373
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń32 tys.
  • Odpowiedzi39
  • Ocen na +26
373 ppt ?

chłopak córki i zdrada? (40)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

chłopak córki i zdrada?

Napisał(a): hunter7643 -

Witam, mam pewien problem. Moja córka od jakiegoś czasu spotyka się z chłopakiem. Wszystko było w porządku do wczoraj, kiedy przez przypadek usłyszałem jego rozmowę przez telefon, gdzie mówił "kochanie nie mogę teraz rozmawiać" " zostałem w pracy po godzinach, bo przecież jutro mam ten ważny projekt" itp.
Co mam w tej sytuacji zrobić? Powiedzieć jej co usłyszałem, czy może spróbować z nim porozmawiać. Z jednej strony nie chcę żeby cierpiała przez faceta, z drugiej nie mam pewności, że ją zdradza przez kilka usłyszanych słów przez telefon, a nie chcę się zbytnio wtrącać w jej życie, gdyż jest już pełnoletnia...

Re: chłopak córki i zdrada?

Napisał(a): Kajetana -

Mojej córki chłopak zrobił dziecko innej....wiesz jak to przeżyła?
Niby nie.powinno się wtrącać ale.... nie pozwolić tez krzywdzic własnego dziecka.
Drugiej córki chłopak był zwykłym gnojkiem, źle ja traktował....powiedziałam co myślę podkreślając ze ją zawsze będę kochać cokolwiek postanowi i drzwi ma otwarte...nie odzywała się kilka miesięcy ale rozstala się z nim. Teraz przyznaje mi racje. Bylo mi przykro ale wiedzialam/wierzyłam że przejrzy. Przejrzała.
Teraz obie sa szczęśliwe i mają chyba "normalnych" :D

Pogadaj z nią. Nie z nim. Z miłością i troską przemow...na spokojnie.

Napisał(a): ~zzz -

UWAGA, FAŁSZYWY WĄTEK. W inny poście ten sam "hunter7643" pisze, że jest "studentem pierwszego roku", i pyta o siłownie w Krakowie (reklama!, ten portal jest z Krakowa). W tym poście nagle jest tatusiem albo mamusią dorastającej panny. KOLEJNA żałosna próba rozruszania tego pseudoforum przez redakcję, które bez takich fałszywych wrzutek dawno by nie istniało.

Napisał(a): gość -

Żeby nie popełnić gafy sprawdź się jako detektyw zrób mały dyskretny wywiad a jak będziesz miał pewność wtedy porozmawiaj z córką bo oskarżyć kogoś bez dowodu jest prosto ale potem ciężko było by dziecku popatrzeć w oczy
« Wróć do tematów
Do góry strony: chłopak córki i zdrada?