyli sledza forum... powinni widziec tych wszystkich zenkow, podrabiaczy bibera wypisujacych bzdury o spolkowaniu z koza, widza tez,,ze jak sie robi nerwowo pod komentarzem bibera I traci on grunt to zaraz znikaja niewygodne biberowi wszystkie komentarze .... adminie! trolle moga co chca pisac. moderatorzy sa slepi na nich( czasem nawet jak ich zglosimy za wulgarnoc w stosunku do naszych forumowych przyjaciol to moderatorzy nie usuwaja, nadal nie chca tego zauwazac)..a my mamy taki problem z cenzura, przeciez!czym to wytlumaczyc? adminie?: ]
...
Nie widzą .... bo mają jedno oko na Maroko drugie na Kaukaz ? ( u dzieci to oznacza mieć zeza )
INTERIA.PL

Napisał(a): Laila44 -

~layla
WildD Ty się tu Admin wykłócasz, a nie ma komu usuwać postów... ;oP
Bo admin jest zły, sam napisał w startówce ;oP
laila ---dlaczego piszesz pod nickiem podobnym do mojego? moj to Laila 44.

Napisał(a): Laila44 -

Laila44
~layla
WildD Ty się tu Admin wykłócasz, a nie ma komu usuwać postów... ;oP
Bo admin jest zły, sam napisał w startówce ;oP
laila ---dlaczego piszesz pod nickiem podobnym do mojego? moj to Laila 44.
Sprostowanie------stare moje oczy żle odczytały nick zamiast layla odczytały laila. PRZEPRASZAM .

Napisał(a): wielokropek -

jakby tak goral z szacunkiem chcial na cos odpisac to by wczesniej poczytal to na co odpisuje ..
a tak to jako ges, ktorej piorko sobie na glowe polozyl sie tu odzywa..
nie zmieniajmy tematu ... z adminem tu chcielismy pogadac a nie z goralem, chyba ,ze goral to admin....

GorolspozaTatyr
wielokropek
Nie widzą .... bo mają jedno oko na Maroko drugie na Kaukaz ? ( u dzieci to oznacza mieć zeza )
Mylisz,ze mi Admin wyjasni to? czy zjawia sie jego bokserzy czyt. goral gesie piorko itp..I juz niczego nikt wyjasniac nie bedzie.....
Szanowna Wielokropek
Dorośli wyrośli?
Pytam, bo piszesz że zez u dzieci się zez nazywa.
Może ja nie mam pojęcia i nie wiem,...
że u dzieci to się zez nazywa...
a u dorosłych nazywa się ?????
No właśnie,...
jak się zez u dorosłych nazywa?
Może też tak być,...
że opowiadasz farmazony...
wtedy sorry Wielokropek Szanowna

Z szacunkiem
[/cytat]

...zeby temat wrocil na swoje tory.....

narzekajacych na cenzure jest wielu, nie tylko ja : ] sporo osob na forach interii na to narzeka..... oto przyklad innego internauty , ktory ma swoje spostrzezenia co do cenzury i sie chcial swoimi spostrzezeniami podzielic, bo go niepokoja. ciekawa jestem co admin na to powie? w ogole cos powie?

http://manito(...)interii

Napisał(a): 1916 -

wielokropek ...zeby temat wrocil na swoje tory.....

narzekajacych na cenzure jest wielu, nie tylko ja : ] sporo osob na forach interii na to narzeka..... oto przyklad innego internauty , ktory ma swoje spostrzezenia co do cenzury i sie chcial swoimi spostrzezeniami podzielic, bo go niepokoja. ciekawa jestem co admin na to powie? w ogole cos powie?

http://manito(...)interii
Zdaje się że to nie dotyczy forum Interii a Interia fakty, a to dwa różne działy.
Ciekawi mnie tylko który to Alex bo znam jednego takiego z Interia "Fakty" - niezły troll, a przed wyborami to chyba na cały etat zatrudniony przez PO.

...a moze to nie troll PO a zwyczajny forumowicz, ktory jak my ma powod,by twierdzic,ze jest tu nielegalna cenzura.Admin tak pieknie temat przedstawil...jakby faktycznie powodow nikt nie mial ,by twierdzic ze na Interii jest cenzura...admin jest biedny..forumowicze sie czepiaja...haha

Napisał(a): Grzeszko -

Problem cenzurowania komentarzy jest znacznie bardziej złożony niż przedstawiono to w swoistym "tłumaczeniu się" zawierającym sedno niniejszego tematu.
Oczywiście, że cenzura obyczajowa jest jak najbardziej zasadna, gdyż używanie wulgaryzmów jest czymś bardzo niskim i podłym. Także wycieczki "ad personam" (jak to ładnie ujął autor felietonu) są niepożądane. No, chyba, że wygłasza je tak znany i "wybitny" polityk, jak na przykład pan poseł Niesiołowski. Wówczas wszystko mu wolno, gdyż jak niegdyś powiedziała obecna marszałek Sejmu przed kamerami telewizyjnymi, "ów człowiek jest chory".
Co ciekawe, zauważyłem również, że poza owym posłem, do ciskania paszkwili mają prawo (nawet na tym forum!) również inni zwolennicy dzisiejszego obozu rządzącego, ale przeciwnicy już nie za bardzo. Innymi słowy, wszystkie obelgi (nawet te niecenzuralne!) pod adresem opozycji parlamentarnej, jakimś dziwnym trafem są publikowane, a te które dotykają koalicji rządzącej już nie. Zdarza się nawet, że nie ma szans ujrzeć światła dziennego treść, która co prawda nie zawiera żadnych słów obraźliwych, a jedynie rzetelne przedstawienie rzeczywistości oparte na oficjalnych danych statystycznych dotyczących stanu finansów lub gospodarki, lub na oficjalnych informacjach światowych agencji prasowych.
Całkiem niedawno temu, w oparciu o serwis Polskiej Agencji Prasowej, napisałem komentarz na temat konieczności włączenia się Polski w finansową pomoc dla Grecji, wbrew temu o czym zapewniała premier obecnego rządu, że niby Polska w tym partycypować nie będzie. Efekt był taki, że pomimo kilku prób "wysyłania" owego komentarza, nie został on dopuszczony do publikacji.
To oczywiście tylko przykład - jeden z wielu, które mógłbym tutaj mnożyć. Fakt pozostaje faktem, że autor "tłumaczenia się", który podpisał się jedynie jako "Admin" (czyżby zabrakło mu odwagi wzięcia odpowiedzialności za własne słowa?), absolutnie rozminął się z prawdą i stanem faktycznym twierdząc, że jedynie treści obraźliwe są usuwane.
Poza tym samo pojęcie "treść obraźliwa" jest pojęciem względnym. Rozumiem bowiem, że jeżeli kogoś nazwiemy kłamcą, to może się on poczuć dotknięty. Ale jeżeli już nazwiemy w taki sposób kogoś, kto niejednokrotnie został przyłapany na kłamstwie, a w dodatku przynajmniej do jednego z nich sam się przyznał publicznie (jak to miało miejsce w przypadku obecnej premier rządu!), to nazywanie go kłamcą przestaje być obraźliwe, a staje się jedynie synonimem jego osobowości i nieetycznego postępowania. Tymczasem spróbujcie Państwo napisać w jakimkolwiek komentarzu, że pani premier jest kłamcą (lub kłamczuchą), a nie daj Boże użyjcie jeszcze jej pełnego imienia i nazwiska, to... TAKI KOMENTARZ SIĘ NIE UKAŻE!!!
To jest właśnie ta forma zakamuflowanej cenzury, czemu tak zaprzecza nieodważny, a przy tym pokrętny "Admin". Owo jego tłumaczenie jest tylko zwykłą manipulacją, w której mówi się jedynie o jednej stronie medalu, całkowicie przemilczając tę drugą.
POZDRAWIAM WSZYSTKICH! :)))

Napisał(a): 1916 -

Grzeszko Problem cenzurowania komentarzy jest znacznie bardziej złożony niż przedstawiono to w swoistym "tłumaczeniu się" zawierającym sedno niniejszego tematu.
Oczywiście, że cenzura obyczajowa jest jak najbardziej zasadna, gdyż używanie wulgaryzmów jest czymś bardzo niskim i podłym. Także wycieczki "ad personam" (jak to ładnie ujął autor felietonu) są niepożądane. No, chyba, że wygłasza je tak znany i "wybitny" polityk, jak na przykład pan poseł Niesiołowski. Wówczas wszystko mu wolno, gdyż jak niegdyś powiedziała obecna marszałek Sejmu przed kamerami telewizyjnymi, "ów człowiek jest chory".
Co ciekawe, zauważyłem również, że poza owym posłem, do ciskania paszkwili mają prawo (nawet na tym forum!) również inni zwolennicy dzisiejszego obozu rządzącego, ale przeciwnicy już nie za bardzo. Innymi słowy, wszystkie obelgi (nawet te niecenzuralne!) pod adresem opozycji parlamentarnej, jakimś dziwnym trafem są publikowane, a te które dotykają koalicji rządzącej już nie. Zdarza się nawet, że nie ma szans ujrzeć światła dziennego treść, która co prawda nie zawiera żadnych słów obraźliwych, a jedynie rzetelne przedstawienie rzeczywistości oparte na oficjalnych danych statystycznych dotyczących stanu finansów lub gospodarki, lub na oficjalnych informacjach światowych agencji prasowych.
Całkiem niedawno temu, w oparciu o serwis Polskiej Agencji Prasowej, napisałem komentarz na temat konieczności włączenia się Polski w finansową pomoc dla Grecji, wbrew temu o czym zapewniała premier obecnego rządu, że niby Polska w tym partycypować nie będzie. Efekt był taki, że pomimo kilku prób "wysyłania" owego komentarza, nie został on dopuszczony do publikacji.
To oczywiście tylko przykład - jeden z wielu, które mógłbym tutaj mnożyć. Fakt pozostaje faktem, że autor "tłumaczenia się", który podpisał się jedynie jako "Admin" (czyżby zabrakło mu odwagi wzięcia odpowiedzialności za własne słowa?), absolutnie rozminął się z prawdą i stanem faktycznym twierdząc, że jedynie treści obraźliwe są usuwane.
Poza tym samo pojęcie "treść obraźliwa" jest pojęciem względnym. Rozumiem bowiem, że jeżeli kogoś nazwiemy kłamcą, to może się on poczuć dotknięty. Ale jeżeli już nazwiemy w taki sposób kogoś, kto niejednokrotnie został przyłapany na kłamstwie, a w dodatku przynajmniej do jednego z nich sam się przyznał publicznie (jak to miało miejsce w przypadku obecnej premier rządu!), to nazywanie go kłamcą przestaje być obraźliwe, a staje się jedynie synonimem jego osobowości i nieetycznego postępowania. Tymczasem spróbujcie Państwo napisać w jakimkolwiek komentarzu, że pani premier jest kłamcą (lub kłamczuchą), a nie daj Boże użyjcie jeszcze jej pełnego imienia i nazwiska, to... TAKI KOMENTARZ SIĘ NIE UKAŻE!!!
To jest właśnie ta forma zakamuflowanej cenzury, czemu tak zaprzecza nieodważny, a przy tym pokrętny "Admin". Owo jego tłumaczenie jest tylko zwykłą manipulacją, w której mówi się jedynie o jednej stronie medalu, całkowicie przemilczając tę drugą.
Wielokrotnie pisałem ze Ewa Kopacz jest kłamcą podobnie jak Bronisław Komorowski i moje wpisy nie znikały ;)
Nie wiem może teraz zniknie, pozdrawiam!:)

Napisał(a): piotruchg -

Grzeszko Problem cenzurowania komentarzy jest znacznie bardziej złożony niż przedstawiono to w swoistym "tłumaczeniu się" zawierającym sedno niniejszego tematu.
Oczywiście, że cenzura obyczajowa jest jak najbardziej zasadna, gdyż używanie wulgaryzmów ,....................... przy tym pokrętny "Admin". Owo jego tłumaczenie jest tylko zwykłą manipulacją, w której mówi się jedynie o jednej stronie medalu, całkowicie przemilczając tę drugą.
Mądre Słowa! I wyważone! Pozdrawiam
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • cenzura na interii
Do góry strony: Cenzura na forum, zły admin i biedni użytkownicy