361
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń30 tys.
  • Odpowiedzi53
  • Ocen na +30
361 ppt ?

choinka sztuczna czy prawdziwa? (54)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

choinka sztuczna czy prawdziwa?

Napisał(a): ~agata -

święta tuż, tuż a ja nie wiem jaką choinkę kupić.. to będą moje pierwsze święta w nowym mieszkaniu i zastanawiamy się z mężem czy powinniśmy mieć choinkę sztuczną czy prawdziwą? ja skłaniam się ku sztucznej bo można wykorzystać ją przez kilka lat, mąż jest tradycjonalistą i on zawsze musi mieć żywą, żeby ładnie pachniało lasem. mam pewne obawy bo czytałam że w żywych czasami żyją kleszcze a nie uśmiechają mi się święta z niespodziankami.. doradźcie proszę czy lepiej kupić żywą czy sztuczną choinkę.
INTERIA.PL

Re: choinka sztuczna czy prawdziwa?

Napisał(a): ~Gośc -

~gość Naprawdę myślicie, że przez żywą choinkę można nabawić się kleszcza?!! :( A ja tak uwielbiam żywe drzewka na święta nadają taki specyficzny klimat. Sztuczna choinka to nie to samo...
Kiedyś (50 lat temu) tak mało się słyszało o kleszczach, teraz dużo więcej więc nie zdziwiłbym się gdyby na choinkach z lasu były kleszcze.

Napisał(a): ~wui -

~Gośc
~gość Naprawdę myślicie, że przez żywą choinkę można nabawić się kleszcza?!! :( A ja tak uwielbiam żywe drzewka na święta nadają taki specyficzny klimat. Sztuczna choinka to nie to samo...
Kiedyś (50 lat temu) tak mało się słyszało o kleszczach, teraz dużo więcej więc nie zdziwiłbym się gdyby na choinkach z lasu były kleszcze.
Pitu pitu. Kiedyś kleszcze też były, i miały się dobrze, tylko nikt się nimi nie przejmował. Jak się wgryzł, to się go wyciągało i po sprawie. A dziś każą do lekarza biec.

Napisał(a): ~hey -

~janina23 ja nie kupuje żywych choinek odkąd mój syn miał kleszcza 2 lata temu - teraz w sklepach mamy tyle pięknych sztucznych choinek że jest w czym wybierać!
pewnie jesteś sprzedawczynią sztucznych choinek ,że tak wychwalasz ten plastik a kleszcze na choinkach to bzdury.
« Wróć do tematów
Do góry strony: choinka sztuczna czy prawdziwa?