42
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń155
  • Odpowiedzi23
  • Ocen na +71
42 ppt ?

Ciekawe czy przeszłoby u nas? (24)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Ciekawe czy przeszłoby u nas?

Napisał(a): Judas -

Blandare51 ...hm.....u nas to raczej krzyze..... bo kwiaty podpieprza raz dwa piec.....
Krzyże i liczne kapliczki na jezdni stanowiłyby turystyczną atrakcję, gdyby turyści z zachodu nie bali się do nas przyjeżdżać.

Napisał(a): ~Polska -

Judas Mam też pomysł zgodny z obowiązującym obecnie parciem rządu na pomniki Lecha, taki niewielki pomnik na każdej dziurze w jezdni...bezcenne ;)
Twój nick rzeczywiście do Ciebie pasuje, podobnie jak dziura, bo poglądy prezentujesz w stylu mieszkańca zapyziałej dziury. Jakież to żenująco słabe, tak się uwiesić na Kaczce i przez dekadę nie mieć bardziej twórczych sposobów odniesienia się do omawianych zagadnień. Zdarta płyta.

Napisał(a): Judas -

~Polska
Judas Mam też pomysł zgodny z obowiązującym obecnie parciem rządu na pomniki Lecha, taki niewielki pomnik na każdej dziurze w jezdni...bezcenne ;)
Twój nick rzeczywiście do Ciebie pasuje, podobnie jak dziura, bo poglądy prezentujesz w stylu mieszkańca zapyziałej dziury. Jakież to żenująco słabe, tak się uwiesić na Kaczce i przez dekadę nie mieć bardziej twórczych sposobów odniesienia się do omawianych zagadnień. Zdarta płyta.
Raczej starta pyta nieszczęśniku, masz jakieś inne pomysły prócz krytyki ze wszech miar słusznej?

Judas
~Polska
Raczej starta pyta nieszczęśniku, masz jakieś inne pomysły prócz krytyki ze wszech miar słusznej?
Nie oczekiwałem po Tobie refleksji. Nie zawiodłeś mnie ani trochę. Przytoczę Ci przy tej okazji pewną mądrość, by i ten mój wpis coś wnosił, w odróżnieniu o Twoich.

"Nienawiść jest jak picie trucizny i wiara, że umrze ktoś inny"

Napisał(a): Blandare51 -

Judas
~Polska
Patrioci maja tylko pomysly... ale nie zdradza bo wrog przeciez moglby wykorzystac.....

Napisał(a): ~GRI -

Blandare51 Znalazlem w sieci....Juz pomysl trafil do nas....
Zdjęcie
Niedługo takich dziurek będzie więcej, ba będa same dziurki, bo już powoli skończy się kasa z kasy zapomogowo - pożyczkowej - unijnej. Pomysł ,, co dziurką to Kaczyńskich figurka" wydaje sięna miejscu.

~GRI
Zdjęcie
Niedługo takich dziurek będzie więcej, ba będa same dziurki, bo już powoli skończy się kasa z kasy zapomogowo - pożyczkowej - unijnej. Pomysł ,, co dziurką to Kaczyńskich figurka" wydaje sięna miejscu.
Gdyby kierować się Waszymi nienawistnymi wartościami i stosować pomysły jeden do jednego to równie dobrze można by napisać "co dziura, to kodziarska rura", albo " przy każdej dziurze, leż, Ubecki obszczymurze", lub " gdzie w drodze dziura, tam resztki antypolskiego gbura"..

Tylko, że my wiemy, że zgoda buduje, niezgoda rujnuje.

Dlatego na ogół, pokazujemy jedynie, że hejt na jaki się silicie, dla nas jest tak żenująco banalny, że nawet po niego nie sięgamy, bo uwłacza naszej godności stosowanie tak prymitywnych metod wyrażania swoich poglądów. Czasem ( tak jak ja tutaj) pokażemy Wam
tylko ,incydentalnie, że to co robicie jest proste jak wypróżnienie.

życzę wszystkim dużo refleksji.

Napisał(a): Blandare51 -

~Polska
~GRI
Zdjęcie
Gdyby kierować się Waszymi nienawistnymi wartościami i stosować pomysły jeden do jednego to równie dobrze można by napisać "co dziura, to kodziarska rura", albo " przy każdej dziurze, leż, Ubecki obszczymurze", lub " gdzie w drodze dziura, tam resztki antypolskiego gbura"..

Tylko, że my wiemy, że zgoda buduje, niezgoda rujnuje.

Dlatego na ogół, pokazujemy jedynie, że hejt na jaki się silicie, dla nas jest tak żenująco banalny, że nawet po niego nie sięgamy, bo uwłacza naszej godności stosowanie tak prymitywnych metod wyrażania swoich poglądów. Czasem ( tak jak ja tutaj) pokażemy Wam
tylko ,incydentalnie, że to co robicie jest proste jak wypróżnienie.

życzę wszystkim dużo refleksji.
Niedlugo pisiorstwo bedzie przyznawac nagrody za patriotyzm. Podobno patrioci beda rywalizowac o zlota, srebrna i brazowa statuetke Kaczynskiego..... Widze w Tobie kandydata...sumienny forumowy narodowy patriogawedziasz......
« Wróć do tematów
Do góry strony: Ciekawe czy przeszłoby u nas?