Komentarze (25)

Dodaj komentarz

Napisał(a): Arkan -

Coś nie zgodne z powszechną propagandą toż to Chińczycy robią za miskę ryżu a tu proszę Polacy przebili a tak poważnie to zarobki w chinach są podobne jak u nas z tym że wszystko jest od 3-5 razy tańsze a za kilkanaście lat to świat będzie pracował dla ChRL a nie odwrotnie mają potężną kasę którą inwestują w duże zakłady na całym świecie wykupują i inwestują w rozwój np.Volvo jak mieli Amerykanie to padało przejęli Chińczycy kwitnie, najczęściej nazwy zakładów zostają stare żeby nie drażnić opinii publicznej ale właściciel jest w Pekinie dochód też w Polsce też sporo przejęli Kraśnik-łożyska , Waryński-Bumar koparki, same trzymanie papieru $ nic nie daje ale zakład produkcyjny pomnaża dochód to jest inwestycja na wiele lat a oni kredytów z zachodu żeby tyrać na % nie potrzebują bardzo mądry naród no i ciekawostka na koniec w 1989r.Polska była kilka krotnie bogatsza i rozwinięta od Chin w/g danych ONZ jak po 28 latach demokracji porównać oba kraje ?
Odpowiedzi (3)

Napisał(a): xyz -

ZATRUDNIĄ CHIŃCZYKÓW JUŻ TO ROBILI NIE RAZ WIĘC NIE WIEM Z CZEGO SIĘ KTOŚ CIESZY - CHIŃCZYCY TO KOMUNIŚCI
Odpowiedzi (4)

Napisał(a): emerytSG -

Śmiać, czy płakać. Nie tak dawno temu zawracałem tą biedotę z granicy. Brawo biesiadnicy Okrągłego Koryta.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): bobi -

Po przeczytaniui tytułu myslałem ze sie pomylili i powinno byc raczej
"zatrudnia w Polsce 2 tys Chinczykow"
Odpowiedź (0)

Napisał(a): Tom34 -

Przy wytwarzaniu akumulatorów emitowanych jest masa trucizn, dlatego nie w niemczech,tylko u nas
Odpowiedź (0)

Napisał(a): !!! -

Nie wstyd wam zniekształcone przez wyzsze ogłupialnie goje RP u obcego na swej ziemi pracować? JAK PODLI I GLUPI DLA MNIE JESTEŚCIE NA ROWNI BRZYDZĘ SIE WAMI JAK I ODCHODAMI.
Odpowiedzi (1)
Odpowiedzi (2)

Napisał(a): znafca -

poczekajmy na uwiarygodnienie w postaci prezentacji p. premiera Mateusza...
Odpowiedź (0)
Odpowiedź (0)

Napisał(a): JUREK BERLIN -

POLSKA JAKO NAJMADRZEJSZY NAROD NA SWIECIE POWINIEN
ICH ZATRUDNIC
Odpowiedź (0)
Dodaj komentarz