Cicha epidemia wirusa HCV - apel lekarzy (113)

Cicha epidemia wirusa HCV - apel lekarzy

Temat dotyczy artykułu: Cicha epidemia wirusa HCV - apel lekarzy

Lekarze alarmują: następuje cicha epidemia wirusowego zapalenia wątroby typu C. Mówią wręcz o "wirusowej bombie zegarowej". Apelują o czujność do każdego z nas, o ścisłe przestrzeganie procedur medycznych i odpowiedni nadzór sanitarny.

Komentarze (113)

Dodaj komentarz

Napisał(a): jokero36 -

Hej..jak wiadomo w Polsce na leczenie czeka sie latami i zapewne nic sie nie zmieni w ciagu nastepnych kilku lat...na rynkach zagranicznych mozna dostac leki o identycznym dzialaniu za kilkukrotnie nizsza cene zaledwie w ciagu kilku dni,wiem bo moj brat mial identyczny problem...jezeli ktos bedzie zainteresowany informacjami na ten temat zapraszam na priv (gg 5940023)..Pzdr
Odpowiedź (0)

Napisał(a): PRAWDA HCV A-Z -

2013-12-08, 23:49 Moja Prawda o HCV

Co Do Biopsji To Wygląda Tak Kładziesz Się Na Łóżko Wyginasz Się Jak Banan Lekarz Strzykawką Przebija Ci Skore Wcześniej Ją Mrożąc I Na Żywca Wbija Się W Wątrobę I Wyciąga Strzykawką Kawałek Wątroby. Potniej Ją Wysyłają W Moim Przypadku Do Wrocławia I Czekasz 1.5 Miesiąca Na Wyniki Czy Masz Raka I Jaki Jest Wirus Tzn. W Stopniu - Silnym Czy Słabym - Jak Słabym To Nfz Da Ci Kasę Na Leczenie I Czekasz Do 5 Lat Ja Czekałem 3 Lata Jak Silny Wirus To Nfz Nie Da Ci Kasy I Rob Co Chcesz !!!. Co Do Biopsji To Tylko Tak Strasznie Napisałem Spokojnie Wątroba Nie Jest W Cale Unerwiona I Nic Nie Czujesz - A Co Do Wątroby To Dodam Cyt. To Nie Prawda Że Wątroba Was Boli - Wygląda To Tak Jak Wątroba Źle Się Czuje To Się Powiększa I Uciska Na Inne Narządy W Brzuchu I To One Was Kują I Bolą A Nie Wątroba Pamiętajcie !!!. Teraz Do Mnie Jestem Mundurowy I Pracuje Mając Hcv Dlaczego Gdyż To Ukrywam Bo Jak Bym Powiedział Prawdę To Już Bym Nie Pracował A Jak To Ukrywam Nosze Zaświadczenia Jak Są Badania Profilaktyczne I Jak Się Czepiają Że Mam Wysoki Alt I Bilubiryne To Przedstawiam Zaświadczenie Że Podjąłem Leczenie W Poradni Hepatologiczne I Gówno Ich To Interesuje Czy Mam Wirusa Czy Nie Ich Interesuje Moja Podkładka !!!. Co Do Mojego Leczenia Rybarywina I Interferonem To Wyglądało Tak - Pierwszy Zastrzyk Robisz W Szpitalu Aby Się Nauczyć Natomiast Pozostałe W Domu. Po Pierwszym Strzale Po Ok. 5 Godzinach Dostałem Temperatury Ok 37.5 Ale Dostałem Na Zbicie I Po Wszystkim Od Razu Temperatura Zeszła - Później Robiłem Zastrzyki W Domu I Co Miesiąc Jeżdżę Do Szpitala Na 3 Dni Na Kontrole - Teraz Jestem W 18 Tygodniu Zastrzyków I Wygląda To Tak Jestem Nerwowy Strasznie Łapie Depresji Myśli Dziwne Straszne Ale Po Godzinie To Przechodzi T Tak Dale I Tak Dalej - Uwaga Mi Pomaga Picie Dużo Zielonej Herbaty Wam Też Polecam - Dobrze Przechodzę Kuracje !!!. Nadal Się Leczę Wiec O Końcowych Efektach Nie Będę Się Opisywał - Trzymajcie Się Wirus-Owcy Z Hcv !!!.
2013-12-13, 09:02

Zdaje się, że przedwczoraj Trybunał Konstytucyjny rozpatrywał sprawę, gdzie chory na WZW mundurowy zaskarżył przepisy dotyczące zakazu pracy w policji. Taki zakaz był niezgodny z Konstytucją... Zobaczymy jak się wypowie TK.
OTO LINK:http://www.po(...)atid=13
Policjant i strażak mogą mieć AIDS OTO LINK:http://www.po(...)atid=13
Jestem W 10 Miesiącu Karmienia Rybawiryną I Interferonem I Powiem Tak Zastrzyki Już Nie Odczuwam Mój Organizm Się Przyzwyczaił Depresja Trochę Zeszła Na Razie Brak Wirusa Ale Było Już Ciężko Gdyż Lekarz Prowadzący Chciał Przerwać Leczenie Gdyż Spadły Mi Czerwone Krwinki Lecz Zacząłem Pic Codziennie 0.5 Litra Sok Z Buraki Czerwone Które Przyrządza W Sokowirówce Oczywiście Świeże Nie Gotowane Oraz Zamiast Pic Zielona Herbatę Odstawiłem I Pije Pokrzywę I Wyniki Po 2 Tygodniach Wzrosły Tzn Czerwone Krwinki !!!. Walka Trwa - Pozdrawiam I Się Trzymajcie Wirusowy Hcv :- )
Oto Co To Jest Sok Z Buraków Oraz Jak Go Zrobić Youtube Linki:http://www.yo(...)6f1GDdk ORAZ DRUGI LINKhttp://www.yo(...)P8vNGPY
Za 1 miesiąc kończę leczenie i zastanawiam się dlaczego ALAT się utrzymuje mam go 100 - 120 ??? i ie spada - czyżby wiru się utrzymywał ???. Bilirubina spada i inne ale ALAT nie Proszę o POMOC !!!. Ponadto jak biorę zastrzyk raz w tygodniu to już go wcale nie odczuwam - chyba się organizm przyzwyczaił ???. Spadają mi czerwone krwinki - ale pije sak z buraków i WALCZĘ i WALCZĘ !!!.

Na początku przez 6 miesięcy sprawdzali co miesiąc a teraz z tego co wiem to na końcu leczenia

Powiem to tak - bym się naprawdę wkurzył jak przez 1 rok walenia Chemii wirus by się uaktywnił - Poinformuje na końcu leczenia - co i jak - POZDRAWIAM Wirus-owców HCV
A co do leków które biorę to: z wybarwianą wite-mię E 400 ( na receptę 1 dziennie ) oraz brałem heparegen 3 razy dziennie po 1 tabletce. Teraz 17.06.2014 r. byłem u lekarza gdzie się leczę na wątrobę tzn. w oddziale z
Odpowiedź (0)

Napisał(a): hania -

Lobby farmaceutyczne rusza do boju. Nie przestrzegać podstawowych zasad higieny, wszystko olać. Na skróty odfajkować, zaszczepić się.
Odpowiedzi (1)

Napisał(a): PRAWDA O HCV,.,. -

CO DO BIOPSJI TO WYGLĄDA TAK KŁADZIESZ SIĘ NA ŁÓŻKO WYGINASZ SIĘ JAK BANAN LEKARZ STRZYKAWKĄ PRZEBIJA CI SKORE WCZEŚNIEJ JĄ MROŻĄC I NA ŻYWCA WBIJA SIĘ W WĄTROBĘ I WYCIĄGA STRZYKAWKĄ KAWAŁEK WĄTROBY. POTNIEJ JĄ WYSYŁAJĄ W MOIM PRZYPADKU DO WROCŁAWIA I CZEKASZ 1.5 MIESIĄCA NA WYNIKI CZY MASZ RAKA I JAKI JEST WIRUS TZN. W STOPNIU - SILNYM CZY SŁABYM - JAK SŁABYM TO NFZ DA CI KASĘ NA LECZENIE I CZEKASZ DO 5 LAT JA CZEKAŁEM 3 LATA JAK SILNY WIRUS TO NFZ NIE DA CI KASY I ROB CO CHCESZ !!!. CO DO BIOPSJI TO TYLKO TAK STRASZNIE NAPISAŁEM SPOKOJNIE WĄTROBA NIE JEST W CALE UNERWIONA I NIC NIE CZUJESZ - A CO DO WĄTROBY TO DODAM CYT. TO NIE PRAWDA ŻE WĄTROBA WAS BOLI - WYGLĄDA TO TAK JAK WĄTROBA ŹLE SIĘ CZUJE TO SIĘ POWIĘKSZA I UCISKA NA INNE NARZĄDY W BRZUCHU I TO ONE WAS KUJĄ I BOLĄ A NIE WĄTROBA PAMIĘTAJCIE !!!. TERAZ DO MNIE JESTEM MUNDUROWY I PRACUJE MAJĄC HCV DLACZEGO GDYŻ TO UKRYWAM BO JAK BYM POWIEDZIAŁ PRAWDĘ TO JUŻ BYM NIE PRACOWAŁ A JAK TO UKRYWAM NOSZE ZAŚWIADCZENIA JAK SĄ BADANIA PROFILAKTYCZNE I JAK SIĘ CZEPIAJĄ ŻE MAM WYSOKI ALT I BILUBIRYNE TO PRZEDSTAWIAM ZAŚWIADCZENIE ŻE PODJĄŁEM LECZENIE W PORADNI HEPATOLOGICZNE I GÓWNO ICH TO INTERESUJE CZY MAM WIRUSA CZY NIE ICH INTERESUJE MOJA PODKŁADKA !!!. CO DO MOJEGO LECZENIA RYBARYWINA I INTERFERONEM TO WYGLĄDAŁO TAK - PIERWSZY ZASTZRYK ROBISZ W SZPITALU ABY SIĘ NAUCZYĆ NATOMIAST POZOSTAŁE W DOMU. PO PIERWSZYM STRZALE PO OK. 5 GODZINACH DOSTAŁEM TEMPERATURY OK 37.5 ALE DOSTAŁEM NA ZBICIE I PO WSZYSTKIM OD RAZU TEMPERATURA ZESZŁA - PÓŹNIEJ ROBIŁEM ZASTRZYKI W DOMU I CO MIESIĄC JEŻDŻĘ DO SZPITALA NA 3 DNI NA KONTROLE - TERAZ JESTEM W 18 TYGODNIU ZASTRZYKÓW I WYGLĄDA TO TAK JESTEM NERWOWY STRASZNIE ŁAPIE DEPRESJI MYŚLI DZIWNE STRASZNE ALE PO GODZINIE TO PRZECHODZI T TAK DALE I TAK DALEJ - UWAGA MI POMAGA PICIE DUŻO ZIELONEJ HERBATY WAM TEŻ POLECAM - DOBRZE PRZECHODZĘ KURACJE !!!. NADAL SIĘ LECZĘ WIEC O KOŃCOWYCH EFEKTACH NIE BĘDĘ SIĘ OPISYWAŁ - TRZYMAJCIE SIĘ WIRUS-OWCY Z HCV !!!.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): PRAWDA O HCV -

CO DO BIOPSJI TO WYGLĄDA TAK KŁADZIESZ SIĘ NA ŁÓŻKO WYGINASZ SIĘ JAK BANAN LEKARZ STRZYKAWKĄ PRZEBIJA CI SKORE WCZEŚNIEJ JĄ MROŻĄC I NA ŻYWCA WBIJA SIĘ W WĄTROBĘ I WYCIĄGA STRZYKAWKĄ KAWAŁEK WĄTROBY. POTNIEJ JĄ WYSYŁAJĄ W MOIM PRZYPADKU DO WROCŁAWIA I CZEKASZ 1.5 MIESIĄCA NA WYNIKI CZY MASZ RAKA I JAKI JEST WIRUS TZN. W STOPNIU - SILNYM CZY SŁABYM - JAK SŁABYM TO NFZ DA CI KASĘ NA LECZENIE I CZEKASZ DO 5 LAT JA CZEKAŁEM 3 LATA JAK SILNY WIRUS TO NFZ NIE DA CI KASY I ROB CO CHCESZ !!!. CO DO BIOPSJI TO TYLKO TAK STRASZNIE NAPISAŁEM SPOKOJNIE WĄTROBA NIE JEST W CALE UNERWIONA I NIC NIE CZUJESZ - A CO DO WĄTROBY TO DODAM CYT. TO NIE PRAWDA ŻE WĄTROBA WAS BOLI - WYGLĄDA TO TAK JAK WĄTROBA ŹLE SIĘ CZUJE TO SIĘ POWIĘKSZA I UCISKA NA INNE NARZĄDY W BRZUCHU I TO ONE WAS KUJĄ I BOLĄ A NIE WĄTROBA PAMIĘTAJCIE !!!. TERAZ DO MNIE JESTEM MUNDUROWY I PRACUJE MAJĄC HCV DLACZEGO GDYŻ TO UKRYWAM BO JAK BYM POWIEDZIAŁ PRAWDĘ TO JUŻ BYM NIE PRACOWAŁ A JAK TO UKRYWAM NOSZE ZAŚWIADCZENIA JAK SĄ BADANIA PROFILAKTYCZNE I JAK SIĘ CZEPIAJĄ ŻE MAM WYSOKI ALT I BILUBIRYNE TO PRZEDSTAWIAM ZAŚWIADCZENIE ŻE PODJĄŁEM LECZENIE W PORADNI HEPATOLOGICZNE I GÓWNO ICH TO INTERESUJE CZY MAM WIRUSA CZY NIE ICH INTERESUJE MOJA PODKŁADKA !!!. CO DO MOJEGO LECZENIA RYBARYWINA I INTERFERONEM TO WYGLĄDAŁO TAK - PIERWSZY ZASTZRYK ROBISZ W SZPITALU ABY SIĘ NAUCZYĆ NATOMIAST POZOSTAŁE W DOMU. PO PIERWSZYM STRZALE PO OK. 5 GODZINACH DOSTAŁEM TEMPERATURY OK 37.5 ALE DOSTAŁEM NA ZBICIE I PO WSZYSTKIM OD RAZU TEMPERATURA ZESZŁA - PÓŹNIEJ ROBIŁEM ZASTRZYKI W DOMU I CO MIESIĄC JEŻDŻĘ DO SZPITALA NA 3 DNI NA KONTROLE - TERAZ JESTEM W 18 TYGODNIU ZASTRZYKÓW I WYGLĄDA TO TAK JESTEM NERWOWY STRASZNIE ŁAPIE DEPRESJI MYŚLI DZIWNE STRASZNE ALE PO GODZINIE TO PRZECHODZI T TAK DALE I TAK DALEJ - UWAGA MI POMAGA PICIE DUŻO ZIELONEJ HERBATY WAM TEŻ POLECAM - DOBRZE PRZECHODZĘ KURACJE !!!. NADAL SIĘ LECZĘ WIEC O KOŃCOWYCH EFEKTACH NIE BĘDĘ SIĘ OPISYWAŁ - TRZYMAJCIE SIĘ WIRUS-OWCY Z HCV !!!.
Odpowiedź (0)
Odpowiedź (0)

Napisał(a): konsument -

Podlałam kwiatka woda gazowana żywiec i teraz mi kwaitek usycha.To co my pijemy? konsument
Odpowiedzi (2)

Napisał(a): oczekujący -

Samo wykrycie zmnieni tylko świadomość nosiciela..a nie tylko to!!! kolejki po interferon i rybawiryne. Czekam 5 rok wraz z innymi pacjentami. Porażka
Odpowiedzi (11)

Napisał(a): pucio pucio -

Kolejny artykuł sponsorowany przez firmy farmaceutyczne podobnie było z sepsą. Jeden lekarz powiedział że przypadki zakażenia sepsą utrzymują się na mniej-więcej jednym poziomie tylko ktoś czyli koncern farmaceutyczny znalazł sposób na wywołanie paniki a tym samym na zbicie kasy. Ten sam model pojawia się co jakiś czas jak nie sepsa to ptasia grypa a teraz HCV. Nie dajmy się zwariować, przestrzegajmy podstawowe zasady higieny zwracajmy na to uwagę dzieciom i pielęgniarkom oraz innemu personelowi medycznemu.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): kobieta -

Ja zostałam zarażona HCV 28 lat temu przez transfuzje krwi i przez te 28 lat nic o tym nie wiedziałam,cały czas czułam się zle ,byłam słaba ,wyniki badań zawsze były w normie ,dopiero w klinice w 2010r podczas rutynowych badań krwi stwierdzono u mnie HCV,1,5 roku czekałam w kolejce na leczenie od roku jestem na interferonie i copegusie to jest trudne i długotrwałe leczenie.Takie badania powinny być przeprowadzane przy badaniach okresowych czy to jest takie trudne w Polsce nikt nie może na to wpaść lepiej zapobiegać niż leczyć bo leczenie jest strasznie drogie.Zostałam podwójnie ukarana ponieważ służba zdrowia mnie zaraziła HCV ,to jeszcze zostałam zwolniona z pracy,ot !!!!cała polska rzeczywistość,ludzie badajcie się na HCV to jest bardzo ważne badanie..
Odpowiedź (0)
Dodaj komentarz