466
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń30 tys.
  • Odpowiedzi142
  • Ocen na +81
466 ppt ?

chce zmienić płeć (143)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

chce zmienić płeć

Napisał(a): dilerka -

Mam już dość tych ciuciubabek, cycki się majdają, w głowie pustka,
stale się malować, nigdzie nie mogę wyjść bo gwałcą, szpilki, kremy, rajtuzy .
Faceci stale się ślinią i gapią na mój tyłek, każdy chce mnie przelecieć i
obślinić i obłapiać zafajdanymi łapskami
.Mam dosyć miesiączek, ciąż, dzieci, pieluch, odżywek .
Nie chcę być krową rozpłodową i nie chce się nikim opiekować .
Jedyne co sprawia mi frajdę to jazda na motocyklu i wędrówki szlakami
górskimi .
Duszę się w tym świecie w którym żyje .
Dusze się w ciele kobiety i chciałabym zmienić płeć i pozbyć się tej rozrodczej
aparatury i cycków .
Pozbyłam się już jednego dzieciaka w okienku i nie chcę już kolejnych .
Chcę uciec jak najdalej, schować się pozbyć się tej społecznej roli jakiej się
ode mnie oczekuje .
Tak specjalnie to nie chcę być facetem, ale zmiana płci pomoże mi uciec od
bycia babskiem którym jestem .
Bycie kobietą to przekleństwo, chce założyć męskie ubranie, dżinsy i ciemne
okulary i zostawić ten społeczny podział ról za sobą .

Re: chce zmienić płeć

Napisał(a): Antoinette -

Pomyśl , przy mnianie płci , obetną Ci cycki, z tych cycków wsadzą Ci między nogi kawał flaka na pompkę , no bo inaczej się nie da, będziesz musiała sama się pompować, no i do tego cycki między nogami nosić, a na piersiach będziesz mieć dziury srzyte na okrętkę. Nie lepiej Ci się wysterylizować? i kto Ci broni zakładać dżinsy i nosić męskie ubranie, ja tam noszę dżinsy nawet męskie koszule , ale jak koniecznie chcesz zmienić tą płeć, to zmieniaj , ja to bym zaczeła najpierw od tych dżinsów i męskich ubrań no ewetulanie ogoliłabym się na łyso , bo łyse to męskie , ale ja to się bólu boję no i te cycki mędzy nogami mnie przerażają ;)

Napisał(a): XXXXXXXXXXXXXXX -

W pełni cię rozumiem ;) Jako laska ani dżinsów ani okularów założyć przecież nie możesz a ta rozpłodowa aparatura to faktycznie obrzydliwość i jakieś pieprzone przekleństwo ;))) Najgorsze jest w tym wszystkim jednak to że możesz się jakiemuś facetowi podobać i przyznam że nawet sobie nie wyobrażam jakie katusze musisz wtedy przechodzić a to jak sobie z nimi radzisz to już jest dla mnie zupełnie niepojęte ;))) To przecież prawdziwy koszmar gdy masz świadomość że ktoś chciałby cię dotykać a jakby chciał robić coś więcej..?! ;)))
Moja wyobraźnia nie sięga takich wyżyn intelektualnych które pozwalałby mi zrozumieć twoją mękę ;)))

XXXXXXXXXXXXXXX W pełni cię rozumiem ;) Jako laska ani dżinsów ani okularów założyć przecież nie możesz a ta rozpłodowa aparatura to faktycznie obrzydliwość i jakieś pieprzone przekleństwo ;))) Najgorsze jest w tym wszystkim jednak to że możesz się jakiemuś facetowi podobać i przyznam że nawet sobie nie wyobrażam jakie katusze musisz wtedy przechodzić a to jak sobie z nimi radzisz to już jest dla mnie zupełnie niepojęte ;))) To przecież prawdziwy koszmar gdy masz świadomość że ktoś chciałby cię dotykać a jakby chciał robić coś więcej..?! ;)))
Moja wyobraźnia nie sięga takich wyżyn intelektualnych które pozwalałby mi zrozumieć twoją mękę ;)))
Ty ją rozumiesz, bo nie masz cycków, inaczej byś gadał jakbyś je miał a jak mieliby Ci je obciąc i wsadzić między nogi , to inaczej byś gadał. Chciałbyś , żeby Ci interes podzielili na pół i powiesili na piersiach , no i jeszcze sam musiałbyś się poppować , ech masakra . Cffaniakujesz , bo nic nie zmieniasz :)

Napisał(a): XXXXXXXXXXXXXXX -

Antoinette Ty ją rozumiesz, bo nie masz cycków, inaczej byś gadał jakbyś je miał a jak mieliby Ci je obciąc i wsadzić między nogi , to inaczej byś gadał. Chciałbyś , żeby Ci interes podzielili na pół i powiesili na piersiach , no i jeszcze sam musiałbyś się poppować , ech masakra . Cffaniakujesz , bo nic nie zmieniasz :)
Antośka ;) Ja wszystko rozumiem ale niczego nie dam sobie ani na pół ani w żadnych innych proporcjach rozcinać ;)))

Napisał(a): mrruuu -

XXXXXXXXXXXXXXX
Antoinette Ty ją rozumiesz, bo nie masz cycków, inaczej byś gadał jakbyś je miał a jak mieliby Ci je obciąc i wsadzić między nogi , to inaczej byś gadał. Chciałbyś , żeby Ci interes podzielili na pół i powiesili na piersiach , no i jeszcze sam musiałbyś się poppować , ech masakra . Cffaniakujesz , bo nic nie zmieniasz :)
Antośka ;) Ja wszystko rozumiem ale niczego nie dam sobie ani na pół ani w żadnych innych proporcjach rozcinać ;)))
To będziesz z jednym chudym cyckiem chodził ;-)

XXXXXXXXXXXXXXX
Jeju ja na śmierć zapomiałam o aparacie rozrodczym , cycki to mały pikuś, rozcieli by cie do pępka, tak żeby głowa dziecka weszła. Ale nic nie piszę więcej , bo i tak ta co chiała się przerobić uciekła , tak się przestraszyła. Widzisz co narobiłeś???? Przepłoszyłeś laskę i Ona teraz się przerobi w niewedzy :)

Napisał(a): dilerka -

~Joasia Jestem też kobietą i może nie do końca chcę tego czego Ty chcesz, ale bardzo podoba mi się Twoje rewolucyjne myślenie. Masz fantazję, kochasz wolność, niezależność i swobodę. Powodzenia:))
Moja matka tak żyła jak ja żyje i skończyła w wariatkowie .
Pozostała sama z trójką głodnych bachorów i ja byłam tym bachorem .
Faceci traktowali mamę jak publiczny kibel i do dziś pamiętam awantury
i burdy .
Mama była też bita przez pijanych konkubentów .
Brzydzę się tym, żygam na to wszystko, na baby, na dzieci, na cały ten syf .
Zygam na wszystkich facetów i cały męski ród .
Nic to nie warte .

« Wróć do tematów
Do góry strony: chce zmienić płeć