45
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń977
  • Odpowiedzi35
  • Ocen na +0
45 ppt ?

Chce powiedzieć byłej ze nadal ją kocham (36)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Chce powiedzieć byłej ze nadal ją kocham

Napisał(a): -

Witam
Najpierw opowiem wam jak to się stało ze ona nie jest moją dziewczyną. Byłem idiota i z nią zerwałem z głupoty bo myślałem że podrywa innego a jednak się myliłem. Potem padały słowa które paść nie powinny (wyzwiska z mojej strony) Wiele razy ją przepraszałem dała mi 2 razy szanse ale ją zjebałem Byłem przez pół roku natrętny. Teraz o mnie zapomniała powiedziała mi że nie wierzy ze ją kocha bo uważa że jestem tak głupi ze sam tego nie wiem nie wiem jak to odbierać. Moim jedynym pomysłem jest to żeby kupić prześcieradła np. i wymalować wielki napis przepraszam kocham cię i ustawić to na ulicy przed domem i do niej zadzwonić żeby to widziała. Kwiaty nie wchodzą w grę bo już jej dawałem ale nadal byłem kretynem. Bo je się że to zły pomysł. Wiem ze zjebałem na maxa ale nie chce się podać bo ona mnie tez kochała i nie prysło to od tak z siebie tylko przez to co zrobiłem.

Re: Chce powiedzieć byłej ze nadal ją kocham

kochasz , ale siebie - dokładniej swoje pragnienia , a jeszcze dokładniej ich zaspakajanie
ponieważ Twoje pragnienia zostały zagrożone , zacząłeś atakować jak szczur w pułapce

to nie jest beinteresowna, wolna milosc , która nawet się godzi ,jak partner chce odejść
to neurotyczne osaczanie drugiego człowieka - tylko dlatego że chłopczyk stracił zabawke :D

:))
Zapewne niejedna paniena padłaby z wrażenia, gdyby pod swymi oknami zobaczyła taki transparent.

... tylko nie napisz na nim przypadkiem: "Przepraszam że zjebałem", bo może to odnieść skutek przeciwny do zamierzonego (choć w zasadzie: któż to odgadnie?) ;-)

Próbuj.
Bo jeśli Cię mimo wszystko kocha, to przy odrobinie wyczucia i starań może Ci się udać ją skutecznie przeprosić.
Bernardoo

110111011111 kochasz , ale siebie - dokładniej swoje pragnienia , a jeszcze dokładniej ich zaspakajanie
ponieważ Twoje pragnienia zostały zagrożone , zacząłeś atakować jak szczur w pułapce

to nie jest beinteresowna, wolna milosc , która nawet się godzi ,jak partner chce odejść
to neurotyczne osaczanie drugiego człowieka - tylko dlatego że chłopczyk stracił zabawke :D
... czyli, że Ty nie chciałbyś zobaczyć takiego transparentu?
Heh, uprasza się o większe poczucie humoru! :))
Bernardoo

thcdawid1 Witam
Najpierw opowiem wam jak to się stało ze ona nie jest moją dziewczyną. Byłem idiota i z nią zerwałem z głupoty bo myślałem że podrywa innego a jednak się myliłem. Potem padały słowa które paść nie powinny (wyzwiska z mojej strony) Wiele razy ją przepraszałem dała mi 2 razy szanse ale ją zjebałem Byłem przez pół roku natrętny. Teraz o mnie zapomniała powiedziała mi że nie wierzy ze ją kocha bo uważa że jestem tak głupi ze sam tego nie wiem nie wiem jak to odbierać. Moim jedynym pomysłem jest to żeby kupić prześcieradła np. i wymalować wielki napis przepraszam kocham cię i ustawić to na ulicy przed domem i do niej zadzwonić żeby to widziała. Kwiaty nie wchodzą w grę bo już jej dawałem ale nadal byłem kretynem. Bo je się że to zły pomysł. Wiem ze zjebałem na maxa ale nie chce się podać bo ona mnie tez kochała i nie prysło to od tak z siebie tylko przez to co zrobiłem.
Tylko zrób to w nocy...bo w ciagu dnia ,obowiązuje zakaz "gromadzenia się"....i do tego ten transparent....he he he;-)
No....faktycznie musisz domalować po jednym aniołku po rogach i pod napisem np."nie chciałem tego zjebać"...domaluj
pacyfę.....:)))) A o straż miejską nocą sie nie bój...nie urzędują :))))))))))))))

Jest w człowieku takie pragnienie ,, żeby komuś na mnie zależało ''
to jest podstawowa potrzeba milosci ........
ale łatwo to zniszczyć , zabić w człowieku ..... właśnie takim chamstwem jak autor prezentuje
kto wie , czy Jego już nie skreśliła .... :|

Wiem ze zjebałem lawet nie wiesz jaki mam żal do siebie nie znasz mnie wiec nie komentuj. Po 2 nie wiesz jakimi uczuciami się kierowałem bo po tym czułem się zdradzony a dopiero że się pomyliłem po kilku miesiącach. I nie mów że jestem samolubny ze myśle o sobie bo Jeśli by każdy podawał się łatwo to by nikt do siebie nie wracał.

110111011111 tylko nie od takiego goscia jak autor .
dała mu szanse 2 razy , nie wykorzystał ..... moze mieć żal tylko do siebie .....
chociaż .... podobno do 3 razy sztuka ....... :D
heh, a ja słyszałem, że w miłości, to do... 9378346 razy sztuka! :))

"Kto się lubi ten się czubi", "Miłość ci wszystko wybaczy" i takie tam. ;-)
Czasem o swoje szczęście trzeba nieźle powalczyć.
... by potem przyszło nam rzewnie a gorzko zapłakać, że się tą walkę wygrało! :))
Bernardoo

Pewnie masz rację Bernardoo , bo masz większe doświadczenie .....
ja takich szans nie daje po raz drugi - może ta dziewczyna jest bardziej wyrozumiała
niech próbuje ..... może rzeczywisćie ta dziewczyna jeszcze go kocha :D

thcdawid1 Wiem ze zjebałem lawet nie wiesz jaki mam żal do siebie nie znasz mnie wiec nie komentuj. Po 2 nie wiesz jakimi uczuciami się kierowałem bo po tym czułem się zdradzony a dopiero że się pomyliłem po kilku miesiącach. I nie mów że jestem samolubny ze myśle o sobie bo Jeśli by każdy podawał się łatwo to by nikt do siebie nie wracał.
Aby to raz ? Ale nic co trwa wiecznie, zmarnować się nie może...np...Twoja miłość i zjeby cykliczne :)) Spoksik...Ona
Ci wybaczy...no chyba ,że zmądrzała, a wtedy to jeden transparent ....to stanowczo zbyt mało:)))

Nostra07

Aby to raz ? Ale nic co trwa wiecznie, zmarnować się nie może...np...Twoja miłość i zjeby cykliczne :)) Spoksik...Ona
Ci wybaczy...no chyba ,że zmądrzała, a wtedy to jeden transparent ....to stanowczo zbyt mało:)))
To może lepiej niech zdejmie gacie i wywiesi na transparencie, zadziała na pewno:)

110111011111 Pewnie masz rację Bernardoo , bo masz większe doświadczenie .....
ja takich szans nie daje po raz drugi - może ta dziewczyna jest bardziej wyrozumiała
niech próbuje ..... może rzeczywisćie ta dziewczyna jeszcze go kocha :D
A skąd u Ciebie ta bezlitosność w nie dawaniu drugiej (a co dopiero 9378346-tej) szansy?
Ja tam zwykle wybaczam, wybaczam i wybaczam...
... i mi zwykle też się wybacza, wybacza i wybacza... :))
Bernardoo
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • jak powiedzie byej dziewczynie e j kocham
  • jak powiedziec bylej dziewczynie ze ja kocham
  • jak powiedziec bylej ze ja kocham
  • jak powiedzieć byłej dziewczynie że ją kocham
  • jak powedziec do bylej ze nadal ja kocham
  • napisa byej dziewczynie ze ja kocham
  • co powiedzie byej dziewczynie
  • Czy powiedzie byemu e kocham
  • zjebalem zwiazek ale nadal ja kocham