35
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń133
  • Odpowiedzi22
  • Ocen na +45
35 ppt ?

Co by było gdyby nie było PiS. (23)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Co by było gdyby nie było PiS.

Napisał(a): Marcin65 -

zastanawia mnie ten kompleks i wytykanie krzywd Niemcom.
Ciekawe ile pokolen musi minąc zanim stosunki będą normalne
pamiętamy cały czas krzywdy od Rosji ,o d Niemiec
jakos jednak nie pamiętamy krzywd od Szwecji,nie pamiętamy trzeciemu zaborcy czyli Austro Węgroma powinnismy postępowac z nimi tak samo jak z Niemcami
Przypuszczam ze tutaj odpowiedzialny za zabory się jakos rozmydlił i sami narodowcy nie wiedzą kogo obwiniac.Austrię czy Węgry.
Węgier nie wypada bo Orban popiera przeciez kurdupla włażacego co miesiąc na taborecik ale czemu nie pamiętamy Austrii to już nie wiem
Pisząc pamiętamy mam na mysli wszystkich PiSowskich oszołomów nazywającymi sie patriotami

powinnismy tez pamiętac krzywdy od Turków a jakos nikt nie krzyczy i szat nie rozdziera,nie wiem czy nie zdarzałały się w zamierzchłych czasach jakies najazdy wikingów...mozna byłoby Norwegów pociągnąc do odpowiedzialnosci

To PiS się uparł i ciagle Niemcy i Niemcy
Smieszne

Napisał(a): taie -

Seledyn
dziadek16 Gdyby nie było pis ....... to byłby porządek i ład..... Panowałaby pełna radość i gwarancja stabilizacji ..... Byłyby lasy i drzewa ...... Stadniny by były pełne koni....... W kościołach by celebrowano msze nie zawierające treści politycznych.... W szkołach program byłby zgodny z faktami historycznymi a nie nafaszerowany mitami prezesa....... Nasza armia by pełniła role obrońcy ........ Konstytucja byłaby przestrzegana w pełnej treści.....

Przestań pieprzyć, bo stracę cierpliwość dziadku i tak ci nawciskam, że ci dekiel od szamba wybije!
Przecież twój poziom intelektualny i kultura na nic więcej nie pozwoli.
Bo to jedyne argumenty jakie potrafisz z siebie wydusić po użyciu wazeliny i lewatywy..

Napisał(a): ~Hello -

taie
Seledyn
dziadek16 Gdyby nie było pis ....... to byłby porządek i ład..... Panowałaby pełna radość i gwarancja stabilizacji ..... Byłyby lasy i drzewa ...... Stadniny by były pełne koni....... W kościołach by celebrowano msze nie zawierające treści politycznych.... W szkołach program byłby zgodny z faktami historycznymi a nie nafaszerowany mitami prezesa....... Nasza armia by pełniła role obrońcy ........ Konstytucja byłaby przestrzegana w pełnej treści.....

Przestań pieprzyć, bo stracę cierpliwość dziadku i tak ci nawciskam, że ci dekiel od szamba wybije!
Przecież twój poziom intelektualny i kultura na nic więcej nie pozwoli.
Bo to jedyne argumenty jakie potrafisz z siebie wydusić po użyciu wazeliny i lewatywy..
O ile pamięć mnie nie zawodzi to od lewatywy jest Hrabia Bronek.

Napisał(a): Marcin65 -

To krótkie wyznanie mówi więcej niż elaborat politologiczny. No ale skoro polskie ciemniactwo życzyło sobie mieć Rasę Panów, to niech płaci za wożenie tych gnid.

Załączniki:

Napisał(a): ireneo -

Marcin65 To krótkie wyznanie mówi więcej niż elaborat politologiczny. No ale skoro polskie ciemniactwo życzyło sobie mieć Rasę Panów, to niech płaci za wożenie tych gnid.

Zdjęcie
Miał szczęście, że nie trafił na I sekretarza KC PIS. Jego ostatnio pilnowało 2500 policjantów za milionik.

Napisał(a): taie -

ireneo
Marcin65 To krótkie wyznanie mówi więcej niż elaborat politologiczny. No ale skoro polskie ciemniactwo życzyło sobie mieć Rasę Panów, to niech płaci za wożenie tych gnid.

Zdjęcie
Miał szczęście, że nie trafił na I sekretarza KC PIS. Jego ostatnio pilnowało 2500 policjantów za milionik.
Do tego by sie zmieścili
An-225 Mrija (ukr. Мрiя – „marzenie”
Jaki (taki) problem ?https://pl.wi(...)iya.jpg
« Wróć do tematów
Do góry strony: Co by było gdyby nie było PiS.