21
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń699
  • Odpowiedzi7
  • Ocen na +28
21 ppt ?

chemioterapia (8)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

chemioterapia

Napisał(a): ZIBIBOSSO -

W mojej okolicy , w ciagu 2 lat zmarlo na raka 5 osob. Byli w wieku od 40 - 55 lat. Wszyscy byli na chemioterapii a jednak zmarli. Poszukalem w internecie i tu szokujace odkrycie. Swiatowe statystyki podaja 5 % skutecznosc chemioterapii w leczeniu nowotworow (raka). Pytam sie, dlaczego przy takiej skutecznosci chemioterapia jest tak masowo stosowana. Po wykryciu nowotworu prawie automatycznie kieruje sie pacjenta na chemioterapie. Odpowiedz. Bo wszyscy na chemioterapii dobrze zarabiaja. Szpitale, lekarze, apteki, personel, czyli ogolnie sluzba zdrowia. A pacjent, no coz - takie przyslowiowe mieso armatnie. Znany prof. Religa, minister zdrowia zmarl na raka. Poddal sie operacji, ale chemii nie chcial, bo znal te 5 % skutecznosci.
INTERIA.PL

Re: chemioterapia

Napisał(a): walduskiepski -

ZIBIBOSSO W mojej okolicy , w ciagu 2 lat zmarlo na raka 5 osob. Byli w wieku od 40 - 55 lat. Wszyscy byli na chemioterapii a jednak zmarli. Poszukalem w internecie i tu szokujace odkrycie. Swiatowe statystyki podaja 5 % skutecznosc chemioterapii w leczeniu nowotworow (raka). Pytam sie, dlaczego przy takiej skutecznosci chemioterapia jest tak masowo stosowana. Po wykryciu nowotworu prawie automatycznie kieruje sie pacjenta na chemioterapie. Odpowiedz. Bo wszyscy na chemioterapii dobrze zarabiaja. Szpitale, lekarze, apteki, personel, czyli ogolnie sluzba zdrowia. A pacjent, no coz - takie przyslowiowe mieso armatnie. Znany prof. Religa, minister zdrowia zmarl na raka. Poddal sie operacji, ale chemii nie chcial, bo znal te 5 % skutecznosci.
I chyba dobrze zrobił, wolalbym juz chyba umrzec naturalnie albo zeby ktos mnie dobil a nie ludzil sie na te 5%.

--
http://www.un(...)itoring

Napisał(a): gość -

ZIBIBOSSO W mojej okolicy , w ciagu 2 lat zmarlo na raka 5 osob. Byli w wieku od 40 - 55 lat. Wszyscy byli na chemioterapii a jednak zmarli. Poszukalem w internecie i tu szokujace odkrycie. Swiatowe statystyki podaja 5 % skutecznosc chemioterapii w leczeniu nowotworow (raka). Pytam sie, dlaczego przy takiej skutecznosci chemioterapia jest tak masowo stosowana. Po wykryciu nowotworu prawie automatycznie kieruje sie pacjenta na chemioterapie. Odpowiedz. Bo wszyscy na chemioterapii dobrze zarabiaja. Szpitale, lekarze, apteki, personel, czyli ogolnie sluzba zdrowia. A pacjent, no coz - takie przyslowiowe mieso armatnie. Znany prof. Religa, minister zdrowia zmarl na raka. Poddal sie operacji, ale chemii nie chcial, bo znal te 5 % skutecznosci.
NIEPRAWDA
Nie chcę bronić systemu, a tylko obalić zabobony. Religa nie poddał się leczeniu, bo jak sadzę - jego nowotwór nie był wyleczalny, a chemioterapia byłaby tylko terapią paliatywną - czyli wiele cierpienia w zamian za niewiele. Taka terapia jest też stosowana w naszej medycynie, a czemu? Bo lekarze nie znają innych sposobów leczenia nowotworu. Niestety. Chemioterapia to straszna droga, ale nic nierobienie jest lepsze? Nie wiem. Są rodzaje nowotworów, które poddają się chemii, a są i takie, które tylko chwilowo chemia potrafi zatrzymać, a czasem i mimo leków nasz organizm sam się niszczy wytwarzając coraz to nowe i bardziej rozległe miejsca ogniskowe.

Napisał(a): gość -

Niestety nie jest to przyjemne leczenie, ale ja znam wiele osób które dzięki chemiioterapii mogły się wyleczyć i żyją do tej pory, oczywiście z ryzykiem nawrotu, ale mają szansę. Fakt że bardzo ważne jest wczesne wykrycie raka i to daje też większą szansę na wyleczenie

Napisał(a): rafal333 -

walduskiepski
I chyba dobrze zrobił, wolalbym juz chyba umrzec naturalnie albo zeby ktos mnie dobil a nie ludzil sie na te 5%.

--
http://www.un(...)itoring Chemioterapia pomaga ale gdy nowotwór nie jest tak bardzo zaawansowany.

Napisał(a): ~Jurek -

W przypadku mojego dziadka chemioterapia okazała się skuteczna. Spowodowała, że schudła kilkanaście kilogramów i był strasznie słaby, ale przeżył. Udało się go teraz z tego osłabienia w znacznym stopniu wyciągnąć. Dbamy o jego dietę, odpowiednią ilość kalorii udaje nam się zapewnić dodając do posiłków Nutramil, który świetnie się przyswaja. Na nutramil.pl/poradnik-kulinarny znaleźliśmy sporo przepisów z tym preparatem, banalne w przygotowaniu
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • czy sa osoby ktore nie poddaly sie chemioterapi
  • religa chemioterapia
  • chemioterapia skutecznosc forum
  • chemioterapia statystyki
  • czy religa podda si chemi
  • skutecznosc chemioterapi
  • ip a skutecznosc chemioterapii
  • chemioterapia forum
  • religa nie chcial chemi
  • Czy lekarze poddaj si chemioterapii