Ciemna materia nie taka ważna (235)

Ciemna materia nie taka ważna

Temat dotyczy artykułu: Ciemna materia nie taka ważna

Nowe obserwacje wskazują, że masywne, gwiazdotwórcze galaktyki ze szczytowej epoki powstawania galaktyk, 10 miliardów lat temu, były zdominowane przez materię barionową (czyli "zwykłą"). Kontrastuje to z dzisiejszymi galaktykami, w których efekty od tajemniczej ciemnej materii wydają się znacznie większe.

Komentarze (235)

Dodaj komentarz

Napisał(a): Powstaniec -

Co my tu dzisiaj mamy w menu sekty Nasa !? No tak , jak zwykle , bajki o czarnej materii dla ciemnej masy , leni , ignorantow po indoktrynacji od kolyski , a wszystkie te wyziewy to swiat wirtualny pokazany grafika komputerowa i animacja , a normalnego zdjecia ziemi jak nie bylo tak nie ma , bo filozofia Guru z Nasa to - Im dalej , tym mniej sprawdzalne. Sieczka i kity dla tych z ptasimi czerepami.
Odpowiedzi (28)

Napisał(a): Adam Jezierski -

To, co fizycy nazwali "ciemną materią" moglibyśmy nazwać "defektem masy". Defekt masy byłby lepszą nazwą, ponieważ jedynym, co wiemy z obserwacji jest to, że masa galaktyk jest zbyt duża. Masa galaktyk jest zbyt duża, jeśli stosowana przez nas teoria grawitacji (Ogólna Teoria Względności) jest adekwatna dla analizowanego problemu ewolucji Wszechświata.

Ale: Stosowana teoria (OTW) nie jest adekwatna. Najlepiej o tym wiedział jej twórca A. Einstein, który przez całe życie poszukiwał "kwantowej teorii grawitacji", która lepiej nadawałaby się do opisu zjawisk grawitacyjnych tego rodzaju.

.

Defekt masy (ciemna materia) występuje na obszarach między-gwiezdnych. - Jeśli komety podróżują między gwiazdami, to mogą być nośnikami informacji o tym co dzieje się na obszarze, na którym występuje defekt masy czyli ciemna materia. Ergo. Badania komet mogą być pomocne przy tworzeniu kwantowej teorii grawitacji. Mamy uzasadnione zastrzeżenia dotyczące „poprawności” OTW oraz zastrzeżenia dotyczące poprawności Teorii Wielkiego Wybuchu (Big Bang).
Przeczytaj link: >>>http://www.to(...)teria/1
Załączniki:
Odpowiedzi (19)

Napisał(a): Powstaniec -

Ha ha ha , Toz to kolo zdjecia nie lezalo ! Skad niby w galaktyce mialyby sie wziosc lukowate strzalki ?! Wyznawce NASA bardzo latwo oszukac. Poczytajcie sobie Analizy Rynkowe geniusza Pozoga. Tylko zdjecia Kozy sa oryginalne ! Reszta to kit i fotomontaz.
Odpowiedzi (17)

Napisał(a): Ja -

Witam. Podoba mi się nieskończoność kosmosu...
Odpowiedzi (4)

Napisał(a): TAD -

OTO LUDZKA WIEDZA CO SIE Z CZEGO WZIELO CZY NAJPIERW BYLA KURA CZY JAJKO,A W MEKSYKU ZYJA INDIANIE I MOWIA W 260 JEZYKACH, JAK ICH ZAPYTAC PO HISZPANSKU Z KAD SIE WZIELI TO UDAJA ZE NIE ROZUMIEJA JEZYKA, ALE JUSZ W ICH JEZYKU MOWIA ZE ICH PRZODKOWIE ZOSTALI PRZYWIEZIENI Z INNYCH ZAMIESZKALYCH PLANET ,I KAZDE ICH PLEMIE CO MOWI INNYM JEZYKIEM MIALO SWOJA ODDZIELNA PLANETE,WNIOSEK Z TEGO ZE ZYDOW TEZ KIEDYS PRZYWIEZLI Z KOSMOSU
Odpowiedzi (1)

Napisał(a): EM -

Abstrahując od tematu, to czy w dzisiejszych czasach jest możliwy bez załogowy lot do Układu Alfa Centauri??
Odpowiedzi (7)

Napisał(a): jodik -

To co "wymyślił" Einstein jest podważane i Podważana jest prędkość światła którą On użył do wzoru E + mc2 . Jednym słowem Einstein nic nie wymyślił.
Odpowiedzi (9)

Napisał(a): MAŁY KAZIO -

Ciemna energia i materia to tak jak te ciemniaki z pis du !!!👌👌👌😀😀😀👍👍👍
Odpowiedzi (4)

Napisał(a): asdfghjkl; -

A tak i w glowach PO ze o Nowoczesnej nie wspomne.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): dftgyu -

Najwiecej ciemnej materii zlokalizonane jest w glowie Krzysztofa juz po takiej wypowiedzi jest to wiadome.
Odpowiedź (0)
Dodaj komentarz