580
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń43 tys.
  • Odpowiedzi110
  • Ocen na +131
580 ppt ?

Ciekawostki o domowych zwierzakach :) (111)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Ciekawostki o domowych zwierzakach :)

Napisał(a): ~kot -

~PuszkaPandory
PuszekOkruszek Psy podnoszą nogę przy sikaniu . Robią tak ponieważ wtedy ich mocz rozlewa się wyzej na drzewach i oznaczone terytorium jest wieksze .
Suki nie podnoszą. Nie wiem dlaczego.
Bo im jaja urwało;)
INTERIA.PL

Napisał(a): ~Mur -

Psy dlatego podnoszą nogę i opierają np.o mur, bo pamiętają jak było kiedyś. Jeden z nich sikał pod murem i w tym momencie mur się zawalił i psa zabiło. Więc teraz, tak na wszelki wypadek, przy sikaniu psy podpierają mur nogą. No i już żadnego przykrość nie spotkała.

Napisał(a): gość -

Prawdopodobnie potrzebuje się wybiegać,rozładować energię.psy często gryzą,zjadają przedmioty w domu,jeśli nie są zaspokojone ich podstawowe potrzeby,szczególnie jeśli są to rasy potrzebujące sporo ruchu,bądź bodźców węchowych(psy myśliwskie).proponuje poczytać o danej rasie i potrzebach psa przed jego zakupem i nie dziwić się czego pies jest "wredny",jeśli dokona się wyboru niezgodnego z naszym temperamentem😊

Napisał(a): ~dik -

gość Nie tylko psy robia kolka,moj kot Lolek zanim sie polozy robi ich kilka.A moze ktos ma wytlumaczenie na to :dlaczego Lolek lubi lezec na mnie i nie da sie skubaniec zgonic,zaraz wraca.Mysle ze wykozystuje cieplote mojego ciala.
Byc moze wyczuwa jakies nieprawidlowosci w twoim polu magnetycznym.......co np.moze byc zwiazane z jakims stanem chorobowymTCHUCEJ

Napisał(a): ~Ammanita -

~PuszkaPandory
PuszekOkruszek Psy podnoszą nogę przy sikaniu . Robią tak ponieważ wtedy ich mocz rozlewa się wyzej na drzewach i oznaczone terytorium jest wieksze .
Nieprawda,moja Greta podnosi nogę!

Napisał(a): ~ZORBA -

~PuszkaPandory
Mam suczkę Australijski silky terier i ona podnosi łapkę
« Wróć do tematów
Do góry strony: Ciekawostki o domowych zwierzakach :)