674
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń53 tys.
  • Odpowiedzi85
  • Ocen na +197
674 ppt ?

Chodzenie bez bielizny wzmaga podniecenie (86)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Chodzenie bez bielizny wzmaga podniecenie

Napisał(a): ~TakaOna -

Na imprezie rozmawiałam z pewnym kolegą, który zdradził mi, że od jakiegoś czasu nie nosi bielizny dzięki czemu jego penis bardziej uwydatnia się na spodniach. Fakt, sama nie raz to zauważyłam. Co więcej, powiedział, że oprócz tego że kobiety, które to widzą są bardziej "chętne" to i on jest bardziej pobudzony do działania.
Idąc tym tokiem postanowiłam sama to wypróbować , zwłaszcza, że teraz jest lato i im mniej warstw tym lepiej :)
Uczucie jest niesamowite, kiedy idę w letnie popołudnie w sukience i sama myśl, że nie mam nic pod spodem tak mnie nakręca, że od razu po wejściu do domu oddaje się rozkoszom z moim mężem.

PS. Mąż jeszcze nie wie co jest powodem takiego pobudzenia ;)
INTERIA.PL

Re: Chodzenie bez bielizny wzmaga podniecenie

Napisał(a): ~TakaOna -

~MAELA No ale jak to bez bielizny? Tak na ulicy? A w jakiej długości spódnicy chodzisz? Mnie chyba bardziej, by jednak stres dopadł niż podniecenie.
W każdej długości :) Stres? Ale z jakiego powodu??? Nikt raczej nie zagląda pod spódnicę/sukienkę zwłaszcza na ulicy

Napisał(a): ~emeryt -

Jeżeli ma dodatkowo usuniętą warstwę filtracyjną, to zasysa pyły zawieszone PM 10 i PM 2,5, co może doprowadzić do obtarć i zarysowań,a połączenie nieodfiltrowanych cząstek tlenków siarki i tlenków azotu z wewnętrzną wilgocią powoduje powstanie kwasu siarkawego i azotawego, co może doprowadzić do znacznych wżerów korozyjnych.
A w dzień deszczowy mogą nalać się brudy z rozbryzgów kałuży.
Warto tak ryzykować?

Napisał(a): ~czytelnik -

~emeryt Jeżeli ma dodatkowo usuniętą warstwę filtracyjną, to zasysa pyły zawieszone PM 10 i PM 2,5, co może doprowadzić do obtarć i zarysowań,a połączenie nieodfiltrowanych cząstek tlenków siarki i tlenków azotu z wewnętrzną wilgocią powoduje powstanie kwasu siarkawego i azotawego, co może doprowadzić do znacznych wżerów korozyjnych.
Warto tak ryzykować?
............... To wszystko niby w powietrzu?. A jak ty tym powietrzem oddychasz?!. Napisz jaką maskę uzywasz skoro takiś przestraszony. Jak zauważę cię w mieście to ... przejdę na drugą stronę ulicy. Bo się jeszcze twoim strachę zarażę...

Napisał(a): ~piter -

Ja od lat nie zakładam bielizny,nie widzę w tym nic dziwnego.
Po naszym mieszkaniu również chodzę na golasa a w szczególności wieczorem po kąpieli bo już nie opłaca się ubierać.
Niektóre odpowiedzi są tak kretyńskie że nie idzie tego czytać,jeżeli odpowiada Ci i nie przeszkadza taki sposób chodzenia to rób jak uważasz ,nie przejmuj się innymi.
Lecz gdy idziesz do lekarza to radzę założyć tą bieliznę bo będziesz w małym szoku tak jak ja gdy musiałem rozebrać się przy kilku praktykantkach w trakcie badań.Było małe zaskoczenie ale i zabawnie
Pozdrawiam i powodzenia

Napisał(a): ~emeryt -

~czytelnik
~emeryt Jeżeli ma dodatkowo usuniętą warstwę filtracyjną, to zasysa pyły zawieszone PM 10 i PM 2,5, co może doprowadzić do obtarć i zarysowań,a połączenie nieodfiltrowanych cząstek tlenków siarki i tlenków azotu z wewnętrzną wilgocią powoduje powstanie kwasu siarkawego i azotawego, co może doprowadzić do znacznych wżerów korozyjnych.
Warto tak ryzykować?
............... To wszystko niby w powietrzu?. A jak ty tym powietrzem oddychasz?!. Napisz jaką maskę uzywasz skoro takiś przestraszony. Jak zauważę cię w mieście to ... przejdę na drugą stronę ulicy. Bo się jeszcze twoim strachę zarażę...
Wysłuchaj, proszę, pierwszych 15 sekund oficjalnego teledysku [Official Video] Cleo i Donatana "My Słowianie" lub poszukaj definicji pojęcia "ironia"
« Wróć do tematów
Do góry strony: Chodzenie bez bielizny wzmaga podniecenie